Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 7. 6. 2019
Líbí se mi

Jak být výjimečná?

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 7. 6. 2019
Líbí se mi
Jak být výjimečná?

Jak být výjimečná?

Často o nás mají ostatní vyšší mínění než my samy o sobě. My se pak ať už kvůli výchově, falešné skromnosti, nebo protože to v české společnosti nebývá ještě stále trendy, podceňujeme a je nám zatěžko umět se i jenom pochválit nebo vyzdvihnout to, co nám jde skvěle a v čem jsem dobří. Pro ženy to dle mého platí dvojnásob.

Buďte sebejistá. Sebevědomí je jednou z nejpřitažlivějších vlastností, které žena může mít, takže prvním krokem k neodolatelnosti by mělo být milovat sama sebe se vším, co k vám patří!

 • Zamyslete se nad tím – jak můžete chtít, aby si nějaký muž myslel, že jste chytrá, krásná a okouzlující, když si to nebudete myslet vy sama?

 • Přestaňte si dělat starosti se svými nedostatky a zaměřte se na to, co se vám na sobě líbí – napište si seznam všech svých oblíbených vlastností a každý den si opakujte, jak úžasná jste.

 • Dalším dobrým tipem je předstírání. Pokud nemáte dost sebevědomí, začnete tím, že budete předstírat, že jste sebejistá, i když se budete cítit nervózně nebo zranitelně. Za nějakou dobu pro vás sebevědomí bude přirozené.

Mějte smysl pro humor. Mít smysl pro humor se vždy hodí, ale co se týče randění, je to skutečné eso. Nikdo nemá rád příliš vážné lidi. Kromě toho budete s úsměvem mnohem přitažlivější.

 • Mít dobrý smysl pro humor neznamená, že byste se měla chovat jako komik (i když je vždy dobré umět muže rozesmát). Měla byste být ale schopná zasmát se sama sobě a nebrat se příliš vážně.

 • Představte si, že vás muž omylem polije pitím. Budete na něho křičet, že vám zničil šaty a naštvaně utečete? Nebo se tomu zasmějete a řeknete, že vám může koupit drink a zapomenete na to? Teď se zamyslete nad tím, která reakce by byla pro muže příjemnější (kdybyste to nevěděla, je to ta druhá!).

Buďte milá. Někdy se dívky chovají tajemně a myslí si, že díky tomu budou pro muže přitažlivější, ale muži nevědí, jak si to mají vyložit. Pokud chcete získat muže, který je upřímný a laskavý, je nejlepší se chovat mile.

 • Být milá znamená chovat se slušně a v žádném případě se nechovat povýšeně (pokud tedy zrovna nejde o nějakého hlupáka).

 • Když se dáte do řeči s nějakým mužem, snažte se nemluvit stále jen o sobě. Vyjádřete svůj zájem o jeho život a snažte se aktivně poslouchat vše, co vám říká. Zlepšíte mu tím sebevědomí a budete pro něho přitažlivější.

 • I když o nějakého muže nemáte zájem, měla byste se snažit ho odmítnout jemně. Zamyslete se nad tím, jak byste chtěla, aby se ve stejné situaci muž zachoval k vám.

Buďte chytrá. Ujasněme si to – za žádných okolností byste ze sebe nikdy neměla dělat hloupější jen proto, abyste se zalíbila nějakému muži.

 • Touto taktikou nepřilákáte žádné vhodné muže, protože každý muž, který za něco stojí, umí ocenit inteligentní ženy.

 • Ten pravý muž bude ohromen vaší inteligencí, ocení vaši schopnost vést rozumný rozhovor a budou ho zajímat vaše názory. Neměla byste tedy jen tak sedět a pokyvovat hlavou jako prázdná nádoba.

 • Pokud máte pocit, že musíte na svých konverzačních dovednostech ještě zapracovat, začněte se zajímat o to, co se děje ve vašem okolí – čtěte noviny, sledujte zprávy (pokud to ještě neděláte) a za chvíli nebudete mít o témata k rozhovoru nouzi.

Buďte sama sebou. Jistě už jste to slyšela milionkrát – buďte sama sebou! My vám to ale řekneme ještě jednou. Je totiž opravdu důležité na nic si nehrát a být taková, jaká skutečně jste.

 • Nehrajte si na někoho jiného jen abyste působila přitažlivěji. Většinou to nefunguje a navíc vás to vyčerpá. Kromě toho, pokud si myslíte, že se svému vysněnému muži nebudete líbit taková, jaká skutečně jste, jaký smysl to vůbec má? Stejně by to nikam nevedlo!

 • Je samozřejmě v pořádku si někdy trochu přibarvit události, když se jedná o malé věci. Můžete mírně přehánět, ale jen u věcí, na kterých v konečném důsledku nezáleží.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 6. 2019

důležité

Odpovědět
gustawka
gustawka 9. 6. 2019

velice děkuji

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 6. 2019

Jojo, je to tak, díky za příspěvek

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 7. 6. 2019

Pořád se člověk ( žena) učí.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 993
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.