Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dupynka
Dupynka
Vloženo 13. 6. 2016
Líbí se mi

Deník posedlé matky 8

Dupynka
Dupynka
Vloženo 13. 6. 2016
Líbí se mi
Deník posedlé matky 8

Deník posedlé matky 8

Dobrý večer milé dámy, po dlouhé odmlce jsem opět zde. Pokud jste se snad těšily na trachtu , tak z toho nic nebude. Žiju.

 Především vám všem děkuji za vaši neskutečnou podporu. Vím, že nejsem jediná, kdo si prošel těžkým obdobím s bojem s rakovinou a přežil. Je spousta lidiček, kteří bojovali a prohráli. Ale skutečně prohráli? Možná jen nedožili co mohli, však pevně věřím, že jejich život ať už jakkoliv dlouhý byl výhrou pro každého z nich, a nejen pro ně.Ten můj mi výhrou je a moje ratolesti s manželem v čele, jsou mými poklady. I když co si budeme povídat občas si prostě lezeme na nervy.

Ale teď zpět k tématu. Rakovina zdolána, dnes po delší době s výsledky z IHOKU si mohu konečně oddechnout. Jsem ready. No až na malé nesrovnalosti v systému. Jako je uměle vyvolaný přechod, neurapatie a s nimi spojené léky jako je novofem a pragiola. Tak ty už mám připsané na konto ažažažaž... no nechám se překvapit.

Jinak se cítím skvěle, nejméně o 10 let míň, jen do té doby než ráno vstanu z postele. To se tak na půl hoďky proměním v polednici, hnáty křivé, hlas vichřice podoba ....malá změna.... "dej sem kafe", křičí manžel z postele, "kde mám hadry", křičí dcera z postele," já chci spát", křičí synek z postele. Nu a co dělat dřív?

Neházím však flintu do žita a na svůj věk neztrácím pubertální optimismus a.... koupila jsem si koloběžku. Jako by mi nestačilo, že už jsem si několikrát rozbila kolena i ruce, pouze při chůzi po rovném terénu. Našla jsem si rafinovanější způsob možného sebezmrzačení. No doufám, že přežiji i svoje vlastní nápady. Ale děvčata, ruku na srdce, která z nás se občas nechová malinko dětinsky. Koloběžka byla mým dětským snem, a já si ji konečně koupila a ten sen si splnila.A nejen to. Poprvé v životě jsem jela na fesťák do Slavkova - Topfest. Skvěle jsem se bavila i přes prvotní obavy. Ještě ráno, jsem přemýšlela, že se na vše vykašlu, že mi těch 350,- za to nestojí, že už jsem na to stará a že se mi vlastně nechne, jak to tam tak dlouho vydržím, vždyť mě bolí všechno možné i nemožné.....ale odolala jsem všem svým proti a společně se sestrou a kamarády jela. Ještě že tak. Nic tak skvělého jsem už dlouho nezažila, až na naši rodinou oslavu ve Starém městě. No ale popravdě Meky, Chinasky, Desmod, Kristýna a další na živo....wauuu. Až dodnes mě bolí nožičky, ručičky i hlasivky.

A s tou mojí šikovností. Vytříbila jsem si priority a už jenom kreslím a kreslím a kreslím. Dokonce mám od září práci jako grafička na plný pracovní úvazek. Omalovánky, potisky triček., hrnečků, tašek, skleniček, vystřihovánky a další grafiky na všechno možné.Takže další splněný sen. V podstatě té svojí kamarádce (rakovině) musím poděkovat. Všechno zlé je pro něco dobré.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
Dupynka
Dupynka 25. 9. 2018

Děkuji za odezvy a podporu od vás ŽEN.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 14. 6. 2016

Dupynko, jsi opravdu žena, která překonala sebe samu. Statečná, milá a hlavně silná!!! Jen tak dál !!!

Odpovědět
Glady
Glady 14. 6. 2016

bezva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 123
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.