Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ing. Iveta Světlá
Ing. Iveta Světlá
Vloženo 31. 7. 2020
Líbí se mi

Jak na osobní transformaci prakticky, díky životnímu koučinku s podvědomím

Ing. Iveta Světlá
Ing. Iveta Světlá
Vloženo 31. 7. 2020
Líbí se mi
Jak na osobní transformaci prakticky, díky životnímu koučinku s podvědomím

Jak na osobní transformaci prakticky, díky životnímu koučinku s podvědomím

Žijeme v době osobní transformace. Po každém z nás se chce vnitřní proměna, která nám umožní žít svůj život vědomě a pravdivě k tomu, kdo jsme. Cesta osobní transformace nemusí být vždy lehká, protože jsou po nás chtěné změny v našem myšlení a chování, které nás nikdo neučil. Zejména se po člověku chce, aby přeprogramoval svoji mysl a aby žil autenticky.

 

Co je to přeprogramování mysli a proč by ho člověk měl chtít 

Mysl se skládá z vědomé a podvědomé části. Když to zjednodušíme, můžeme říci, že vědomá mysl obsahuje myšlenky pozitivní a negativní. Podvědomá mysl obsahuje přesvědčení – užitečná a omezující. Podvědomá mysl je silnější než mysl vědomá a má zásadní vliv na to, co přitahujeme do svého života.

Česká republika je postkomunistická společnost a komunismus byl forma útlaku. Útlak vytváří dva typy lidí – oběti a utlačovatele. Kdo prošel útlakem, ať už v rodině nebo ve společnosti, musí projít sebe-rehabilitací, aby mohl být psychicky zdravým člověkem, který je zbavený sebe-sabotujícího podvědomého programování a díky tomu se stal skutečně svobodným.

Pokud člověk nezmění svoje omezující přesvědčení, která mu vštípili jiní, je nucen žít ve vnitřním "vězení" strachů a omezení z minulosti. To mu znemožňuje žít svoji autenticitu.

 

Co je to autenticita a proč by člověk měl chtít žít autenticky

Autenticita znamená pojmenovat si pravdivě kdo opravdu jsem a pak si vytvořit život podle toho, na míru. Začíná to kladením si zásadních životních otázek, jako:
 • Proč jsem tady?
 • Jaké je moje poslání?
 • Kým chci být?
 • Co chci mít, dělat a zažívat ve svém životě?

Na tyto otázky může být složité najít odpovědi, pokud se radíme s jinými lidmi nebo se jen snažíme někoho napodobovat. Tady opravdu platí, že co je správné pro jednoho, nemusí být správné pro druhého. Je velmi důležité se s nikým neporovnávat.

Chcete žít svůj plný potenciál? 

Člověk může buď jen přežívat anebo žít naplno. Pokud chce žít naplno, musí si dovolit poznat sám sebe a poskládat si svůj život podle toho.  To může být někdy opravdu složité, protože jsou dva pohledy na život. Ve vědomí je tento pohled řízený egem, kterému vládne strach. V podvědomí je pohled vycházející ze srdce, který umožňuje mít nadhled a vidět věci v širších souvislostech. Je cenné znát obě perspektivy.

Každý z nás má manuál na svůj život ve svém podvědomí. Podvědomí má odpovědi na otázky, které si klademe a dokáže nám osvětlit, jak nás naše rozhodnutí ovlivní dlouhodobě. Samotné přeprogramování podvědomí tedy pro osobní transformaci nestačí. Je po nás chtěno, abychom byli na svém místě a žili to, pro co jsme se narodili.

Krize jako nucený transformační průlom 

Pokud si říkáte, že vás osobní transformace nezajímá, že si nemůžete dovolit takový luxus jako je zabývat se přeprogramováním svého podvědomí a už vůbec ne tím žít autenticky, možná zažíváte krize, které jste vůbec nečekali.

Tyto krize jsou o tom, že staré se hroutí, aby vše bylo vystavěno nově – na zdravých základech, lépe. Tyto krize se mohou týkat milostných vztahů, rodiny, domova, kariéry, případně všeho najednou. Člověk zažívá beznaděj, nevidí budoucnost, má pocit, že nic nemá smysl a nechápe, co se děje. Proč to co tak dlouho fungovalo najednou nefunguje vůbec?

Narodili jsme se, abychom se učili ve škole života

Každá krize zahrnuje v sobě lekci, která může být člověku užitečná. Rozhodující je tu postoj k situaci. Buď se člověk může litovat a bezmocně trpět nebo se může pokusit o takzvaný vědomý průchod krizí. Pokud totiž porozumíme tomu, proč se nám děje to, co se nám děje, je to taková brána k novému životu. Účinným nástrojem je v tomto případě i životní koučink s podvědomím, který používá funkční techniky NLP. Díky nim se dají najít odpovědi na otázky: Co mě to má naučit? Co mám udělat jinak, aby se mi to a to už neopakovalo?

Vědomý život jako nový způsob existence

Chce se po nás, abychom se „probudili“ a žili vědomý život. Když se člověk začne probouzet k novému životu tím, že mu jdou do cesty nové informace a on najednou zjistí, že chce a potřebuje začít žít jinak než předtím, může mít pocity, že "realita je divnější než fikce". Je tu velký rozpor mezi okolní realitou a vnitřním vedením. Dobrá zpráva je, že jste se nezbláznili, jenom jste se probudili mezi prvními. A je to proto, abyste pomohli ostatním. 

Po lidech, kteří se probouzejí k vědomému životu (k vědomí toho, že jsou jedinečné svobodné bytosti, které vědí proč jsou tady a co mají dělat) se chtějí následující nové zvyky, které by se měly stát pravidelnou součástí jejich činností.

Tipy pro probuzeného člověka: 

 • uzdravení – přeprogramování mysli
 • následování vnitřního vedení – žití autentického života
 • pozitivní myšlení
 • meditace
 • vizualizace
 • zvyšování svojí vibrace – přes odpuštění, zbavení se negativních emocí, čištění čaker, uzemnění se, energetické očišťování se, radostné aktivity
 • péče o svůj celkový stav (psychický, fyzický, emocionální a duševní)

Člověk může osobní transformací procházet sám nebo může mít pomoc a vedení někoho druhého

Já dělám životní koučink s podvědomím, který pomáhá řešit problémy, dosahovat cílů a projít osobní transformací. Pomáhám lidem, aby díky práci se svým podvědomím objevili svoje vnitřní vedení a díky tomu žili svůj život víc autenticky. Také jim pomáhám uzdravovat jejich minulost, aby se zbavili psychických bloků a emoční zátěže. Intenzivně se zabývám všemi výše uvedenými tipy, které by měl člověk ve svém životě aplikovat. To může být zpočátku pro některé lidi obtížné a proto i s tím poskytuji pomoc. Pokud na to nechcete být sami, můžete se na mě obrátit.  
 

 Výsledky koučinku s podvědomím:

 • Odstranění psychických bloků změnou podvědomých přesvědčení
 • Nastavení mysli na to, co chcete zažívat
 • Zbavení se negativních emocí
 • Zlepšení psychického stavu
 • Získání odpovědí na zásadní životní otázky z podvědomí
 • Pomoc a podpora při řešení problémů, dosahování cílů a osobní transformaci

Více zde: www.uspechzacinavhlave.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 16. 8. 2020

bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 1. 8. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 1. 8. 2020

Super.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 31. 7. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 419
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.