Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

k.eva
k.eva
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Evolution - festival, který vám nasadí brouka do hlavy

k.eva
k.eva
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Evolution - festival, který vám nasadí brouka do hlavy

Evolution - festival, který vám nasadí brouka do hlavy

Evolution - festival, který vám nasadí brouka do hlavy.

Evolution - festival, kde během tří dnů od 23.3. do 25.3.2018 na 7 pódiích vystoupilo téměř 200 účinkujích. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení byly zde také k dispozici konzultace, poradenství, ukázkové akce a programy pro děti. Pro návštěvníky zde bylo připraveno nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.  A jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch.

Tento rok přivítalo jaro na Festivalu Evolution už počtrnácté! Já jsem zde byla poprvé díky tomuto webu zenysro., kde jsem se dostala do testování. Neznám příjmnější způsob, jak zahájit jarní sezónu - tímto patří moje dík za volný vstup a možnost aktivně strávit sobotní den. 

 

Skutečně jsem nezahálela. Jako první jsem navštívila přednášku Jana a Kateřiny Komodových. Přednáška se jmenovala ,,Osvoboďme se od svých stínů" a zabývala se tématem, jestli je skutečně možné nalézt osobní svobodu.Podle učení  Carla Gustava Junga je stínem naše podvědomí. Jsou v něm ukryty ty vlastnosti, které bychom u sebe nejraději neviděli a tak se je snažíme potlačit. Celý život po něčem toužíme, jiné odmítáme a náš stín tak roste spolu s námi. Promítali zde film ,,Pád dolů", na kterém demosntrovali, co se stane, když se člověk nezabývá se svými stíny minulosti. Přednáška byla velmi poučná a vzbudila velký zájem všech návštěvníků včetně mě.

Už jste slyšeli o dechovém cvičení Osho divine healing a OM chanting? Vzhledem k tomu, že se o jógu aktivně zabývám, tak jsem si zdarma vyzkoušela lekci terapeuta, lektora a cvičitele Martina Bartošky.

Osho Divine Healing - regenerační a antistresové cvičení

Energetické cvičení, které přináší až několik dnů přetrvávající ozdravný a harmonizační efekt. Antistresové cvičení sestává z dechových, protahovacích a uvolňovacích cviků a trvá asi jednu a půl hodiny. Je odvozeno z čínských a japonských meditativních technik, cvičení a práce s energií (Tai-či, Čchi-kung, Šintaido), bylo vytvořeno Oshovými žáky a přizpůsobeno modernímu člověku, je tedy jednodušší a také snazší na zapamatování.

 

 

Tak tady jsem si protáhla tělo a čekaly mě další přednášky, tentokrát na téma zdravé výživy. Vyslechla jsem si přednášku od Jiřiny Bartůňkové ,,Nedoceněné účinky zázvoru očima lékaře" a to z pohledu imunologa. Hned poté přednášela Lenka Sobková a její houbičky. Vážně, přednáška se jmenovala ,,Co mají houby, kakao a káva společné? "

Nabídka byla opravdu pestrá a nebylo v lidské moci všechno stihnout. Z celkového programu bych řekla, že pro mě byla největším přínosem přednáška Gerharda k. Pierotha a ta měla příznačný název ,, Tvůj život má váhu, to není egoismus!" - Jste- li šťastni a klidné mysli, pak automaticky kráčíte po správné cestě ke svobodnému já.

Dokonce zde zmínil i problém žen, kterým odrostou děti, postupně opouští domovy a pro ženy nastává krize - kam zmizely ty roky, které jsem strávila péčí o ně? Co nyní udělám? Co je nyní důležité?

Odpověď je nasnadě - přestat přebírat představy jiných lidí a začít si žít svůj život. Moc hezké poselství.

Festivalu Evolution jsem se díky tomuto webu zúčastnila poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena jeho rozsahem a nabídkou přesahující moje původní očekávání.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 6. 6. 2020

sasidlo
sasidlo 25. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 31. 3. 2018

Festival byl parádní

Odpovědět
k.eva
k.eva 31. 3. 2018

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.