Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 5. 5. 2014
Líbí se mi

EDITORIAL: Nové lepší já

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 5. 5. 2014
Líbí se mi
EDITORIAL: Nové lepší já

EDITORIAL: Nové lepší já

Jana Benešovská ve svém úvodníku o tom, co vás na webu čeká tento týden.

Každý nový měsíc v roce začínám novou stránkou v diáři a s ní nadějí – že budu lepší, zklidněná, nebudu jíst tolik sladkostí, budu všechno stíhat a k poslednímu datu si zapíšu ideálně o dvě kila méně.

Vždycky se mi zdá, že s novým rokem, měsícem, týdnem a s každým návratem z dovolené bude můj život nový a lepší. Tím spíš první dny v lednu a v květnu, kdy nikdo nepracuje a skoro prázdná mailová schránka dává pocit, že tentokrát by moje plány mohly skutečně vyjít. S touto nadějí jsem ve čtvrtek začala i květen, nad papírovým kelímkem moccha ve Starbucksu. U stolu s kouřící kávou se naděje “že tentokrát to vyjde” ještě zdvojnásobí, každopádně, co když opravdu?

Tento týden v úterý pro vás chystáme zbrusu novou rubriku “Tři otázky pro …” Kolegyně Aneta v něm nejen na tolik diskutované téma antikoncepce vyzpovídala lékaře, který tvrdí, že pilulka zásadně mění způsob, jakým si vybíráme muže. Což je, v máji, měsíci lásky, vážné téma k zamyšlení. Muži jsou i tématem naší pravidelné pondělní ankety. Budeme rády, když nám do ní svým názorem přispějete i vy. Pokud jste se rozhodla od prvního máje UŽ KONEČNĚ OPRAVDU běhat, určitě si zasoutěžte s Pumou. No a jestliže právě spřádáte plány na dovolenou a nic vás nenapadá, co takhle vyrazit s námi, ŽENAMI s.r.o.?

Hezký první májový týden všem,

Jana Benešovská

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super

Odpovědět
megan1
megan1 3. 3. 2016

Odpovědět
Dee
Dee 10. 1. 2015

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Já to mám stejně jako JANAHEJ a už jsem vypozorovala, že mě hodně ovlivňuje počasí. Takže jakmile je sluníčko, vyskočím z postele, vyřídím vše podstatné a hned mám lepší den ... ale v zimě už je to horší

Odpovědět
janahej
janahej 5. 5. 2014

Já to má s plánováním tak půl na půl. Je období, kdy se mi moje plány daří docela dobře plnit a mám z každého úspěchu radost. Tohle období se střídá s jiným, kdy se mi do ničeho nechce, své plány odsouvám a jsem ještě víc zničená z toho, že se mi kupí nesplněné plány a přání....Čím jsem starší, tím víc se s tím snažím pracovat, ale není to jednoduché - teď mám to optimističtější období a jsem sama se sebou spokojená....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 863
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.