Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Cyarnica | BeCydog.cz
Cyarnica | BeCydog.cz
Vloženo 24. 10. 2017
Líbí se mi

Jak (ne)být divný na netu

Cyarnica | BeCydog.cz
Cyarnica | BeCydog.cz
Vloženo 24. 10. 2017
Líbí se mi
Jak (ne)být divný na netu

Jak (ne)být divný na netu

Jsem velká čtenářka. Miluju čtení už od malička a v posledních letech jsem si musela obnovit svou kartičku do knihovny, abych náš rodinný rozpočet nezruinovala jen kvůli knížkám  O to víc mám ale radši, když mě nějaká knížka, kterou si v knihovně vyberu, překvapí. A právě to se stalo s knihou s názvem "Jak (ne)být divný na netu". 

Kvůli svému podnikání často čtu knížky s názvy "jak to a jak ono", samozřejmostí jsou životopisy slavných a úspěšných a k tomu patří i sledování těchto lidí na twitteru a instagramu ( Elon Musk ). Když si půjčuji knížky z knihovny, moc nezkoumám, o čem jsou, musí mě něčím zaujmout a pak přijde na řadu obsah. Zrovna tuto knížku jsem nezkoumala vůbec, přečetla jsem si název, jméno spisovatelky jsem neznala (nevadí) a šup s tím do výběru. 

Tato knížka však není o ničem takovém, co jsem předpokládala. Je to takových 275 stran úspěchů a totálních fuckupů herečky, scénaristky, spisovatelky atd. atd. Felicie Day. Hrála dokonce i v seriálu Heureka - město divů, který mám ráda. Dle popisu situací v knize tam občas hrála i sama sebe

Je skvělé číst o tom, jak se úspěšní lidé dostávají na vrchol, ale občas je potřeba přečíst si i to, jak někdo spadne pořádně na dr.... na pusu Člověku to připomene, že cesta k cíli je klikatá a že je to normální a to je dobře. 

 

Rozhodně tuto knížku doporučuji všem (ne jen podnikatelkám). Skvěle se čte a pokud Felicii znáte jako herečku, tak se Vám bude číst ještě lépe  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 10. 2017

díky za tip, zkusím se po knize podívat

Odpovědět
Clairest
Clairest 25. 10. 2017

Zajímavý tip

Odpovědět
HaHaHanka
HaHaHanka 25. 10. 2017

asi si ji taky přečtu, dobrých knih není až tak moc, díky za typ

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 198
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.