Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jíťa
Jíťa
Vloženo 17. 8. 2015
Líbí se mi

Internet mi změnil život a navrátil ztracené sebevědomí.

Jíťa
Jíťa
Vloženo 17. 8. 2015
Líbí se mi
Internet mi změnil život a navrátil ztracené sebevědomí.

Internet mi změnil život a navrátil ztracené sebevědomí.

Ležím na posteli ve svém náhradním domově. Píše se datum 25. 6. 2014.

Je mi moc smutno, protože jsem daleko od své rodiny, své provozovny v Rychnově, svých přátel a sousedů. Jsem tady, protože jsem potřebovala "zmizet" na chvíli od lidí. Jsem tady, protože jsem měla velkou krizi v osobním i pracovním životě a musela jsem něco změnit. Musela jsem pryč. Ale kam, co tam budu dělat? Pracovat, tak jako tady, odpovídám si na tuto otázku.

Ano, udělala jsem si rekvalifikační kurz a odjela pracovat bez pořádné znalosti němčiny do Německa jako pečovatelka seniorů.

Byl to únik z reality, stažení do ulity, ve které mě nikdo nevidí. Jsou to již dva roky.

Moje sebevědomí bylo tehdy na podlaze, přestala jsem věřit, že ještě něco mohu dokázat.

Večer brouzdám na internetu a pročítám emailové zprávy. A najednou přišla zpráva od muže, se kterým jsem kdysi chvíli spolupracovala. Propagoval jednoho mladého muže a jeho kurzy sebevzdělávání.

No řekněte, milé ženy, když máte chmurnou náladu, chtěly byste se vzdělávat? Já tedy ne, ale stejně jsem stále věřila, že jsem dobrá, že ve svém životě ještě budu něco platná, že mě nemůže moje krize zlomit. Často jsem si ve svém životě říkala: Nikdy to nevzdáš", tak jsem to také nevzdala a na obsah kurzu se podívala. Líbí se mi to, tohle přesně hledám, říkám si.

Vyplňuji příhlášku na kurz a jdu zaplatit.

Je 30. 6. 2014 a já začínám svůj první online kurz "JSI ZNAČKA" od Tomáše Lukavce. Je to skvělé, obsah splňuje mé požadavky, vytváří se na facebooku úžasná skupina stejně smýšlejících lidí, se kterými si máme co říct, máme společný cíl - posunout se dál ve svém životě.

A tady se to stalo. Do té doby neumím používat fb. Musím si tedy udělat svůj fb účet, jinak se nezapojím do skupiny. Dělám si ho. Musím zvládnout postupně přicházející jednotlivé lekce. Je toho hodně a já nestíhám. I přesto se zapojuji do diskuse na fb. A najednou cítím, jak se něco mění. Mám si s těmi lidmi o čem povídat, máme stejné vize, oni mi rozumí a poslouchají mé názory. Odpovídají mi na mé komentáře a dotazy. JÁ NĚKOHO ZAJÍMÁM, NĚKOHO ZAJÍMÁ, CO ŘÍKÁM.

V roce 1997 jsem si vyřídila svůj první živnostenský list. Mám ho do dneška, následoval druhý, třetí, celkem jich mám 5. Můj manžel je zaměstnaný ve velké nadnárodní firmě, podnikání ho nikdy moc nezajímalo. Moc jsme si o tom spolu nepovídali. Moje kamarádky jsou také většinou zaměstnankyně, takže jsem kolem sebe neměla lidi, se kterými bych mohla o podnikání a s tím spojených problémech diskutovat.

Mezi mými novými přáteli z kurzu tvoříme s pár jedinci skupinu, která nejvíce sdílí své názory, své příběhy a nápady. Stávají se z nás přátelé. Navzájem se podporujeme, inspirujeme.

Je tady jedna žena, se kterou si "padáme" od začátku do oka. Zajímá mě její příběh, její život a ji naopak ten můj. Mám pocit, že se známe velmi dlouho a ne teprve pár dnů. Velmi mě podporuje a dodává odvahy. Je mi vzorem v mnoha ohledech. Cítím, že bych ráda byla jako ona, živel - oheň - nezkrotná a plná neutichající energie.

TA ŽENA JE DÁŠA ČERNÁ GEJDOŠOVÁ - žena, která v současné době rozjíždí projekt ŽENY s. r. o. na Slovensku.

Píše se datum 17. 8. 2015, já ležím na posteli ve svém náhradním domově. Před chvílí jsem "domluvila" s Dášou na fb (kde jinde, že?).

Jsem sebevědomá, což mne naučil kurz "Jsi značka", jsem spokojená, protože mám před sebou úžasné plány do budoucna, jsem vděčná, protože mám kolem sebe lidi, kteří mi věří a podporují mě.

Děkuji za ten den, kdy jsem se rozhodla vstoupit do online tréninku "Jsi značka". TENTO DEN MI ZMĚNIL ŽIVOT. INTERNET MI ZMĚNIL ŽIVOT.

Děkuji Dáši, že jsi vedle mě, i když jen na dálku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

Odpovědět
Hrkalka
Hrkalka 19. 8. 2015

pridavam sa a stotoznujem Jitka pribeh je pisany srdcom a velmi inspirujuci za stastim treba ist a ak sme na spravnej ceste, vzdy k nam pridu ti najspravnejsi ludia ktorych pprave vtedy otrebujeme, ja mam to velke Stastie, ze Dasku poznam uz niekolko rokov a prisla ku mne prave v case, kedy som ako mlade patnastrocne dievca prisla z maleho mesta do velkeho, kde som nemala nikoho a v kazdej tazkej chvili stala pri mne je to Uzasny a Krasny clovek Zena a Priatelka Dakujem Dasi ze Si

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 19. 8. 2015

Děkuji Hrkalko, je mi potěšením podělit se o svoji radost, kterou mi Dáša přináší svým kamarádstvím.

REJA
REJA 18. 8. 2015

Pěkný příběh a inspirativní.

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 19. 8. 2015

Děkuji Rejo, věřím, že přinese inspiraci více ženám a povzbudí je nikdy to nevzdávat.

Paola
Paola 18. 8. 2015

Jitko, je to krásný příběh a moc hezky napsaný. Držím Ti palce. Dášku znám a mám to s ní podobně, tak vím o čem píšeš... je dobré mít někoho vedle sebe ... i když na dálku.

Odpovědět
Jíťa
Jíťa 18. 8. 2015

Děkuji, věřím, že je pro mnoho lidí inspirací.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.