Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

HLAD PO ŽIVOTĚ...

Líbí se mi
HLAD PO ŽIVOTĚ...

HLAD PO ŽIVOTĚ...

HLAD PO ŽIVOTĚ...

Existuje období v našem Životě, kdy máme dospět, najít svou Cestu a kdy máme opustit naše přežité programy z dětství, abychom se mohli osvobodit a dali jsme naší Duši křídla.

Abychom se stali sami sebou, abychom splynuli se Životem a dovolili mu, aby prostoupil každičkou buňku našeho Těla živoucí silou, radostí, vzrušením a touhou po objevování nového.

Když si dovolíme tento životní milník přijmout se vším, co k němu patří, když se poddáme vesmírnému programu se vším, co tahle výzva přináší, můžeme znovu zažehnout jiskru ve své Duši, ve svém srdci a ve svých očích.⭐️

Přestaneme být otroky každodenního Života, každodenních povinností a starostí, toho, co se smí/nesmí, nebo musí, co se od nás čeká a co bychom dělat měli a namísto toho si DOVOLÍME VIDĚT, KÝM BYCHOM MOHLI BÝT.

Stačí se jen letmo dotknout této naší životní síly a celé naše bytí ožije a rozpumpuje krev v našich žilách a vrátí jiskru do našeho každodenního Života a udolá tu šeď každodenní rutiny.⭐️

Pokud je vám něco mezi 30 a 50, stejně, jako mě, tak je možné, že tyhle pocity bilancování znáte... možná i vy víte, jaké je to se jednou ráno probudit a vědět, že POKUD NIC NEUDĚLÁTE, PROPÁSNETE PŘÍLEŽITOST ŽÍT SVÉ PRAVÉ JÁ, ŽÍT SVÉ POSLÁNÍ, SVÉ SNY A SVÉ TOUHY.

Pokud jste někdo, kdo jste se stejně jako já narodili s energizující jinovou aurou a je vaším nejhlavnějším úkolem stát se v tomto Životě sami sebou, protože být a žít své pravé já je vaším životním úkolem, pak toto volání vaší Duše můžete cítit o to intenzivněji.

A nejde o to, jestli jste toho do téhle chvíle udělali dost. Jde o to, JESTLI CHCETE UDĚLAT VÍC. JESTLI CHCETE OD ŽIVOTA VÍC, NEŽ JEN NORMÁLNÍ ŽIVOT. JESTLI CHCETE ŽIVOT, KTERÝ DÁVÁ SMYSL, KTERÝ VYŽIVUJE A PLODÍ, KTERÝ HLADÍ A ZÁROVEŇ BUBLÁ SILOU HORSKÉHO POTOKA.

Napojit se na svou přirozenost a tvůrčí sílu chce odvahu. Protože když jednou vstoupíte do té řeky, už nebude Cesty zpět. Protože ona - Život - vás pohltí a odnese vás tam, kde máte ve svém Životě být.

A pokud neumíte plavat, nemáte kajak, nebo nevíte, kam plujete... nevadí, vše se učíme Cestou. Protože Cesta je cíl. <3 ????????????‍♀️

S Láskou Lenka
https://www.myjsmetvurci.cz/konzultace/

#odvaha #cesta #reka #proud #Zivot #nadeje #prace #sila #motivace #budsamasebou #splnenesny #vyzva #nejsiobet #tyjsiTVURCE #myjsmeTVURCI

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for English -> Czech...
    
  • Create a new word list...
 • Copy
 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for Russian -> Czech...
    
  • Create a new word list...
 • Copy

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 22. 5. 2020

Odpovědět
_Adél_
_Adél_ 20. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

hudlenka
hudlenka 19. 5. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

Kahomar
Kahomar 19. 5. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 116
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.