Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Renata Štulcová
Renata Štulcová
Vloženo 25. 10. 2017
Líbí se mi

Doreen Virtue a její proměna

Renata Štulcová
Renata Štulcová
Vloženo 25. 10. 2017
Líbí se mi
Doreen Virtue a její proměna

Doreen Virtue a její proměna

Až na Havaj za Doreen Virtue dokonce létali lidé i z České republiky, aby absolvovali její přenášky a semináře a získali tak diplomy ceerifikovaných andělských terapetů, vílologů atd.

Přiznám se, já ne. Já nikam neletěla. Mimo jiné se bojím létání. Ale jinak jsem si její knihy a některé balíčky karet kupovala, protože to bylo příjemné čtení. Takové uklidňující čtení, které ona uměla napsat, totiž v dnešní době moc potřebujeme. Vím o lidech, pro které se stala jakousi duchovní matkou, učitelkou. Když se porozhlédneme po blozích, na youtube, tolik lidí její knihy a karty čte, sbírá, vykládá. 

A nyní před několika týdny zveřejnila Doreen zvláštní zprávu, kterou jsem tak trochu očekávala. Už od zimy jsem si všimla, že opustila svět mezi nebem a zemí, svět víl, andělů a dalších bytostí a sil. Její učení se začalo týkat jen Ježíše. A sama Doreen vše nyní vysvětlila.

Nebudu zacházet do detailů, prostě Doreen ve videu na youtube prozradila, že se jí  v lednu zjevil při návštěvě kostela Ježíš, a že dostala příkaz, aby přestala využívat své věštecké nadání. Což jinými slovy znamená, zříci se i všech vydaných balíčků karet. Sama Doreen říká, že bychom neměli spoléhat na karty, ale při meditaci naslouchat nitru, a tak dostaneme poselství od Boha. Asi už možná tušíte, že Doreen také zastavila další vydávání svých karet. Ty natisknuté se prodají a peníze půjdou na charitu.

Já její proměnu nedokážu hodnotit. Je to prostě její proměna a její cesta. Ale jak jsem projížděla internet, pochopila jsem, že Doreen mnoho lidí zmátla. Mnoho lidí je pobouřeno a zlobí se a podezírá ji z marketingového tahu. Umíte si představit, jak to mezi určitými skupinami esoteriků najednou vře. Dohadují, kdo koho vlastně "vodil za nos". Těžko mohu posoudit, když Doreen osobně neznám.

Pokud byste rádi věděli více, našla jsem video s českými titulky, takže i pro lidi, kteří nevládnou anglickým jazykem, je dostupné. Osobně se domnívám, že vůbec nezáleží na tom, že dříve Doreen lidem zprostředkovala esoteriku a nyní se obrací k Ježíši. Ani nemám problém s tím, že za to inkasovala a inkasuje nemalé peníze, což jí najednou mnozí vyčítají. Podle mého je nejdůležitější, že lidem, kteří to potřebují, nabízí na dálku takovu malou pomocnou ruku, což je někdy v našem světě k nezaplacení.

Co vy a Doreen? Zažili jste ji někdy "naživo"? Máte doma její karty a knihy? Co soudíte o její proměně?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
Murmus
Murmus 18. 9. 2018

Každý by měl žít svůj život a pokud dospěla k názoru že ho má změnit je to její věc. Přece nebude dělat něco, co už pro ní nemá váhu jen aby náhodou někoho neurazila

Odpovědět
avatar
Ludmila Holubová 3. 1. 2018

Podstatnou část svého života jsem byla "duchovně hledající". V devadesátých letech jsem se vrhla na ezoteriku a hltala všechno co jsem mohla. pracovala jsem s energiemi,nechala se zasvětit do mnoha energetických systémů, pomáhala lidem ...nicméně postupně jsem zjistila, že skrze ezoteriku cesta nevede. K opravdovému a úplnému uzdravení může člověk dospět jedině skrze Ježíše Krista. Nemám schopnost "jasnozřivosti" jako Doreen, ale mám jiné dary, které mne k Pravdě přivedly. Zrovna procházím přípravou na křest a vím, že moje nasměrování je konečně opravdu správné a děkuji Bohu, že mi otevřel oči.Ale je to naprosto nepředatelná zkušenost - každý se musí rozhodnout sám -máme dvě možnosti-přiklonit se k dobru nebo na druhou stranu...a víra je dar-není možné se k ní dopracovat jinak než tím, že otevřu srdce pro Ježíše. A to mnohdy není snadné,protože ezoterika západní společnost hodně poznamenala. Já dnes už vím, že je to "ta druhá strana", která se tváří, že je opravdové dobro...ale kdo neprojde vlastní zkušeností -neuvěří. Máme svobodnou vůli a člověk se může rozhodnout sám čemu uvěří...pro mne osobně je tato "proměna" Doreen velmi krásná a pozitivní zpráva, protože ona je velmi známá po celém světě a může teď pro opravdové dobro udělat mnoho! Díky Bohu.

Odpovědět
avatar
Ludmila Holubová 3. 1. 2018

Naprosto rozumím proměně Doreen - mám velmi podobnou zkušenost

Odpovědět
avatar
Zuzana Brozmanová 31. 10. 2017

Každá myšlenka, která mě napadne je moje pravda, mohu ji kdykoli změnit. Je jenom na mě, čemu uvěřím, proto má smysl hledat odpovědi v sobě. Jiná pravda, než ta v nás samotných totiž není. Pokud mám z vlastních myšlenek strach, znamená to, že odmítám nějaké vlastní přesvědčení - pravdu, které věřím, ale zároveň si o ni myslím, že by to pravda neměla být, protože mě třeba naučili, že je to zlé. Tak ji popírám, ignoruji a přehlížím a ona se mi bude připomínat tak dlouho, dokud ji nepřijmu, teprve pak se můžu svobodně rozhodnout, které pravdě chci věřit.

Odpovědět
Renata Štulcová
Renata Štulcová 2. 11. 2017

Naprosto máte pravdu.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 220
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.