Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Energie dní 24.7. - 23. 7. 2020

Líbí se mi
Energie dní 24.7. - 23. 7. 2020

Energie dní 24.7. - 23. 7. 2020

DIAMANTY SE RODÍ POD TÍM NEJVĚTŠÍM TLAKEM. ????

***

Krásný večer, Tvůrci.

Tento týden začnu rovnou otázkami: Ptali jste se někdy sami sebe, kým byste mohli být, kdyby... (doplňte si to své)? Kdybyste nemuseli chodit do práce, kdybyste mohli dělat, co Vás baví, kdybyste mohli mít více času pro sebe, nebo kdyby Vás neomezovaly vnější podmínky? Jaké sny byste realizovali a jaký Život byste žili, kdybyste ho mohli žít opravdu po svém?

Častokrát ve svém Životě o něčem sníme, ale ne vždy všechny sny zrealizujeme. A podle mě je to tak i správně, protože Život nám dává čas tak akorát na to, abychom našli a objevili své poslání a své dary a mohli jsme je žít a některé sny jsme zkrátka jen snili a vybírali jsme si ty z nich, pro které nejvíce zahoříme.  <3

Tento týden nám Vesmír posílá učící lekce, které znám lépe, než kterékoliv jiné... tyhle lekce, zkušenosti a dary jsou právě těmi mými, pro něž jsem se narodila a jsou i mým posláním. 

Je toho tolik, co by se dalo sdílet o našich snech, o tom, jak omezení plynoucí z vnějšího světa a z nedostatku čehokoliv v našem Životě je vlastně to nejlepší, co nás může potkat, protože nás to může posunout do takových míst, o kterých se nám ani nesnilo, abychom mohli být sami sebou, Tvůrci našich Životů a mohli jsme tím naším ŽIvotem a zkušenostmi inspirovat druhé lidi... No asi dnes raději koukněte na video. 

Přeji nám všem hodně síly a moudrosti na naší Cestě. Ať víme, které sny realizovat a které snít a ať máme odvahu své sny i žít. <3

Krásné letní dny, Tvůrci.
S Láskou Lenka ????

Video s energiemi najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=JAq0vgw-BaQ&feature=youtu.be.

A kdybyste chtěli začít něco s plnou silou a mou podporou, pak vstupte do online transformačního programu "Nový začátek" https://www.myjsmetvurci.cz/ke-stazeni/novy-zacatek/.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 7. 2020

bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 7. 2020

jo jo, kdyby, kdyby...

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

někdy je to narocne, ale ono to půjde, Kahomar

lemur
lemur 28. 7. 2020

Prima.

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

děkuji, Lemur <3

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 493
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.