Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 4. 7. 2020
Líbí se mi

Duch lesa

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 4. 7. 2020
Líbí se mi
Duch lesa

Duch lesa

Duch lesa? Skryté tajemství? Poutník, který zde uvíznul na věky věků? Kdo ví? Možností je nespočet. Bylo to v kouzelném lese plném tajemství a krásy. Možná je to poutník, který nebyl schopný opustit svůj kouzelný les. Uvíznul a ustrnul připoutaný k zemské rovině. A třeba by už chtěl odejít a nalézt svůj klid a odpočinek ...

Máte taky někdy pocit, že v místě, kde jste evidentně sami, sami nejste? Jste citliví na vibrace a energie? Cítíte, že v domě, kde bydlíte zůstal "duch" předešlých majitelů? Nebo máte pocit, že nejste sami sebou, že ve/u Vás je ještě někdo, kdo se snaží Vám škodit? Ne ... nejste blázni ... je to zcela běžný a velice častý jev. V místech, budovách či bytech opravdu zůstávají energie nebo i fragmetny duší bývalých obyvatel. U každého z nás, bývá i několik "přivtělených" duší. Nic se neděje náhodně a tak i tyto situace nám nesou nějaké poseství, uvědomění, nutnost pochopení či odpuštění. Ne každá "přivtělená" duše nám chce škodit. Někdy to je zemřelý příbuzný, který zůstal, aby nás chránil a pomáhal nám. Jindy je to, třeba, "bývalý" parťák z hospůdky pod lesem a i když v tomto životě netíhneme k pití alkoholu, můžeme pociťovat nenadálou touhu se napít a vysedávat po hospodách.

Pokud se Vám něco podobného děje, není potřeba se hned děsit a křižovat se, ale stačí jen nahlédnout pod roušku "tajemna" do zdánlivě skrytého světa jemnějších vibrací a energií a najít a pochopit důvod, proč k Vám tato situace přišla. I zdánlivě děsivá situace, může mít láskyplný konec a odpuštění. Ne vždy jsou věci a situace takové, jak je na první pohled vnímáme!

Více o odvodu uvíznutých duší si můžete přečíst na mém webu. Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Li
Li 13. 11. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 15. 7. 2020

Odpovědět
avatar
Lenka Soukupová 8. 7. 2020

Díky za vaše sdílení .Lenka

Odpovědět
Jasper
Jasper 8. 7. 2020

Také s tím mám docela zkušenosti, A do lesa chodím velmi ráda

Odpovědět
lemur
lemur 8. 7. 2020

Také chodíme rádi do lesa.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 138
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.