Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

PRAVDU NAJDETE V TICHU: ENERGIE DO 17. LEDNA 2020

Líbí se mi
PRAVDU NAJDETE V TICHU: ENERGIE DO 17. LEDNA 2020

PRAVDU NAJDETE V TICHU: ENERGIE DO 17. LEDNA 2020

ENERGIE DO 17. LEDNA 2020

SVOU VNITŘNÍ PRAVDU NAJDEME V TICHU. <3

 

Jestli kdy byla příhodnější doba pro to, abyste dovolili své přirozenosti a pravé podstatě vykouknout ven, pak je to právě teď. Tyhle dny nám přinesou hned čtyřikrát tlak k procitnutí našeho božského vědomí. SLUNCE, MERKUR, SATURN I PLUTO NÁM STOJÍ V BRÁNĚ 61 – V BRÁNĚ ZÁHAD, TAJEMSTVÍ A VNITŘNÍ PRAVDY.

 

Tato brána leží v individuálním okruhu, jehož doménou je přinášet do světa mutaci, něco nového, skrz co se proměníme my i náš svět. Tato změna se vždy spojí jednak s velkým mentálním tlakem odkrýt a pochopit něco nového a nepoznaného, rozkrytím nějaké neobjasněné záhady a rozluštěním nějakého tajemství.

 

Tajemství nám může znít jako vzrušující záležitost, ale mějte na paměti, že jsme teď pod velkým myšlenkovým tlakem, z něhož má vzniknout něco nového. A u nových věcí je vždy jeden velký vykřičník: nikdo nikdy totiž neví, jestli toto něco nového bude funkční, jestli to bude něco, co ve světě uspěje a přežije. A tak se tato mutace může pojit na jednu stranu s velkou melancholií, na druhou stranu, pokud se nám tato proměna podaří, může nám i okolnímu světu přinést dar ohromného posílení na všech možných úrovních.

 

Na hlubších úrovních se stále posouváme sami k sobě, pokud plyneme v souladu se Životem a naším nastavením, dostáváme se hlouběji ke své podstatě a můžeme díky tomu poznat, V ČEM JSME JEDINEČNÍ, V ČEM SPOČÍVÁ NAŠE TVŮRČÍ SÍLA A ZÁŘE.

 

ODMĚNOU V TOMTO NAŠEM PROCESU STÁLE ZŮSTÁVÁ RADOST skrze 2x aktivovanou bránu 58 – bránu Živosti a vitality ne ve smyslu emočního jásání, ale ve smyslu radosti z toho, že jsme naživu a můžeme růst, vyvíjet se a objevovat něco nového a sdílet toto poznání s druhými lidmi. A především skrze tuto bránu získáváme sílu vzepřít se s touto radostí proti autoritám za účelem zlepšení a nápravy světa okolo nás.

 

Proces, který teď probíhá, je hluboký a skrytý. Naše Duše teď víc než kdy jindy touží po tichu a tichém rozjímání, v němž se budou moci postupně zjevovat všechny otázky, které nám dovolí poodhalit roušku tajemství v nás. Jaké témata to budou, to záleží na našem osobním nastavení. Rozhodně se však můžete spolehnout, že tato tajemství a otázky budou velmi mocné, hluboké a transformativní.

 

Pokud máte ve svém designu definovanou bránu 24 – Rozumového odůvodnění na protější straně kanálu, pak v těchto dnech můžete i tato tajemství rozluštit a rozkrýt. Pokud tuto bránu ve své mapě definovanou nemáte, pak si dovolte tyto tajemství, záhady a otázky prostě a jednoduše užít. Dovolte jim, aby vás inspirovaly a počkejte si, až se ty pravé odpovědi ukážou v ten pravý čas.

 

A co je nejlepší pro tyto dny? Tyto dny jsou vhodné na to pohroužit se do samoty, bilancovat konec minulého roku, využít těchto energií k hlubokému ponoru do svého nitra, abyste odtud vynesli na světlo témata, která chtějí být objevena a proměněna. Abyste mohli posílit nejen své Životy, ale i Životy všech okolo vás.

 

Ať vás síla provází, milí Tvůrci. <3

 

S Láskou Lenka

 

#humandesign #vyklady #energie #planety #predpovedi #ticho #leceni #Duse #sila #nadeje #radost #krasa #poznani #hloubka #nebojse #dokazesto #zmenajezivot #transformace #inspirace #mysl #tlak #promena #motyl #roztahnikridla #vedomyzivot #lehkostbyti #TyjsiTvurce #myjsmeTVURCI

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 13. 1. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

hudlenka
hudlenka 12. 1. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

děkuji, Hudlenko <3

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 060
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.