Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 12. 5. 2019
Líbí se mi

DEN MATEK - svátek, který by se měl oslavovat každý den

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 12. 5. 2019
Líbí se mi
DEN MATEK - svátek, který by se měl oslavovat každý den

DEN MATEK - svátek, který by se měl oslavovat každý den

    DEN MATEK je den, kdy se vzdává pocta maminkám a mateřství. V tento den dávají děti svým matkám dárky, většinou vlastnoručně vyrobené. Obdobné svátky po celém světě existovaly už dávno v historii, např. ve starověkém Řecku se slavil svátek plodnosti a matek, spojený s uctíváním pohanské bohyně Rhey = Kybelé, matky bohů. 

-  Mám moji milovanou maminku, bez které bych nebyla já, ani moje dcery.... nedávno maminka oslavila 80.narozeniny a říkáme si často , jak se máme rády! Bez maminky by jste nebyli VY, řekněte hned své mamince, že ji máte rádi, vezměte telefon a zavolejte jí to, vykřičte to, ať je kde je, její energie je stejně stále s Vámi a hlavně ve Vás!!!

- Jsem maminkou dvou úžasných dcer, díky kterým jsem poznala, co je to mateřská láska a co je pro mě v životě nejdůležitější!!!

- Přeji každé ženě, která děti má, nebo bude mít, nebo se o někoho stará s mateřskou láskou a trpělivostí, a nebo si jen hrála v dětství s panenkami na maminku - všem přeji HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, RADOSTI a LÁSKY!

   Ve své práci se setkávám s lidmi, kterým pomáhám řešit jejich problémy - podívejte se na mé stránky:

   Je to již nějaký pátek, kdy se na mě obrátila dvojicce mladých lidí, kteří měli mezi sebou několik nevyjasněných otázek a jednou z nich bylo i mít, či nemít děťátko. Nejdříve jsem si je pozvala oba a dala jim vyplnit malý test, kde oba odpovídali na stejné otázky a pak chodili každý sám a pracovali jsme s každým samostaně.... Po několika terapiích, kdy jsme se probrali vše, co tento mladý pár trápilo, se v jejich životě stalo několik nemalých změn a oni si si nyní užívají život takový jaký chtějí a jde jim to moc dobře. Musím pochválit OBA, ale zvlášť Jakuba, protože většinou chodí ženy a víc chtějí řešit partnerský život. Nevím, proč muži nechtějí pomoci, jde přece o společný život a někdy stačí tak málo, někomu se svěřit, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu a ... Nejsem pak zastáncem ženy ani muže, ale jejich hezkého života a hlavně dětí, které si zaslouží žít v klidu a spokojenosti, stejně jako každý!!!!  Protože k sobě byli upřimní, děkuji jim za jejich důvěru a krásným výsledkem je i to, že když jsem se nedávno ptala, jak se jim daří, odpověděli mi takto: 

Ano, všichni zdraví a spokojení! Jsme v půlce těhotenství....už se těšíme....

 Jo jo, už JSME si několikrát říkali, že je to štěstí že JSME vás poznali. A teď si to užíváme, díky vám a dlouhé cestě, která chce ještě dopilovat, ale s vámi se toho nebojíme

CO K TOMU DODAT?!

Krásný každý den

Vám přeje

Váš kouč Marie Kostelecká

www.mariekostelecka.cz 

 

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI

 

"Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."

 

Další články: http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 29. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 27. 3. 2020

lemur
lemur 13. 5. 2019

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 13. 5. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 299
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.