Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dárkový poukaz na koučink? ANO či NE

Kristýna Mášová koučka
Kristýna Mášová koučka
Vloženo 1. 12. 2016
Líbí se mi
Dárkový poukaz na koučink? ANO či NE

Dárkový poukaz na koučink? ANO či NE

Drahé ženy, často jsme to my, kdo první v rodině vidí, že je třeba něco změnit. Tradičně jsou ženy hybatelé partnerských změn. A často se nám zrodí v hlavě nápad, jak by náš blízký člověk potřeboval pomoc a zapracovat na sobě.  Pokud zvažujete, zda své blízké obdarovat dárkovým poukazem na koučinku nebo jim věnovat jiný seberozvojový dárek, měly byste pečlivě zvážit, jestli to ten druhý ocení. Před tím, než se rozhodnete, měly byste vědět:

Co přesně od vás dostanou:

V mé koučovně to je:

  • 60 minutová konzultace s koučem osobně v Pardubicích nebo po skypu v ceně 1000 Kč
  • zhodnocení životní spokojenosti klienta
  • nalezení oblasti, ve které se klient potřebuje nejvíce posunout
  • nastavení reálného pro klienta důležitého cíle

Cena dárkového poukazu je 500 Kč, 30 minut mají tedy vaši blízcí i ode mně jako pozornost.  Poukázka je nepřenosná. Jednomu člověku lze za těchto podmínek koupit právě jednu vstupní konzultaci.

V rámci konzultace se podíváme na to, jak je klient se svým životem spokojený. Zjistíme, co všechno by potřeboval ve svému životu jinak, aby se cítil lépe a naplněný. Společně najdeme oblast, na které by v současné době mělo největší smysl zapracovat.

 

 Je třeba pečlivě zvážit, pro koho je tento dárek vhodný a pro koho nikoli.

Je důležité, aby dotyčný sám cítil potřebu ve svém životě něco změnit. Je také nutné, aby pro to byl ochotný sám něco udělat. Tento typ dárku uspěje u těch, kteří si výše uvedené věci uvědomují a kteří vážně přemýšlí o tom navštívit odborníka, ale ještě se „nerozhoupali“. Správného příjemce dárku také poznáte podle toho, že navštěvuje stránky o osobním rozvoji, rád na sobě pracuje, čte knihy, které ho posouvají kupředu. Přes ztrátu překvapení je ke zvážení, zda neprodiskutovat s obdarovávaným, jestli o to skutečně má zájem.

Poukázka není vhodná pro lidi, kteří si neuvědomují svou nepříznivou situaci, nebo necítí odpovědnost za svůj život a chování. Také pro ty, kteří se cítí spokojení, ať už si vy o tom myslíte cokoli. Dárek není vhodný pro lidi, kteří mají tendenci vinit ze svého stavu druhé, stěžovat si, vidět problém jen na straně druhých, ale aktivně být vůči problému nebo výzvě pasivní. Jakkoli může být pro vás bolestné si to přiznat, u těchto lidí zpravidla pomoc selhává, klient v tomto případě spíše cítí váš dárek jako manipulaci a snahu ho změnit. Poukázka tak nejspíše bude znamenat vaše vyhozené peníze.

 

Pokud i nyní cítíte, že dárek v mé koučovně může být potěšující či užitečný, těším se, že mě kontaktujete a domluvíme detaily. 

 

Přeji vám hodně štěstí při výběru nejen letošních dárků. Kristýna

 

Reference

Více informací o mně

Více informací o koučinku

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 12. 2016

To Netuším

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 462
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.