Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 8. 7. 2018
Líbí se mi

Jak kolega v práci přivolává frontu

LenyaS
LenyaS
Vloženo 8. 7. 2018
Líbí se mi
Jak kolega v práci přivolává frontu

Jak kolega v práci přivolává frontu

Děje se nám prostě to, jak smýšlíme. Vím, že to pořád opakuju, ale naposledy, když jsem se setkala s Vesmírným potvrzením toho, že to je přesně, jak říkám, tak jsem se opravdu moc nasmála.

 

My totiž máme v práci hrozně božího kolegu. Je hrozně moc chytrej a zná věci, o kterých mně se ani nesnilo. Umí kopec jazyků a je skvělý bojovník. Neobvyklá a skvělá kombinace. Hned od první chvíle mi sedl a opravdu se spolu moc nasmějeme. A protože je to klasický muž, tak na něho s Vesmírnými věcmi prostě nemůžu jít. (I když já to stejně dělám.)  Přesto je on ten, kdo potvrzuje, jak se plní vyřčené okamžitě, když k nim nemáme špetku odporu a máme v nich plnou důvěru.

 

Už víte, že nejlepší půda pro splněné přání, je neochvějná víra v to, co se má splnit, a že v to negativní, míváme větší důvěru, než v to pozitivní. Paradoxní, přesto pravdivé. A tento můj kolega velice často říká, než jdeme na oběd, že si musíme pospíšit, jinak tam bude fronta. A vždycky, když to řekne, tak tam fronta je!  VŽDYCKY!!!  Když jsme zaměstnaní hovorem a přitom se jdeme najíst, tak proplujeme bez fronty jako by nic a už v klidu baštíme u stolu.

 

To, čemu dáte přednost bez odporu, se realizuje ihned

My všichni si prostě jenom musíme dávat velkýho bacha na to, abychom nebyli bez odporu vůči tomu, co nechceme, ale vůči tomu, co chceme. A to je hlavní změna, kterou musí projít každý, kdo si chce splnit svá přání. Tak, jako je pro člověka snadnější přijmout kritiku než lichotku, je snadnější dát průchod svému strachu a nebo obavám, než důvěře v to, že si splníme, po čem toužíme.

 

Nikdo si nechce stát na štěstí a tak začíná dlouhá cesta změn. Jinak to totiž nejde. Výhodu máme v tom, že každou takovou změnu děláme v nás, takže na ni máme plný vliv a nikoho k tomu nepotřebujeme. No, není to báječné?  A protože teď 25.5.2018 proběhlo GDPR, tedy nové nařízení o ochraně osobních údajů, nemůžu Vás kontaktovat jako dřív, dokud nebudu mít Vaše posvěcení souhlasem. A protože nic nechci zadarmo a jsem pro rovnováhu, když se rozhodnete mi tento souhlas dát, aby Vám dál chodily moje články a zajímavosti, tak Vám za to dám můj nový e-book Kde si stojíte na štěstí.

 

Proč jsem zvolila toto téma? Protože jsem identifikovala pár věcí, které Vás mohou ve Vašem úsilí popostrčit velice rychle. Ale vše už se dočtete v něm.  Najdete ho tady »

 

Nestůjte si na štěstí a nepřivolávejte fronty.  To Vám dneska přeju já.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 4. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 9. 7. 2018

Děkuji, snad to vyjde

Odpovědět
Ovace
Ovace 8. 7. 2018

Pravdivé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 071
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.