Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Sabi P.
Sabi P.
Vloženo 1. 7. 2017
Líbí se mi

Jak si užít léto i bez cestování

Sabi P.
Sabi P.
Vloženo 1. 7. 2017
Líbí se mi
Jak si užít léto i bez cestování

Jak si užít léto i bez cestování

Léto je časem odpočinku i dobrodružství. Je to čas, kdy si chceme užívat a dělat věci, na které jsme dříve třeba neměli čas. A taky je to čas, kdy chceme cestovat. Někdy, ale z nějakého důvodu nemáme možnost vycestovat do zahraničí a tak si musíme vystačit s tím, co máme po ruce .

Tento rok je tohle i můj případ a mé léto bude asi hodně pracovní, a tak jsem přemýšlela, jak si ho co nejvíce zpříjemnit a rozhodla jsem se pro vás sepsat pár mých tipů, co můžete přes léto dělat, abyste si ho užili naplno, i když se nedostanete do zahraničí.

  • Čtěte si – moje oblíbená činnost, takže jsem ji nezapomněla zařadit ani do seznamu věcí, které chci dělat v létě . Navíc se mi teď hromadí seznam knížek, které si chci koupit, takže je to ideální! A příběhy k létu patří.
  • Piknik – Určitě ve svém okolí najdete nějaké místečko vhodné na piknik. Louky, parky, apod… Můžete si vzít knížku, jídlo a pití a užít si den v přírodě a odpočívat. Navíc vám v přírodě můžou přijít nové nápady a inspirace.
  • Výlety – Najděte si nějaké zájezdy do různých měst v ČR. Je spoustu zajímavých míst kam se tu podívat, a vůbec nemusíte jezdit do zahraničí.
  • Dělejte, co vás baví nebo vyzkoušejte něco nového – Myslím, že dělat, co nás baví, bychom měly po celý rok, každý rok, ale pokud máte školu nebo práci a nemáte na to běžně čas, léto je rozhodně dobrý čas s tím začít. Také se můžete naučit něco nového, vyzkoušet nové věci a najít si nové koníčky. A hned bude léto veselejší!

Přeji vám, ať si léto užijete a děláte, co vás baví. A budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, co se chystáte dělat v létě a vaše tipy na to, jak si léto nejvíce užít .

Sabi ♥

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Glady
Glady 18. 8. 2017

ráda poznávám nové kraje...ale i doma je fajn

Odpovědět
lemur
lemur 16. 8. 2017

My rádi cestujeme.

Odpovědět
Ovace
Ovace 16. 8. 2017

Miluji cestování,bez něj bych umřel

Odpovědět
Tamara
Tamara 16. 8. 2017

Mám moc ráda cestování, ale několik let jsme se starali o nejprve mou babičku a potom o tchýni. Tak cestovat nešlo. Během té doby jsme vybudovali malé hospodářství, synové se rozlítli po světě. Cestovat nemůžeme, neměl by se kdo starat o psíčka, slepice, králíky, husy, krůty, zalívání atd.taky se přesvědčujeme, že dovolená doma je super, ale poslední měsíce cítíme, že potřebujeme vypnout, vypadnout. Nikde jsme nebyli skoro 10 let.Ale co s tím zvířectvem?Synové jsou s tím hotovi hned - proč to děláme. Ale vajíčka, husičky,králíci - to jsou za to rádi. Ale nějak to musíme sesouladit nebo se z toho zblázníme. Aspoň na pár dní do lázní bych si přála. Ale můj celoživotní sen je Kuba. Tak uvidíme

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 8. 2017

všude dobře, doma nejlépe (anebo jak to říká cestovatel Jirka Kolbaba - všude dobře, tak co doma?)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 991
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.