Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 10. 12. 2018
Líbí se mi

Existence

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 10. 12. 2018
Líbí se mi
Existence

Existence

Blíží se konec jednoho roku a začátek dalšího, pro mne je toto období obdobím, kdy začínám rekapitulovat, co vše se odehrálo a co potřebuji uzavřít. Uzavřít to, co uzavřít jde a pro to, abych do nového roku mohla vstoupit s čistým štítem. Letos jsem s tou rekapitulací začala již na začátku měsíce a cítím, že je to tak v pořádku.

Zpočátku letošního roku jsem se odrazila od toho pomyslného můstku, začala jsem sestupovat do mnohem větší hloubky mého nitra, kde jsem si potvrdila to, kým skutečně jsem a kam doopravdy mířím.

Začala jsem si uvědomovat, že je třeba přestat všechny emoce a vše, co se našem životě odehrává, ukládat kamsi v našem těle. Nepotlačujme nic z toho, co se nám nechce řešit – z vlastní zkušenosti vím, že ne vždy je snadné okamžitě řešit vše, co v našem životě nastane.

Z praxe i vím, že mnoho z nás si neváží sami sebe, mnoho z nás nezná vlastní hodnotu a své služby tak podceňuje a to, si myslím, je škoda. Ano, vím, že jsou i tací klienti, kterým se naše služby zdají drahé – ale těm by se naše služby zdály drahé i kdyby byly o polovinu levnější JA všichni jsme na jedné lodi – každý z nás má možnost se pustit do té činnosti, která se nám u druhých zdá příliš drahá

Udělejme si na sebe – v tomhle předvánočním období – pravidelně čas. Není sobecké si na sebe každý večer udělat krátkou chvilku s knížkou, u cvičení, klidně i jen u čaje a přemýšlet o ničem Jnechme na chvíli vypnout naší mysl JKaždému z nás k tomu vypnutí mysli pomáhá něco jiného – mě samotné, když mám například náročné období, mi pomáhá jít si zacvičit jógu a nebo jít se projít. Projít se sama se sebou do přírody a prostě jen tak být.

A co vy? Víte kým jste?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Mirka Vaľová 10. 12. 2018

mne to isté pomáha...joga a prechádzka....díky

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 12. 12. 2018

každý máme "to" něco, co mu pomáhá

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 941
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.