Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 30. 7. 2018
Líbí se mi

Hormon lásky oxytocin a léto plné potěšení

avatar
Monika Amaee Trckova
Vloženo 30. 7. 2018
Líbí se mi
Hormon lásky oxytocin a léto plné potěšení

Hormon lásky oxytocin a léto plné potěšení

Milé ženy, je tady léto v plném proudu a já jsem se rozhodla, že ho maximálně využiju pro aktivity, které mi přináší potěšení. Že se budu zkrátka rozmazlovat.

V našich životech je vždycky prostor pro více lásky a potěšení. A jestli máte partnera nebo ne, je spousty způsobů, jak si můžete pocity lásky a potěšení vytvořit a aktivovat. Chtěla bych vás povzbudit k tomu, abyste se toto léto staly ženou, která si umí dopřát a přijímat potěšení tak, jako kočka, která potěšení v podobě mazlení a drbání přímo vyžaduje a neskutečně si ho užívá.  

Oxytocin je hormon, který nám dovoluje otevřít se někomu a dávat a přijímat lásku

Určitě jste slyšely o hormonu oxytocinu, hormonu lásky. Čím více máme oxytocinu, tím více se cítíme milované a také milujeme. Pokud jsme ve stresu, oxytocinu ubývá, a proto bychom neměly zapomínat dělat kroky, které ho zase doplní.

Najděte si svůj způsob, jak můžete doplnit oxytocin, abyste byly co nejvíce na láskyplných vibracích a cítily se šťastnější a spokojenější. Já si třeba doplňuji oxytocin meditací, ztišením, nasloucháním pocitům v mém těle a napojováním se na svůj Zdroj, ale pak taky procházkou v lese, příjemnou hudbou, nakupováním doplňků (miluju různé náramky, prstýnky a přívěsky), povídáním s kamarádkami, nebo teplou bublinkovou koupelí. Všechny aktivity, které podporují vaši ženskou stránku, podporují také hormon oxytocin. Buďte kreativní, malujte, tvořte, tancujte!

Polibek, nebo dlouhý pohled do očí někoho, koho máte rádi, nebo hlazení vašeho pejska, to jsou další způsoby doplňování oxytocinu. Přejte si z celého srdce potkat už toto léto někoho, v jehož očích poznáte spřízněnou duši.

Vědomě vychutnávejte chuť sladkého ovoce, přivoňte si k rozkvetlým květinám, udělejte si piknik s přáteli, jděte se projít do přírody, jeďte k moři, které vám dá sílu, domluvte si Skype s přítelkyní, kterou jste dlouho neviděly, prohlédněte si fotky z dětství, zajděte na hudební festival a udělejte si při úplňku rituál na přitažení partnera.  

Pokud vám přijímání potěšení nejde přirozeně, zkoušejte to postupně. Příštích 7 dní se rozhodněte, že alespoň 15-20min. věnujete svému vlastnímu potěšení. Uvidíte, že se budete cítit šťastnější, vyrovnanější a více otevřená přijímat lásku na všech úrovních.

A PAMATUJTE, KAM ZAMĚŘÍTE SVOJI POZORNOST, TO VE VAŠEM ŽIVOTĚ POROSTE!


Přeji vám krásné léto, plné radosti, potěšení a magických polibků

 

Monika T.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 4. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 4. 1. 2019

moc hezký

Odpovědět
L.u.c.i.e.h.a
L.u.c.i.e.h.a 28. 9. 2018

Děkuji za pěkný článek.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 6. 9. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 286
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.