Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 9. 1. 2017
Líbí se mi

Důležitá ingredience pro splněná přání v roce 2017

Zlata
Zlata
Vloženo 9. 1. 2017
Líbí se mi
Důležitá ingredience pro splněná přání v roce 2017

Důležitá ingredience pro splněná přání v roce 2017

Celý nový rok je před námi. Většina z nás je naladěná na velké dobrodružství, kdy nás čeká spoustu splněných přání. Myslím, že do této většiny se ráda zařadím 

Nicméně… jak všichni víme, často po pozitivním očekávání přijde něco, co nás bude mít tendenci srazit… nepůjde vše tak rychle, podle plánu, naskytnou se překážky, pochybnosti, starosti. A co pak??

Kam se podělo to prvotní nadšení?

To prvotní nadšení bylo hodně způsobené magií nového začátku. Vždycky, když se objeví začátek čehokoliv (vztahu, nové práce, roku,…), nemusíme se moc snažit ani nijak silně tlačit a přispívat svojí energií, abychom se cítily dobře a naladěně, vše prostě “samo” funguje.

Jenže pak se ze začátku stane průběh, rutina, den za dnem utíkají. A pak se ujme slova náš přístup, který rozhodne o tom, zda uspějeme. Jak se budeme chovat v jednotlivých situací (i nepříjemných). Jinak je snadné sklouznout do negací

…ale máme tu jednu vlastnost, která nám dokáže pomoct z této situace ven.

Je to RADOST.

Zní to asi paradoxně, že? My očekáváme RADOST jako výsledek našeho snažení, našich naplněných přání. Jenže právě v těžkých okamžicích je právě potřeba přijít s RADOSTÍ zevnitř.

Síla spočívá v tom, že si řeknu, OK, jsem tady… (dopň), nedaří se mi úplně, ale já se teď rozhodla, že do této situace vnesu radost. Já nebudu čekat, až ji (radost) dostanu, ale já budu aktivní, protože mám důvěru v mojí schopnost dosáhnout svých cílů navzdory různým překážkám.

Ta radost může vypadat jakkoliv… rozhodneš se, že se budeš víc usmívat, že budeš víc naslouchat a budeš vůči druhým laskavá v situacích, kdy to nečekají, nebo se nebudeš peskovat, ale uděláš si ze sebe zdravou legraci, nebo si řekneš, na této situaci můžu najít taky pozitiva a já je najdu. Ptej se často, jak můžeš vnést do každé situace víc RADOSTI.

Radost, kterou generuješ ty, zevnitř, je základním stavebním kamenem, který ti pomůže překonat jakoukoliv překážku v roce 2017 a dosáhnout tvých přání a cílů.

Taaakže… do jaké oblasti svého života můžeš vnést více radosti??? ♡

Krásný den, Zlata

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

pěkné

Odpovědět
Ovace
Ovace 11. 1. 2017

Důležité

Odpovědět
Zlata
Zlata 11. 1. 2017

milé ženy děkuji za komentáře

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 11. 1. 2017

Hezký článek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 860
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.