Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 24. 6. 2018
Líbí se mi

Jak jsem poznala Diane Keaton? A proč je dobré používat kvalitní rtěnku?

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 24. 6. 2018
Líbí se mi
Jak jsem poznala Diane Keaton? A proč je dobré používat kvalitní rtěnku?

Jak jsem poznala Diane Keaton? A proč je dobré používat kvalitní rtěnku?

V těchto dnech přišel do kin film o ženách po šedesátce, který boří zažité předsudky a bariéry a je obsazen oscarovými hereckými legendami včetně Diane Keaton. Dámský klub jsem ještě neviděla, ale zato jsem měla tu čest potkat se před pár lety osobně s Diane Keaton. 

Je to přesně deset let, co mě více začalo zajímat vše okolo žen, jejich spolupráce a propojování. Začínala jsem tenkrát s pořádáním konferencí, které stejně tako jako ŽENY s.r.o. nesly nezapomenutelný název „Manuál úspěšné ženy“, ve zkratce „MUŽ“. No vtipná jsem tenkrát byla rozhodně tedy více než dnes. 

Každopádně vždy bylo plno, spousta zajímavých osobností, krásné prostředí a jako předvoj pro ŽENY s.r.o. to byl skvělý start a škola. Mj. jsem i díky tomu dostala nabídku přednášet pro pár amerických studentek na Simmons College v Bostonu, a tak jsem jela… A na oplátku přišlo poděkování v podobě pozvání na jejich konferenci pro pět tisíc žen (a pozor, byl to rok 2009, takže prý kvůli krizi slabý ročník), kde hlavní řečnicí byla právě Diane Keaton. A věřte nebo ne, ale tyhle úžasné dámy, pro které jsem byla více méně spíš exotem z nějaké postkomunistické země, se mě ujaly a vzaly mě do zákulisí až k ní na večírek a zakončení akce.

Na konferenci vystupovala zcela bezprostředně, zdravě sebevědomě, byla vtipná a nezapomenutelná. V zákulisí stále usměvavá, přátelská, znalá zeměpisu, protože hned věděla, kde Praha leží. Prostě ŽENA, která mě oslovila svou lidskostí. 

A z toho, co si pamatuji dodnes a ráda sdílím jako inspiraci, tak je její rada do života: "Hlavně musí být pořád veselo! A tak nezapomínejte na úsměv a rtěnku, která hodně vydrží." 

Je to devět let od tohoto setkání a až postupem času jsem pochopila, že důvodem k velkému úsměvu může být i každá malá radost. A že rtěnka sluší hlavně na rtech s úsměvem. A čím více se smějete, o to více kvalitnější rtěnku oceníte. 

Tak tedy kvalitní rtěnku a božské léto bez ohledu na věk a počasí, milé dámy!

 

Fotek s Diane vzniklo několik, protože se pořád tak hlasitě smála, že až ta pátá byla nerozmazaná, tradiční skupinková. 

 

Její vstup byl absolutně bezprostřední, dokonale podtrhla svou ženskost a dokázala stejně jako ve svých filmech být nezapomenutelná. 

 

 Moje maličkost na prezentaci pro první skupinku studentek na Simmons College. 

 

Poslední den mé návštěvy v Bostonu s Marií Saphiro, její kolegyní ze Simmons College a Marií Marvan z Fora žen. 

 

Když jsem dostala nabídku jet přednášet do Bostonu, spojila jsem to s jazykovým pobytem na 6 týdnů a potkala spoustu lidí z různých kultur. Jazykové pobyty jsem od svých dvaceti let opakovala pravidelně například na Floridě, na Maltě, v New Yourku a Austrálii. Kdo má možnost, vřele doporučuji takto vyjet!  

 

Pokaždé jsem bydlela v hostitelské rodině a měla jsem štěstí také na báječné lidi a útulnou domácnost se vším všudy. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 4. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 26. 6. 2018

Odpovědět
k.eva
k.eva 26. 6. 2018

inspirující

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 6. 2018

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 566
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.