Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 12. 3. 2018
Líbí se mi

Deník posedlé matky 9

Dupynka
Dupynka
Vloženo 12. 3. 2018
Líbí se mi
Deník posedlé matky 9

Deník posedlé matky 9

Zdravím všechny posedlé ženy...

Těší mne, že tyto stránky stále fungují. Tak se po drahné době opět setkáváme. Dnes již jsem zaběhlá invalidní důchodkyně. A stále pracuji v chráněné dílně jako grafička. Náplní mého současného života je kresba, děti, manžel, rodina, pes a kočka a zahrada....no a tak trochu...více...duchovní rozvoj. Nu což nebudu zbytečně skromná - Asi se zmne stává Anděl. No ale jaký, to ukáže čas. Můžu jen doufat, že ne ten padlý .

Zapojila jsem se členstvím do řad REIKI a učím se pracovat s energií, hlavně tou vlastní. Pěstuji bylinky, vyrábím mastičky, maceráty, likéry a čajové směsy. Netěšte se, nebo neďeste se? Pouze pro vlastní potřebu. Děti rostou a já jsem čím dál tím starší, pardon zralejší a samozřejmě prostorově výraznější. Co na to říct? Všechna ta láska a světlo se musí někam vlézt. Přece jenom litr mléky do náprstku nenalijete i kdyby jste se ........

Z novinek pro vás mám, že od minulého týdne probíhá výstava mých prací v minigalerii ve škole v Mistříně. Kdo jste poblíž, můžete se podívat. Měla by tam být až do května. Během roku mě čekají i další výstavy, každopádně sem napíšu aktuální informace. Dále spolupracuji na knize o duchovní cestě, uvidíme, uvidíme, co se z toho vyklube.

Stále kreslím i komiks pro Teodora Pravického,

https://knihy.abz.cz/prodej/hledaci-prvniho-kontaktu-obrovsti-cervi

a další je rozpracovaný.

Mimo jiné, jsem opět vyhrála 1.místo ve své kategorii, tentokráte už jako profesionál. Moje posedlost, se začíná plně projevovat.

Předávání cen je v dubnu,v Praze, kde je připraven program i s tanečními skupinami. Byla bych ráda, kdyby jste nás (umělce) přišly podpořit. Info o celé akci jsem vám napsala níže.

 

Vážení,

dovolujeme si vám s radostí oznámit, že Věra Dupynová s dílem Podoby ženy se stala hlavní vítězkou v 11. ročníku mezinárodní soutěže TALENT AWARDS - Obor: Free Style.
Kategorie: Senioři - sólo - profesionál.
Blahopřejeme!

Slavnostní galavečer se koná 21.04.2018 (sobota) v Praze, a to od 16.hodin v divadelním sále
" KD MLEJN".
Adresa: Kovářova 1615/4, Praha 5 - Stodůlky.

 

 

Doprovod, choreografové, pedagogové, rodina, přátelé aj., kteří přijedou výherce podpořit na galavečeru, prosíme o zakoupení vstupenek v předprodeji a to předplacením částky včetně poštovného jako za dopis, kde ušetříte nemalou částku za poštovné za dobírku a vstupenky Vám budou zaslané dopisem po obdržení peněz za objednané vstupenky. Částku Vám vždy potvrdíme kalkulací za počet vstupenek + poštovné.
Cena vstupenky / dospělou osobu v předprodeji činí 250,-KČ. Děti do 10ti let využívající sedadlo - vstupenka za 100,-KČ, děti do 3.let bez nároku na sedadlo - vstup zdarma.
Zakoupíte-li jednorázovou objednávkou 10.lístků, získáváte jedenáctý lístek ZDARMA!!!
(Za každých 10.zakoupených vstupenek, získáváte jedenáctou ZDARMA! Např. Při koupi 20ti vstupenek, získáváte 2:ZDARMA - tedy 22.vstupenek!)

Zakoupení vstupenek na místě v den akce NENÍ MOŽNÉ!

 

Jinak se cítím skvěle, do života mi přicházejí úžasní lidé a skvělé možnosti pro můj další rozvoj profesní i osobní. Říká se, že i cesta je cíl. Už toto rčení chápu. A bavím se. Dokonce jsem si nezávazně na všem, co se kolem mne děje, nastavila na displej telefonu fotografii cesty, kterou lemují stromy a v dálce jdou vidět keře s rozkvetlými rudými růžemi. Skrze porost kolem klikátící se v dálce mizící cesty prosvítají kužely slunečních paprsků. Úžasná kompozice k zamyšlení. A vcelku velmi pravdivá. Napadlo mě, že je v podstatě metaforou lidského života, jako cesty po níž kráčíme. Šťastný a bohatý ten z nás, kdož si najde chvíli k pokochání okolí. No a co říci, těm, kteří jen sledují bílou čáru uprostřed s hlavou skloněnou k zemi? Vzhlédněte a pořádně se nadechněte.

 

             Vaše věčně posedlá matka Věrka Dupynová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 12. 3. 2018

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 5. 4. 2018

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 430
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.