Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Informační detox - nejlepší dárek pod stromeček

Líbí se mi
Informační detox - nejlepší dárek pod stromeček

Informační detox - nejlepší dárek pod stromeček

Rok 2016 pomalu končí, slunovrat je ještě blíž a myšlenky na to, co se povedlo a co naopak ne, už mě přepadly před několika dny.

Byla to jízda. Náročná a místy nádherná, ale každopádně plná změn. Po tříleté bublině na mateřské jsem se musela podívat každodenní realitě většiny z nás do očí a zjistila jsem, že se nechci zapojit jako další dílek do dobře promazaného stroje automatických lidských koleček, které žijí životy tak, jak „se to obvykle dělá“.

Vypadnout z davu se ale dá dost těžko, když neustále kolem sebe slyším a čtu všechny ty depresivní scénáře politiků, lidí, médií… Potřebuji odstup a posílit sama sebe. Proto jsem si dala dárek ke konci roku – Vánocům – slunovratu .. je jím informační detox.

Zavřít Facebook, omezit email, vypnout televizi, nečíst noviny, vybírat si klidné a pozitivní filmy a pohádky, být s blízkými a hlavně sama se sebou.

Pár testovacích dní proběhlo trochu hekticky, protože jsem skákala od jedné činnosti k druhé a prokládala to chvílemi s pocitem, že nemám co dělat. Jsem velmi zvědavá, jak to bude pokračovat.

Proč vám to píšu?

Chtěla bych vás inspirovat

Předvánoční období je u mnoha z nás plné stresu a média ani sociální sítě tomu nepřidávají. Pravda, ani samota s vlastními myšlenkami není někdy zrovna růžová, ale rozhodně má větší potenciál nás posunout blíž spokojenému životu než depresivní zprávy a potenciální hrozby. Že se někdo má hůř než my může leckdy uklidnit, ale nikam nás neposune.

Takže, pojďte si dát informační detox se mnou a sejdeme se po Novém roce, abychom nakoply rok 2017 tím správným směrem )) 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 10. 1. 2017

Perfektní

Odpovědět
Tamara
Tamara 18. 12. 2016

Ano, jdu do toho, skvělý nápad.

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 18. 12. 2016

ANO!

Odpovědět
Ovace
Ovace 17. 12. 2016

Souhlasim

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 12. 2016

souhlasím, je to tak....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 975
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.