Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 20. 5. 2018
Líbí se mi

Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry

Michaella
Michaella
Vloženo 20. 5. 2018
Líbí se mi
Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry

Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry

Kolikrát jste chtěli něco udělat nebo si strašně moc přáli určitou věc mít a zažít, ale vaše ego nebo vnitřní já vám to z nějakého důvodu nedovolilo? Já mockrát. Často jsem přemýšlela, kde je chyba, že si prostě nedovolíme dopřát kousek osobního potěšení a vnitřního naplnění. A přišla jsem na tyto pozoruhodné spojitosti.

Touha je mocná a překonává dálku i čas.


Touha přetrvává. Touha nezmizí. Pokud je pravá a položená na pevných základech, zůstává na věky. Nikdy ji nelze zapomenout ani potlačit. Touha nemusí být jen o sexu, lásce a potěšení. Touha pramení z vnitřku a znamená toužit po něčem nebo někom, kdo nebo co nás naplňuje. Touha je věčná a lidé ji budou vždy podléhat. Touha se opakuje a nabírá na intenzitě. Čím víc ji chcete potlačit, tím je silnější.
Když toužíte po něčem opravdu hodně, vaše celé tělo a mysl se tomu přizpůsobuje.

Když to, po čem toužíte, nemáte a nenacházíte uspokojení, trápíte se a jste nespokojeni. Touha pramení z něčeho, co nám chybí. Je úzce spjatá s chutí. Toužíte, protože máte chuť. Chuť zažít lásku, líbat se, chuť cestovat, chuť povídat si s nejlepším přítelem u svitu měsíce, procházet se v lese, procházet po pláži, chuť po krásných zážitcích a uvolnění, máte chuť mít auto nebo bydlet ve svém. Touha je o hlubokých pocitech a přáních. Pocitech, které nám dávají volnost a křídla. Pocitech, které nás vynášejí do výšin a dělají šťastnými. Touha je něco, co nám nikdo nemůže vzít a co nás buď naplní, nebo zklame. Dnes píšu o věcech a přáních nemateriálních.


Dejte průchod svým pocitům! Dělejte věci, po kterých toužíte. Nebojte se dopředu prohry.


Za vším hledej mozek, osobní přesvědčení, mnohdy i výchovu nebo zkušenosti. Když se jednou zklamete, podruhé nemáte sílu a chuť jít do něčeho dalšího znovu. Jiným důvodem je, že se prostě bojíte: zamilovat, změnit, opustit svůj stávající styl života, vyzkoušet nové věci, poznat nové lidi, investovat peníze. Nebo vidíte za každým rohem možné komplikace, pomluvy a nepřejícnost, podvod. Tohle všechno nás brzdí v posunu a osobním rozvoji. Změňte to a hlavně změňte sebe! Nevyvolávejte dopředu obavu a problém, on tam totiž žádný nemusí být. Dejte svoji touze a pocitům šanci.


Neodpírejte si krásné pocity. Pusťte je, ať vás naplní.


Dejte průchod svým pocitům, nechejte otevřené pomyslné dveře a vychutnejte si uskutečnění touhy a tajných přání. Nikdy však na úkor druhých lidí. Pamatujte, vaše touhy a přání musí být čisté a bez bočních úmyslů, musí být v nich rovnováha a smysl. Aby vše fungovalo ve vašem životě jak má, staňte se šťastni a vnitřně naplněni. K tomu patří i splnění toho, co si vnitřně přejete.


Napište si seznam, co si přejete, po čem toužíte.


Dívejte se na seznam denně, mějte ho na očích a všude sebou. Představujte si jak krásné bude splnění a snažte se v nejkratší době některé z bodů začít realizovat. Postupně zjistíte, že se s časovým odstupem splní všechny vaše sny a přání, podléhají totiž zákonu zemské přitažlivosti a nebeské štědrosti. Jak vždy říkám - otevřete své srdce i mysl, věřte a naplňte své vnitřní já. Pak najdete vše, co v životě hledáte.

Blogerka Michaella

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 4. 1. 2019

Moc pěkné.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 24. 5. 2018

souhlasím

Odpovědět
Michaella
Michaella 24. 5. 2018

Děkuji

LeniHá
LeniHá 24. 5. 2018

Souhlas

Odpovědět
Michaella
Michaella 24. 5. 2018

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.