Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

DVAKRÁT MĚŘ ⚖️ A JEDNOU ŘEŽ. ????

Líbí se mi
DVAKRÁT MĚŘ ⚖️ A JEDNOU ŘEŽ. ????

DVAKRÁT MĚŘ ⚖️ A JEDNOU ŘEŽ. ????

DVAKRÁT MĚŘ ⚖️ A JEDNOU ŘEŽ. ????

Tak by se daly charakterizovat energie tohoto týdne.

Nové energie od 7.7. do 12. 7. 2020 mohou přinést tlak začít něco za každou cenu, abychom něco započali a zbavili se fyzického tlaku a puzení k tomu KONEČNĚ NĚCO ZAČÍT A U-DĚLAT. Energie novým začátkům přeje, ale KLÍČEM JE TENTO TÝDEN SI VYBRAT TY SPRÁVNÉ VĚCI, DO KTERÝCH SVOU ENERGII DÁME, K ČEMU SE NYNÍ ZAVÁŽEME, ABYCHOM PAK MĚLI SÍLU DANOU VĚC I DOKONČIT, nebo projít jejím cyklem a změnou.

Nejen tento týden, ale i v celém našem Životě vše končí a padá na správném rozhodnutí: pokud víme, jak se rozhodnout, tak umíme najít pro sebe takový směr, který nás dovede k našemu cíli. Umíme si vybrat takovou Cestu, na níž získáme ty pravé zkušenosti a prožitky pro nás s minimem úsilí a odporu, zato s maximem spokojenosti, klidu, radosti a rozpoznání našich darů a talentů.

Zeptejte se tentokrát sami sebe: Dělám něco jen proto, že MUSÍM? Nebo dělám - začínám danou věc, proto, že ji DĚLAT CHCI? Opravdu dávám energii do něčeho, čemu věřím, co cítím jako správné pro sebe, aniž by mé rozhodnutí bylo ovlivněno strachem (třeba strachem z toho, co by tomu řekli druzí)?

Budu se opakovat... až do 9.5.2021 je tématem naší duchovní práce OTEVŘENOST. Otevřenost emocím, pocitům a náladám leckdy skrze provokaci těch našich vzorců chování, které nejsou postaveny na naší upřímnosti a opravdovosti, ale na starých přežitých dogmatech.

Tento týden nás energie prověří, zda se nebojíme udělat něco, co už si dlouhou dobu přejeme, ale zatím jsme to neudělali třeba proto, že jsme se báli reakcí okolí. Pokud po něčem toužíte a cítíte, že k Vám mluví hlas Vaší Duše, pak směle do toho: Cesta Duše je vždy ta pravá, která přináší naplnění a radost z naší Cesty. To, na čem opravdu záleží, je Vaše opravdovost a upřímnost sami k sobě. A beze spěchu a beze strachu. Ta pravá Cesta či cíl na Vás počkají, tu pravou Cestu a cíl totiž nelze minout, pokud žijeme v souladu s naší Duší. <3

Přeji nám tento týden klidnou Cestu bez ZBYTEČNÉHO tlaku a presu. Ať se Vám daří začít znovu a lépe a klidně od nuly vystavět Vaše sny. <3

S Láskou Lenka ????

https://youtu.be/DBy-GcKPeyI

 • Add to Phrasebook
   
  • No word lists for English -> Czech...
    
  • Create a new word list...
 • Copy

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 15. 7. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

Maruš11
Maruš11 11. 7. 2020

bezva

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

Kahomar
Kahomar 11. 7. 2020

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

hudlenka
hudlenka 11. 7. 2020

prima

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

lemur
lemur 11. 7. 2020

Super.

Odpovědět
*my jsme TVŮRCI* Lenka Lipenská

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 019
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.