Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Den otevřených dveří koučovny Kristýny Mášová

Kristýna Mášová koučka
Kristýna Mášová koučka
Vloženo 14. 7. 2016
Líbí se mi
Den otevřených dveří koučovny Kristýny Mášová

Den otevřených dveří koučovny Kristýny Mášová

Dne 21.6.2016 proběhl historicky 1. den otevřených dveří mé koučovny. Prostor poskytl velmi přátelský Klub Divadla 29, kterému tímto ještě jednou velmi děkuji.

A7

 

 
A8

 

 

dod

 

Vysvětlili jsme si, co je a co není koučink, proč je koučink velmi účinný nástroj nejen pro manažery a sportovce, ale pro každého smrtelníka.

V praktickém workshopu si všichni zúčastnění ujasnili co přesně potřebují ke svému životu, aby byli spokojení, i jak mají tyto své potřeby naplněné. Všichni si našli oblast života, ve které se nejvíce potřebují posunout a dostali manuál, jak si doma stanovit jasné kroky, které k tomu povedou.

Celým večerem provázela úžasná Květa Bičíková, která nás obohatila nejen svým zpěvem ale i příběhem, kterým předává, že své sny můžeme realizovat v jakémkoli věku (pozn. Květě je nyní 57 let, je to tři roky, co se rozhodla splnit si svůj dětský sen být zpěvačkou).

Jistě není méně důležité, že jsme se krom práce i bavili. K dispozici byl fotokoutek (Eva Krylová, Dana Němčíková), kosmetička (Lenka Cejnarová), která opečovávala naše ruce a koutek, kde talentovaný Andrej Željazkov skládal originální hudbu k vámi osobně namluveným přáním, aby tak vzniklo zcela originální dílo "hudební přání na míru". Ani účast právě těchto lidí nebyla náhodná. Ač v nesourodých oblastech, všichni mají jedno společné, dělají to, co je baví. A já jsem přesvědčena, že když budete chtít a něco pro to uděláte, můžete i vy.

Ze srdce děkuji všem za pomoc a hojnou účast.

Pokud jste tuto akci nestihli a přesto byste se rádi dozvěděli o koučinku víc, vřele vás zvu do mé koučovny na vstupní konzultaci. Na vstupní konzultaci nyní pro členy Klubu pevného zdraví Všeobecné zdravotní pojišťovny 50% sleva. Těším se na vás ať již v koučovně nebo někde jinde.

 

 

A pamatujte! Pokud opravd něco chcete, cesta se vždycky najde! Krásné léto, Kristýna

A_DSC0030

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 23. 6. 2020

Odpovědět
Duch
Duch 21. 5. 2020

super

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 3. 4. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 15. 7. 2016

vypadá to na super akcičku

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 819
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.