Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 23. 11. 2016
Líbí se mi

Jak se na sebe díváš?

Zlata
Zlata
Vloženo 23. 11. 2016
Líbí se mi
Jak se na sebe díváš?

Jak se na sebe díváš?

Na nás ženy je stejně úžasný pohled. Jsme krásné, něžné, ženské, jemné a zranitelné a taky emotivní a proměnlivé jak počasí, někdy miloučké, někdy vzteklé, někdy smutné….  ale to nás činí celistvými a krásnými.

Krásné jsme. Tečka. To je bez debat. A i když se ti to občas nezdá a máš výtky vůči sobě či druhým, zkus pro dnešek vypnout přehnaného kritika a použij svoji bezpodmínečnou lásku (možná se někde schovává, ale máš ji). Opravdu to udělej, zkus to hned. Stoupni si před zrcadlo a podívej se, jak krásná jsi. Takto budeš snáz hledat svoje přednosti. P

oužívej bezpodmínečnou lásku co nejčastěji i ve společnosti, když se díváš na ostatní ženy. Znáš ty okamžiky, kdy někoho docela slušně v hlavě zkritizuješ, jak vypadá, co si to dovoluje s takovou postavou za oblečení, či make-up,… nebo naopak trochu závistivě, ta má krásné křivky v těch šatech a spol…Jenže víš co, tohle nikam nevede, nepodporuje to ani tebe ani ostatní. Tyhle nahlodávací byť i nevyřčené myšlenky jsou ve své podstatě docela jedovaté. Dokážou zacvičit s tvojí sebeláskou a spokojeností sama se sebou a z komára udělat velblouda. Doslova ti otravují den a pokud o sobě přemýšlíš negativně po většinu dne, tak se tak bude odvíjet celý život. Vyzařuješ to ven, lidi to cítí a vnímají. Je to všechno tak neuvěřitelně propojené….

Udělej dnes malou změnu a opravdu na sobě hledej to krásné a i když si někdy myslíš, že něco na tvé kráse není podle tvých představ a máš stále tendence to kritizovat… vlasy, prsa, nohy, cokoliv, … zpochybni tu kritiku a odsuzování. Řekni si, opravdu je to tak hrozný? Opravdu?? Pokud si upřímně odpovíš, většinou zjistíš, že to zase tak hrozné není a pokud to i tak bude opravdu hrozný, zeptej se, co můžeš udělat pro zlepšení a pracuj na tom.

Každý problém má své řešení. Pokud se ti nelíbí tvoje vlasy, zajdi k naší Haničce, ať ti pomůže se střihem nebo barvou, která ti udělá krásnou hřívu. Nebo si můžeš koupit její Pětidílný video seriál o správné péči o vlasy  )) Jestli máš pocit, že máš moc malý oči nebo nevýrazné rty, zajdi za Janinkou, ta ti ukáže, že i když se nalíčíš jemně, dokáže tvoje jedinečná krása vykouknout a opravdu zářit. Jestli máš pocit, že nemáš co na sebe, neumíš to zkombinovat, nebo že máš tlustý nohy (což třeba taky souvisí s oblečením – já u sebe vím, že když si vezmu určitý typ kalhot, tak mám nohy tlustý šíleně i když je mám hubený) a zase s oblečením ti poradí naše Janinka. Jestli máš pocit, že jsi vůbec taková zakulacenější a chceš zhubnout, tak se pusť do akce a změň jídelníček nebo zařaď víc pohybu.

Však víš jak to je, my lidi víme moc dobře, co máme udělat, aby nám bylo dobře, ale neděláme to. Tak dneska, v zájmu svojí lásky a úcty k sobě a svojí kráse, krok č. 1 – dívej se na sebe očima bezpodmínečné lásky a krok č. 2 – pokud i tak, upřímně a uctivě na sobě najdeš nějaké chybičky, rozhodni se, že změníš přístup a budeš aktivně jednat.

Moc tě objímám a přeju hodně štěstí na tvojí cestě <3 Zlata

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 1. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 24. 11. 2016

Odpovědět
Glady
Glady 24. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 856
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.