Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Energie 6. týdne

Líbí se mi
Energie 6. týdne

Energie 6. týdne

Tak máme tu začátek února. U mě jsou teď volné chvilky ve znamení tvorby. Pracuji na náramcích a zároveň pro vás připravuji ebook, kde bych vám ráda předala moje bohaté zkušenosti při práci s energií domů a bytů. Aby jste také mohli bydlet ve vyladěném domově. Máte se na co těšit. Ale teď už na energii příštího týdne. Karta hovoří jasně. Příští týden bude ve znamení mnohostrannosti. V příštím týdnu nereagujte zbrkle. Každá situace či osoba má mnoho stránek. Stejně jako broušený kámen má mnoho plošek. Takže než impulzivně uděláte nějaký unáhlený krok, tak doporučuji se nadechnou, vydechnout, zamyslet se nad všemi možnostmi. Potom teprve hurá vybrat tu nejlepší možnou další cestu. Nikdy není nic tak horký, jak se to uvaří. Zároveň nás tento týden bude testovat v našich cílech. Pokud jdeme špatným směrem, tak bude pro nás tento týden těžký. Všude budeme narážet na překážky. Naopak… pokud je náš cíl správný, tak vše půjde překvapivě dobře.

Únor je celkově doba vhodná pro přípravu další cesty. Já mu říkám období sázení semínek. Teď jsou dlouhé večery ideální k přípravě všeho, co chceme v tomto roce žít. Doporučuji si nalít dvojku bílého či svůj oblíbený čaj, najít si chvilku pro sebe a zamyslete se nad tímto rokem. Začněte dělat reálné kroky ke svým cílům.  A to teď hned. V březnu již bude potřeba řešit další nutné kroky. Každý den si najděte půl hodinky a udělejte alespoň něco malého pro splnění svého snu. Hlavní je vytrvalost… po malých a vytrvalých krocích dojdete dál než sprintem, kdy sice doběhnete rychle na první metu, ale pak už lapáte po dechu a nemůžete dál.

Kamenem tohoto týden je duhová aqua aura. Speciální kámen upravený pokovením. Jeho plochy odrážejí odlesky a stejný je náš život. Kdo chce, tak může vidět všechny jeho barvy a jemné záblesky, které se mohou opakovat jen jednou za život. Tak ať vám tyto jedinečné momenty neuniknou.

 

mějte se krásně

Petra

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
sasidlo
sasidlo 19. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 2. 2020

děkujeme za nadějnou předpověď a necháme se překvapit

Odpovědět
Petra - minerální náramky

lemur
lemur 3. 2. 2020

Pěkné.

Odpovědět
Petra - minerální náramky

Kahomar
Kahomar 2. 2. 2020

no tak uvidíme...

Odpovědět
Petra - minerální náramky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 284
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.