Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 5. 5. 2014
Líbí se mi

EDITORIAL: Nové lepší já

Jana LeBlanc
Jana LeBlanc
Vloženo 5. 5. 2014
Líbí se mi
EDITORIAL: Nové lepší já

EDITORIAL: Nové lepší já

Jana Benešovská ve svém úvodníku o tom, co vás na webu čeká tento týden.

Každý nový měsíc v roce začínám novou stránkou v diáři a s ní nadějí – že budu lepší, zklidněná, nebudu jíst tolik sladkostí, budu všechno stíhat a k poslednímu datu si zapíšu ideálně o dvě kila méně.

Vždycky se mi zdá, že s novým rokem, měsícem, týdnem a s každým návratem z dovolené bude můj život nový a lepší. Tím spíš první dny v lednu a v květnu, kdy nikdo nepracuje a skoro prázdná mailová schránka dává pocit, že tentokrát by moje plány mohly skutečně vyjít. S touto nadějí jsem ve čtvrtek začala i květen, nad papírovým kelímkem moccha ve Starbucksu. U stolu s kouřící kávou se naděje “že tentokrát to vyjde” ještě zdvojnásobí, každopádně, co když opravdu?

Tento týden v úterý pro vás chystáme zbrusu novou rubriku “Tři otázky pro …” Kolegyně Aneta v něm nejen na tolik diskutované téma antikoncepce vyzpovídala lékaře, který tvrdí, že pilulka zásadně mění způsob, jakým si vybíráme muže. Což je, v máji, měsíci lásky, vážné téma k zamyšlení. Muži jsou i tématem naší pravidelné pondělní ankety. Budeme rády, když nám do ní svým názorem přispějete i vy. Pokud jste se rozhodla od prvního máje UŽ KONEČNĚ OPRAVDU běhat, určitě si zasoutěžte s Pumou. No a jestliže právě spřádáte plány na dovolenou a nic vás nenapadá, co takhle vyrazit s námi, ŽENAMI s.r.o.?

Hezký první májový týden všem,

Jana Benešovská

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 4. 2020

super

Odpovědět
megan1
megan1 3. 3. 2016

Odpovědět
Dee
Dee 10. 1. 2015

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Já to mám stejně jako JANAHEJ a už jsem vypozorovala, že mě hodně ovlivňuje počasí. Takže jakmile je sluníčko, vyskočím z postele, vyřídím vše podstatné a hned mám lepší den ... ale v zimě už je to horší

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.