Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 12. 3. 2018
Líbí se mi

Deník posedlé matky 9

Dupynka
Dupynka
Vloženo 12. 3. 2018
Líbí se mi
Deník posedlé matky 9

Deník posedlé matky 9

Zdravím všechny posedlé ženy...

Těší mne, že tyto stránky stále fungují. Tak se po drahné době opět setkáváme. Dnes již jsem zaběhlá invalidní důchodkyně. A stále pracuji v chráněné dílně jako grafička. Náplní mého současného života je kresba, děti, manžel, rodina, pes a kočka a zahrada....no a tak trochu...více...duchovní rozvoj. Nu což nebudu zbytečně skromná - Asi se zmne stává Anděl. No ale jaký, to ukáže čas. Můžu jen doufat, že ne ten padlý .

Zapojila jsem se členstvím do řad REIKI a učím se pracovat s energií, hlavně tou vlastní. Pěstuji bylinky, vyrábím mastičky, maceráty, likéry a čajové směsy. Netěšte se, nebo neďeste se? Pouze pro vlastní potřebu. Děti rostou a já jsem čím dál tím starší, pardon zralejší a samozřejmě prostorově výraznější. Co na to říct? Všechna ta láska a světlo se musí někam vlézt. Přece jenom litr mléky do náprstku nenalijete i kdyby jste se ........

Z novinek pro vás mám, že od minulého týdne probíhá výstava mých prací v minigalerii ve škole v Mistříně. Kdo jste poblíž, můžete se podívat. Měla by tam být až do května. Během roku mě čekají i další výstavy, každopádně sem napíšu aktuální informace. Dále spolupracuji na knize o duchovní cestě, uvidíme, uvidíme, co se z toho vyklube.

Stále kreslím i komiks pro Teodora Pravického,

https://knihy.abz.cz/prodej/hledaci-prvniho-kontaktu-obrovsti-cervi

a další je rozpracovaný.

Mimo jiné, jsem opět vyhrála 1.místo ve své kategorii, tentokráte už jako profesionál. Moje posedlost, se začíná plně projevovat.

Předávání cen je v dubnu,v Praze, kde je připraven program i s tanečními skupinami. Byla bych ráda, kdyby jste nás (umělce) přišly podpořit. Info o celé akci jsem vám napsala níže.

 

Vážení,

dovolujeme si vám s radostí oznámit, že Věra Dupynová s dílem Podoby ženy se stala hlavní vítězkou v 11. ročníku mezinárodní soutěže TALENT AWARDS - Obor: Free Style.
Kategorie: Senioři - sólo - profesionál.
Blahopřejeme!

Slavnostní galavečer se koná 21.04.2018 (sobota) v Praze, a to od 16.hodin v divadelním sále
" KD MLEJN".
Adresa: Kovářova 1615/4, Praha 5 - Stodůlky.

 

 

Doprovod, choreografové, pedagogové, rodina, přátelé aj., kteří přijedou výherce podpořit na galavečeru, prosíme o zakoupení vstupenek v předprodeji a to předplacením částky včetně poštovného jako za dopis, kde ušetříte nemalou částku za poštovné za dobírku a vstupenky Vám budou zaslané dopisem po obdržení peněz za objednané vstupenky. Částku Vám vždy potvrdíme kalkulací za počet vstupenek + poštovné.
Cena vstupenky / dospělou osobu v předprodeji činí 250,-KČ. Děti do 10ti let využívající sedadlo - vstupenka za 100,-KČ, děti do 3.let bez nároku na sedadlo - vstup zdarma.
Zakoupíte-li jednorázovou objednávkou 10.lístků, získáváte jedenáctý lístek ZDARMA!!!
(Za každých 10.zakoupených vstupenek, získáváte jedenáctou ZDARMA! Např. Při koupi 20ti vstupenek, získáváte 2:ZDARMA - tedy 22.vstupenek!)

Zakoupení vstupenek na místě v den akce NENÍ MOŽNÉ!

 

Jinak se cítím skvěle, do života mi přicházejí úžasní lidé a skvělé možnosti pro můj další rozvoj profesní i osobní. Říká se, že i cesta je cíl. Už toto rčení chápu. A bavím se. Dokonce jsem si nezávazně na všem, co se kolem mne děje, nastavila na displej telefonu fotografii cesty, kterou lemují stromy a v dálce jdou vidět keře s rozkvetlými rudými růžemi. Skrze porost kolem klikátící se v dálce mizící cesty prosvítají kužely slunečních paprsků. Úžasná kompozice k zamyšlení. A vcelku velmi pravdivá. Napadlo mě, že je v podstatě metaforou lidského života, jako cesty po níž kráčíme. Šťastný a bohatý ten z nás, kdož si najde chvíli k pokochání okolí. No a co říci, těm, kteří jen sledují bílou čáru uprostřed s hlavou skloněnou k zemi? Vzhlédněte a pořádně se nadechněte.

 

             Vaše věčně posedlá matka Věrka Dupynová

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 12. 3. 2018

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 5. 4. 2018

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 077
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.