Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

ANAEL LASKA
ANAEL LASKA
Vloženo 14. 7. 2016
Líbí se mi

Festival "Miluj svůj život". A komu věřit? Srdci.

ANAEL LASKA
ANAEL LASKA
Vloženo 14. 7. 2016
Líbí se mi
Festival "Miluj svůj život". A komu věřit? Srdci.

Festival "Miluj svůj život". A komu věřit? Srdci.

Jedním z efektivních kroků k léčení svého Já je vyhledání buď spirituálního léčitele (jen ne studovaného poradce), či kartářky a jiných spirituálně založených lidí, ke kterým pocítite důvěru. Vyhledat psychiatra či doktora má spíš obrácený efekt – prohlubování deprese, zmatku a léčení farmatiky k ničemu nevede... Jak si vybrat svého léčitele? Inzeráty a nebo jedním takovým místem jsou festivaly s ezoterickou tématikou. Na jednom jsem byla nedávno, který se právě jmenoval stejně jako kniha, o které jsem mluvila (v  jiném svém příspěvku): Miluj svůj život. Festival se konal v Plzni a bude se konat zase na podzim v Praze od 28-30.10. 2016. Jemu podobný Ezotera již 17-18.9. 2016.

 Lidé si stěžují, že z léčitelství se stal bysnys. Ale i spirituálně zaměření lidé musí z něčeho žít... a samozřejmě že natrefíte na věštce, kteří zas tak dobří nejsou. V těchto případech jsem přesvědčena, že takoví lidé brzy nebo později skončí. Vyšší síly podporují jen upřímné duše, které chtějí lidem pomoct. Je to jako s umělci, ti také nemusí být odkázání žít v bídě, jen aby dělali upřímné umění... Živit se tím, co je upřímné a co jde z našeho srdce je to nejvyšší, co od nás Boží síla chce a máme si dovolit za to být i zaplaceni. Na světě má vládnout láska ne peníze, lidskost a ne nenávist a vraždění. Tyhle pozitivní hodnoty vycházejí s upřímnosti a z výchovy. Vlastní nebo v rodině. Umělci a spirituálně naladění lidé tyto hodnoty šíří. Neměli by být terčem posměchu či opovržení. Mít majetek, ale nebýt šťastný, je výsledek otroctví bludnému manonu. Jak s tím souvisí láska k sobě? Takoví lidé buď milují ty hodnoty, které společnost předepisuje, a tím i definují lásku k sobě a ke společnosti, nebo to vše jen tupě přijímají a jsou bohatí... Ale mít peníze nezanmená vždy být špatným, je plno osvícených lidí, kteří zbohatli a zůstávají ve svém středu štěstí, protože svým bohatstvím slouží i společnosti. Zdroj primárního štěstí na této planetě je v srdci, nikde jinde, a v pojetí milovat sebe a svůj život.

Peníze nám pomůžou, proto i léčitel či umělec si musí umět říct o peníze, je to jiný druh obchodu.

Tento festival „Miluj svůj život“ (nejmenuje se to velethr) se mi líbí, protože filozofie festivalu není orientována na profit a bysnys, ale na vzdělání, vývoj osobnosti, seznámení s osobnostmi v těchto ezoterických sférách či vůbec rozšíření svého vědomí o nové poznatky, které nemají vždy logický a materiální vysvětlení. Festivalu, který se pořádá dvakrát do roka již od roku 1999 se zůčastní na150 účinkujících, lektorů a odborníků na esoteriku, alternativní léčení či zdravý životní styl a nabízí semináře, workshopy či přednášky.

Jednu takovou zajímavou přednášku vedl Martin Bruncko (viz fotka), autor knihy „Život bez jídla? Jak restarotovat mysl.“ Martin přestal v roce 2013 jíst a pít.  Na mysl příjde myšlenka, zda je vůbec člověkem? Odhaduji, že pochází z planety Syrius, aby nám dal novou zprávu o novém způsobu života, jak vlastně žijí mimozemské civilizace. Nejedí jako my, ale žijí jako Martin z podstaty Energie. Sám Martin přiznává, že se mu tíže žije na podzim a v zimě, když sluníčka ubývá, a dobře na jaře a v léte. Jednou pochopí, že se v bude muset přestěhovat za sluníčkem, aby se mu žilo dobře. Co musel udělat, aby se oddal této cestě? Popisuje to jednoduše: změnil dané vzorce a programy těla a ze dne na den se rozhodl nejíst nejdřív maso a potom snižovat dávky jídla a vody až je snížil na takové minimum, že je to pro nás těžce pochopitelné. Hladovkou netrpí, pracuje vědomě s Energií, tedy udržuje tělo v rovnováze života. Dnes je úspěšným podnikatelem, vrcholovým sportovcem a zcela normálně vypadajícím, ano hezkým charismatickým mužem, na rozdíl od minulosti, kde se přejídal masem, a bral množství tablet a vůbec nesportoval. Najednou svůj život přestal milovat a chtěl ho změnit, a tělo mu řeklo, ať přestane jíst maso, pak ať nejí tolik a potom ať nejí a nepije vůbec. Jí minimálně  a pije pár deci vody za týden. Jídlo bere jako dar a vychutnává si ho. Rajče jí i tři minuty. Jedinou nevýhodou je spánek, který moc nepotřebuje. A než si na to vše zvykl, tak probděl mnoho noci. V jeho knize si ale přečtete o jeho životě míň než jsem doufala. Víc se dočteneme o jeho názorech na dnešní společnost, kterou on byl sám součástí, která je uvězněna v stereotypech, celkem lamentuje nad tupostí lidí a jejich zaslepeností vůči bysnysu a průmyslu jídla a médií, kterému jsme všichni tvrdě otrocky podrobeni. A pokud o svém životě nepřemýšlíme a přijímáme slepě dogmata dané tvrdým materialismem, kde nikoho zdravý a šťastný život nezajímá, tak nebudeme zdraví a spokojení... Zajímala by mě spíš jeho psychika a jeho procesy poznávání svého těla během té tak zásadní přeměny, o tom je v knize málo. Při čtení jsem nabyla pocitu, že se nejen se svým minulým silně nezdravým životem vyrovnává, ale také s lidmi, s kterými sdílel svůj nezdravý život, a jejíž součástí bez protestu byl a rád by jim teď dal návod, jak život zlepšit. Netvrdí, že nemáme jíst, ale mít víc otevřené oči, co se s náma děje.

Ale ten kdo je bdělý, tak už ví, kde jsou pasti společnosti, a v kterých je sám uvězněn a možná i ne zcela schopen se z nich vyvlíknout. Je to o tom, jak jsme otevřeni ke svému tělu, jak mu, té naši duši nasloucháme, a to se v i v této knize dozvíme. Dozvíme se to na celém festivalu, a domů příjdeme zase o kousek vyměnění a to přece jde, měnit se k lepšímu, laskavějšímu a pozitivnímu člověku. Jak, to už si každý zvolí sám. 

Vaše 

Láska Anael Milena 

vice k festivalu: http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 15. 7. 2016

Odpovědět
falipe
falipe 14. 7. 2016

:-

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 874
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.