Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 4. 10. 2018
Líbí se mi

Senátní volby 2018? DEJTE HLAS SVOJÍ DUŠI, radí andělé z horoskopu

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 4. 10. 2018
Líbí se mi
Senátní volby 2018? DEJTE HLAS SVOJÍ DUŠI, radí andělé z horoskopu

Senátní volby 2018? DEJTE HLAS SVOJÍ DUŠI, radí andělé z horoskopu

Je čtvrtek 4.10. a já psala horoskop na další týden. Ale přišla mi tam jedna hodně akutní a aktuální zpráva, tak vám ji posílám. A vy ji klidně šiřte dál, když budete chtít. Týká se voleb. A tady je:

Měli bychom jednat v souladu se sebou. Uvědomit si, že nám v podstatě jde o společnou věc. O to, že tady chceme lepší svět. Že vlastně nechceme nic jiného, než se tady cítit líp. Bezpečně. Mít své místo. Dělat to, co nás baví. Chceme, aby vše, co děláme, mělo nějaký smysl. Teď ho totiž spousta věcí nemá, nemají smysl, tudíž vlastně děláme nesmysly. My to tam někde v koutku duše víme. Tam někde uvnitř, slyšíte? To je ta malá, zašlapaná, zadupaná a mnohdy dávno zapomenutá naše duše. Ještě to nevzdala, protože jsme pořád naživu. A dokud budeme, tak to nevzdá. Ona už nevolá, jen šeptá. Je totiž moudrá. Ví, že my tahle volání moc neslyšíme, a taky ví, že je tu někdo, jehož volání je mnohem důležitější. A tak nekřičí, protože bysme se v těch voláních mohli ztratit. A tak šeptá, doufá a věří, že jednoho dne to zaslechneme. Zaslechneme to volání SOS, ten alarm, který tady zní. Volání planety Země, že už jí docházejí síly. Je až neuvěřitelné, že ho nikdo nebere vážně. Jednou to všichni pochopí, ale už bude pozdě. Teď můžeme jednat, teď můžeme měnit, teď se můžeme rozhodnout. TEĎ MŮŽEME VŠE!!!  

Každý sám za sebe. Jednejme podle toho, jak chceme, aby nám tu bylo. Přestaňme se soustředit na povrchní věci a pojďme po smyslu, po podstatě. To je cesta, která nás z toho pekla, ve kterém žijeme, vyvede ven. Jen musíme opustit iluzi toho, že tohle je náš ideální svět. Protože není! A přiznejte si to – vy to moc dobře víte! Vaše duše to ví. Budou volby, tak se vykašlete na ty figurky, co nám chtějí vládnout, a nedávejte hlas jim, ale dejte ho vaší duši. Vraťte jí ho, ať nemusí šeptat. Ona už vás dovede, kam bude třeba. Takže jasný, přátelé, DEJTE HLAS VAŠÍ DUŠI.

PS: Nedávejte svůj hlas do urny, tím ho pohřbíte navždy.

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 2. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 28. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.