Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nadett
Nadett
Vloženo 8. 11. 2020
Líbí se mi

Harmonie ženy

Nadett
Nadett
Vloženo 8. 11. 2020
Líbí se mi
Harmonie ženy

Harmonie ženy

www.chakra.cz :

POMÁHÁM ŽENÁM NAJÍT SAMU SEBE.
  • Co vidíš při pohledu do zrcadla? Vidíš sebe nebo někoho jiného? Vidíš krásnou a sebevědomou ženu? Nebo vidíš zhrzenou, otrávenou, tlustou maminu, která na své cestě životem už vzdala svoji chuť na sobě makat, starat se o své tělo a vše končí větou: "Nemám čas, nestíhám, to mě nebaví." 
  • Jmenuji se Anita a původní profesí jsem zdravotní sestra. Jako lektorka Fitness forem a Body & Mind působím od r.1999, od r.2002 jako motivační lektor.
  • Po celou dobu, co jsem v tělocvičně a mezi ženami zjišťuji, že problematika cvičení, zdraví ženy, správné péče sama o sebe a efektivní motivace se jeví jako nekonečný příběh a mnohdy velký problém ukrytý jinde, než se zdá. Sama jsem si prošla tak extrémní životní etapy, že by to mnohé ženy už dávno vzdaly. I já jsem zažila stavy nechuti do života s otázkou "Co tady dělám? Proč tu vlastně jsem?" Ale ať jsem zažila cokoliv, pohyb mě vždy pomohl k dobré náladě a pocity, že vše zvládnu byly najednou mnohem více citelné. Když jsem spadla na zem, a říkala si: " Co jsem komu udělala, proč se tohle děje vše jenom mě?" No, odpověď je jednoduchá. Abych přijala, pochopila, objevila a naučila se životem více plynout. A abych vše, co jsem se naučila, co tvořím a dělám celý život, mohla předávat vám. Ženám, které občas zabloudí, občas zakopnou, občas ve svém zrcadle vidí cizí osobu. 
  • Proto pojďte spolu se mnou svůj obraz v zrcadle zase vyjasnit, vyčistit od pavučin a mlhy, která ho zahaluje. Pojďte se spolu se mnou naučit dýchat, cvičit a milovat sebe samu. Pojďte se naučit vnímat energii kamenů a života samotného ve svém nitru. 
  • Dýchání, vhodné cvičení, funkční hluboký stabilizační systém, formování postavy a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány. Ženy si špatně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy, devastují tím samy sebe a co je tou druhou stranou mince, nevydrží dojít do svého cíle. Proč? Nemají tu správnou motivaci mnohdy ani pochopení a podporu partnera.
  • Sama jsem si prošla velice náročným, mnohdy až extrémně těžkým životním obdobím, kdy jsem se musela doslova poprat o své já. Ženy, které za mnou chodí mají velice často obrovské stresy a vůbec neví, za jakou nit chytit, kudy jít. Ať slyším jakýkoli životní příběh chápu jej. Zažila jsem... A jak se říká, kdo nezažije - nepochopí, je to přesně tak. Ženy při správné motivaci a vhodném cvičení mají čím dál lepší výsledky. Došlo mi, že to neskutečně funguje. Že ženy jsou hezčí, zdravější, umí cvičit a hlavně, pochopí v praxi, co znamená “mít se ráda”.
“BUĎ SILNÁ VE SVÉM STŘEDU, A BUDEŠ SILNÁ I V ŽIVOTĚ !“
Toto motto je velmi pravdivé, a z mé praxe mnohonásobně odzkoušené a funkční.
Dlouholetou a hlubokou praxí práce s ženami a samozřejmě i sama se sebou, jsem vytvořila originální program ZenZai Fitness & Glamour Woman. Jedná se o ucelený systém cvičebně motivační metodiky. Zaměřuji se na propojení pánevního dna, hlavy a dynamiky páteře. Vše je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy samy chcete být. Naše zákaznice získávají také v rámci nákupu na e-shopu, a v propojení programu Zenzai Fitness, zajímavé výhody a slevy. 
"NAJDI SAMA SEBE, POCHOP SVÉ TĚLO A PROBUĎ SVOJI VNITŘNÍ ŽENU!"
Na setkání s vámi se těší Anita.
www.chakra.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
KamilaK
KamilaK 17. 11. 2020

pravdivé

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 11. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 8. 11. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 11. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 806
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.