Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moncasei
moncasei
Vloženo 24. 4. 2016
Líbí se mi

Děkuju vám, že jste mě naboural :-)

moncasei
moncasei
Vloženo 24. 4. 2016
Líbí se mi
Děkuju vám, že jste mě naboural :-)

Děkuju vám, že jste mě naboural :-)

Zasekla jsem se tuhle ještě s kolegyní Niki v práci až do tmy. Nabídla mi, že mě hodí domů autem a ujišťovala se, jestli se nebojím. Otázka byla na místě, protože její řidičské umění a série bouraček jsou prostě LEGENDÁRNÍ.

Ale já jsem s ní loni v létě přežila cestu přes půl Prahy za plnýho provozu, bez bouračky, jen nám auto asi dvacetkrát po cestě chcíplo. Takže už jsem otrlá. Za sklem auta na nás svítí bílý papírek. Pokuta? děsí se, zatímco se blíží k autu. Ne. Někdo ji nabořil a nechal tam naškrábanej svůj telefon. 
Fotím škodu, Niki mě zaráží: „To ne, to je od posledně. Já to ani nenechávám opravovat. Ale tohle tu nebylo,“ dopátráme se konečně nejnovější odřeniny a rozbitýho blatníku. Sedáme do auta a viník za chvíli reaguje na Nikinu netypickou sms, v níž mu nenadávala, ale naopak ho chválila, že je šikulka. „Strašně se omlouvám, chápu, jestli to budete chtít řešit z povinnýho ručení. Víte, já jsem někoho naboural poprvé v životě,“ zní zkroušenej hlas evidentně hodně mladýho kluka. 
Niki ho ale rozjařeně přerušuje: „Nic si z toho nedělejte. Kdyby nebyl urvaný ten blatník, tak to nechám být, mně prolákliny na plechu neva. Já jsem s tímhle autem už nabourala nebo ho odřela JEDNADVACETKRÁT, ale nikdy jsem nikomu nezpůsobila škodu. A teď někdo konečně naboural mě, to jsem zažila poprvé. Takže já vám vlastně děkuju. Až se sejdem, tak to oslavíme!“ 
Obávám se, že ten kluk se z tohohle zážitku nevzpamatuje do konce života. Na druhou stranu – není takovej přístup vlastně úžasnej?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 7. 5. 2020

máme jen povinné

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 30. 11. 2019

To já jsem si před nedávnem přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni sjednala i havarijní pojištění, takže se nějaké menší nehody nijka zvlášť nebojím. Všechno mám totiž pojištěné, takže starosti opadly.

Odpovědět
gustawka
gustawka 27. 4. 2016

Bezva

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 626
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.