Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 24. 10. 2015
Líbí se mi

Element sexu - 9.díl - Proč jenom JÁ přitahuji nevhodné muže???

AlenaaJana
AlenaaJana
Vloženo 24. 10. 2015
Líbí se mi
Element sexu - 9.díl - Proč jenom JÁ přitahuji nevhodné muže???

Element sexu - 9.díl - Proč jenom JÁ přitahuji nevhodné muže???

V minulém blogu jsme probraly téma „milenec“ a budeme pokračovat o MUŽÍCH. V našem okolí se hodně objevují ženy – naše kamarádky, klientky, známé, které si v podstatě stěžují, že pořád naráží na stejné typy mužů. Na začátku to všechno vypadá jako v pohádce, vrcholná fáze zamilovanosti, klasické růžové brýle, kdy ON je opravdu pan BOŽSKÝ a všechno šlape. Po nějaké (většinou velmi krátké) době se objevují stíny v ráji. Komunikace nějak začíná váznout, už není tolik radosti a vášně pro společné setkávání, on je většinou unaven a zavalen svými problémy, takže už ani sex není takový vášnivý a živočišný jako byl na začátku. A co si budeme povídat, když už ani sex nefunguje, o ostatním fungování nelze ani hovořit, vztah jde trošku do kopru. A protože muž je tvor líný, který nechce mít problémy a nebude si je přidělávat, ON to nechává tak trošku vybublat, on je v klidu, ničím se nestresuje, až to většinou rozsekne TA žena, která to ukončí. A on je spokojený, že dosáhl svého a žena se opět trápí, co udělala špatně a proč zrovna ona přitahuje takovéhle muže a trápí se otázkami, proč to ostatním ženám funguje a proč jí ne, co že to vlastně dělá špatně.

Něco ti to připomíná? Zažila jsi to někdy? Nebo máš v okolí nějakou kamarádku, jejíž partneři jsou jako přes kopírák? (Pozor, nemusí být to být pořád stejné typy, že by to třeba pořád byly modroocí a hnědovlasí a vysocí... ), postava, výška, barva všeho se může měnit, stejné jsou některé charakterové vlastnosti.

Pokud se to týká i tebe a máš pocit, že stále přitahuješ stejné typy mužů a nedokážeš rozklíčovat, co je ŠPATNĚ a co TY děláš špatně, možná ti dáme návod.

1) Udělej si čas sama pro sebe, abys nebyla nikým rušena a měla tolik času, kolik potřebuješ a vezmi si tužku a papír. Můžeš si probírat i v duchu, ale doporučujeme papír, abys to viděla černé na bílém. Napiš si na jeden papír – jména tvých EX tak, abys na nikoho nezapomněla. Na další papír si udělej uprostřed čáru a na jednu stranu si napiš PLUSY a na druhou MÍNUSY... A začni si psát u každého muže nejprve PLUSY – zaměř se na ty zásadnější věci, které ti ve vztahu s ním vyhovovaly (to, že měl hezký úsměv není úplně podstatné jako to, že ses u něj např. cítila V BEZPEČÍ a měla jsi pocit, že s ním VŠECHNO NA SVĚTĚ ZVLÁDNEŠ) a na druhou stranu ty MÍNUSY – (zaměř se opět na ty zásadnější věci, které ti naopak vadily a nevyhovovaly, takové, které jsou v rozporu s tvými zásadami a hodnotami, takové, které si na začátku v době růžových brýlí neviděla a po čase vyplouvaly na povrch.

2) Když budeš mít PLUSY a MÍNUSY u všech mužů, podívej se na to a obzvláště v MÍNUSECH bys měla najít nějaké společné jmenovatele, věci, hodnoty, chování, které měli tito muži společné… Nějakou společnou věc, která ti sice na jedné straně po čase vadí, ale zároveň ji u mužů vyhledáváš a něco si tím kompenzuješ (ať už to může být nízké sebevědomí, pocit méněcennosti, nebo například nevyřešený vztah s otcem, nedostatek lásky v rodině - cokoliv). Pokus se rozklíčovat, co TO JE, a zkus se na to zaměřit.

3) Protože v okamžiku, kdy ty si tento pocit, postoj, hodnotu zpracuješ, nebudeš už ji pak vyhledávat u „NEVHODNÝCH“ mužů. Tito muži ti chodí do života právě to, že si je přitahuješ, pokud vysíláš podvědomě signál, že se vnitřně cítíš jako chudinka, co sama nic nezvládne a potřebuje být opečovávaná, tak si přitáhneš muže, když se o tebe bude starat (zároveň se to může zvrtnout do situace, kdy on se bude chovat jako přísný a autoritativní otec, který ti bude vše diktovat) a nikdy nebudete rovnocennými partnery… Chápeš?

4)Představ si, že jsi magnet a to, co vysíláš, tak to si také přitáhneš. Pokud budeš vysílat signál sebevědomé ženy, která se má ráda, jakého myslíš že si přitáhneš partnera?

A uvidíš, že poté, co tuhle šifru rozklíčuješ a ještě si k tomu srovnáš, jakého muže že bys vlastně chtěla, začnou se ti „najednou“ objevovat úplně jiné typy mužů!

Přejeme ti hodně úspěchů a budeme rády, když se s námi podělíš o své pokroky.

Příště budeme pokračovat.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

bohužel …

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 11. 2016

Bohužel

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 28. 11. 2016

já bohužel taky

Odpovědět
k.eva
k.eva 28. 11. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 828
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.