Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Energie dnešního úplňku <3

Líbí se mi
Energie dnešního úplňku &#60;3

Energie dnešního úplňku <3

⭐️ ENERGIE DNEŠNÍHO NOČNÍHO ÚPLŇKU 

Že je tento úplněk magický a silný není pochyb. Asi nejsem jediná, kdo teď nespí, viďte?  

Jaké témata nám tedy tento úplněk přináší?

Tento úplněk je posledním úplňkem letošního roku před ZIMNÍM SLUNOVRATEM, který nastane v neděli 22. prosince v 5:19 hodin, kdy oslavíme prastarý svátek YULE. Dalšího úplňku se tedy dočkáme až v příštím roce, a to konkrétně 10.1.2020.

Do té doby nás čeká několik výzev: pamatujte, že jsme nyní v období zimy, takže archetypálně potřebujeme sestoupit k sobě, do svého nitra, hlouběji, než kdy jindy a zpracovat tam svá témata, která dosud nemáme otevřené, přijaté, zpracované či opečované.

Cyklus zimy začíná se svátkem YULE, do té doby nás čekají ještě dva intenzivní týdny dokončování a uzavírání našich témat, pomalému bilancování a vyhodnocování toho, co se za letošní rok událo, nebo můžeme cítit narůstající TLAK K TOMU NĚCO ROZHODNOUT, DOKONČIT, UZAVŘÍT.

Nepodléhejte tomuto tlaku honem honem něco dokončit, rozhodnout, uzavřít, nebo prožít. Času ještě bude dost.  Ideálně naslouchejte tomu tichému hlásku uvnitř, který vás povede k tomu, co je správné pro vás. <3 Pokud byste chtěli poznat, jak tento váš vnitřní hlas vaší Pravdy funguje, tak kuk sem: https://www.myjsmetvurci.cz/human-design-2/objednat-vyklad/.

Slunce se nyní nachází v bráně Ega: to není ani dobré, ani špatné, prostě to tak je.  Tato energie nás vede k tomu, abychom napnuli své síly a snažili se ze svých aktivit, rozhodnutí a činností vymáčknout, co to jde. A ideálně co nejvíce "odměny" a kýženého pocitu s co nejmenším úsilím. Važte tedy, na co zaměříte svou pozornost a nesnažte se tlačit ostatní: už tak má tlaku každý až až, tak tu sílu raději nasměrujte na zlepšení vztahů a komunikace.

Země se nyní nachází v bráně Sběrače, který je právě v oné energii sdílení toho, jestli něco máme, nebo ne: protože je to energie vázaná na kmen - rodinu a blízké, dejte pozor na to, aby se vaše potřeby nezměnily v obviňování blízkých z toho, že oni jsou zdrojem vašeho nenaplnění, nebo naopak třeba zahlcení (třeba právě povinnostmi).

Energie, která nás nyní vnitřně motivuje a pohání kupředu, je nyní ovlivněna energií brány Změny a Pokroku: a nejlepší způsob, jak nás k této změně přimět, je právě skrze našemu vnitřnímu "hladu" po nových zkušenostech a zážitcích, skrze náš vnitřní pocit ne-nasycenosti. Takže pokud se vám zdá, že jste teď emočně na dně, vítejte tento pocit, protože díky němu se můžete odrazit vzhůru, blíže k sobě.

Pamatujte: je to o vás, ne o těch druhých.  A to i proto, že Venuše stojí nyní v nejsilnější bráně SEBEVYJÁDŘENÍ, která je naplněná obrovskou potřebou dělat si vše po svém, moci se svobodně vyjádřit a tvořit svůj Život podle svých představ.
Takže opět zdůrazňuji: nehledejte viníky a příčiny venku, ale v sobě. Přetvořte depky, splíny, melancholie a úzkosti do kreativní činnosti (i kdyby to mělo být kreativní uklízení, vyhazování zbytečností, nebo pečení) a udělejte si nějakou činností radost. <3

Pluto nám teď bude nějaký čas držet vládu nad energií směřující k VNITŘNÍ PRAVDĚ. Jestli toužíte něco rozlousknout, rozhodnout a rozřešit, tak teď je na to ta pravá chvíle se ponořit do myšlenkového tlaku a nechat se jím inspirovat. Není klíčem nyní udělat rozhodnutí, na to máte čas podle svého vnitřního hlasu: vhodné je se ale nechat inspirovat a vidět věci z jiného úhlu pohledu.

A ještě co se týče těch konfliktů a vyostřených situací s druhými... pokud je prožíváte, což je pravděpodobné, uvědomte si, že síla je silou pouze tehdy, POKUD SLOUŽÍ VŠEOBECNÉMU DOBRU. Vím, že se teď otevírá více vnitřních témat a bolesti, ale je to naše Cesta jako lidstva i jako jednotlivce.

Doba a energie dnešních dnů nás vedou k projevení naší vlastní odlišnosti a individuality. Ale ne proto, aby nás oddělily, ale proto, aby nás spojily do jednoho harmonického celku. Aby nás tato naše odlišnost naplnila vděčností, radostí, spokojeností, klidem a úspěchem skrze rozpoznání našich jedinečných darů a talentů.

Pokud se toužíte se ponořit do sebe a inspirovat se zimními tématy objevování sebe samých v klidu a pohodě, pak koukněte na můj online program Kouzelné Vánoce, který vám poví něco o nestresování, o pocitu dost dobráctví, o zimních energiích i pranostikách. Program si teď můžete objednat v akci za symbolickou cenu 299 Kč. A to se vyplatí. 
https://www.myjsmetvurci.cz/kurzy/kouzelne-vanoce/#

Tak se na vás těším uvnitř a držím pěsti v těchto intenzivních dnech. Pamatujte, že vždy máme na výběr.  <3

Tyto hlavní energie potrvají až do 15.12., poté vám napíšu energie dalšího období, chcete?  Opouštění starého a otevírání bolavého, dokončování cyklů - to vše povolejte do svého Života přes Slunovratem. Poté budete mít více síly dobrovolně vstoupit do procesu přeměny a proměny a prožijete zimu daleko více klidnější a pohodovější.

Buďte Tvůrci a buďte spokojení, v radosti, klidu a štěstí skrze rozpoznání svých jedinečných darů. <3

S Láskou zdraví Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 26. 12. 2019

Odpovědět
Atevy
Atevy 25. 12. 2019

Dobrý

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

děkuji

avatar
Anna Csanádiová 13. 12. 2019

Nespala jsem!

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

to nás bylo víc. Tak snad už spíte krásně a s krásnými sny. <3

Tamara
Tamara 12. 12. 2019

Já spala jak zabitá. Na mě úplněk nepůsobí, mám skvělou knížku a dlouho jsem se nemohla odtrhnout. Ale to ranní vstávání... .

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI*  Lenka Lipenská

ranní vstávání, to je boj i pro mě Jsem sova a to se vším všudy, tak s Vámi soucítím. <3

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 439
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.