Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

DARMIA
DARMIA
Vloženo 21. 3. 2016
Líbí se mi

DAR MOTÝLA

DARMIA
DARMIA
Vloženo 21. 3. 2016
Líbí se mi
DAR MOTÝLA

DAR MOTÝLA

UVOLNĚTE A PROMĚŇTE SVÉ STARÉ PROGRAMY NA NOVÉ...téma, které zajímá spoustu ŽEN v rámci neustále TRANSFORMACE, která se ve světě děje....


METAMORFIKA JE VE SVÉM PRINCIPU VĚDOMÁ PRÁCE SE SVĚTLEM, s energií kosmického (božského) světla...

Kořeny tohoto druhu práce s vědomím nalezneme již u starých Egypťanů, kteří se „světelnou energií“ pracovali již od pradávna. Byli velmi uvědomělou vyvinutou kulturou. Prováděli práci se světelnou energií na nohou a na dalších místech reflexních zón páteře na těle a snažili se tak vnést staré a překonané životní vzorce do vědomí a přeměnit je. Vzývali slunce a využívali ke své práci jeho světelnou energii a sílu. Byly pokrývky jejich hlav uzpůsobeny tak, aby na ně dopadalo co možná nejvíce slunečního světla. Tyto klobouky byly směrem nahoru otevřené, aby sluneční světlo mohlo proniknout až k hlavě. Tímto způsobem mohla být sluneční energie zachycena a svázána do paprsků. Přes svou temenní čakru směřovali sluneční, respektive světelnou energii, společně s informací s ní spojenou, skrze svá těla, aby ji nakonec předali prostřednictvím svých rukou, které přikládali buď na nohy či na jiné části těla, další osobě. Pomocí této energie tak dokázali rozpustit energetické bloky v lidském organizmu a harmonizovat jej. Metodu práce se světlem používali k léčení a k rozšiřování vlastního vědomí.

 

Co se při masáži děje?
Princip práce se světlem tak, jak ji provozovali staří Egypťané, je i dnes základním principem této práce s vědomím. 
Lidský organizmus bez jakýchkoliv bloků je jasný a vyzařuje průsvitné pulzující světlo. Objeví-li se v lidském těle emocionální či psychické bloky, jsou určitá místa zanesena negativními zkušenostmi a pocity. Taková místa jsou spíše tmavá a tělu vlastní vitální energie již nemůže plynně proudit.
Působením světla na nohou a dalších reflexních zónách páteře, zprostředkovaným doteky toho, kdo Metamorfiku aplikuje, začne síla světla rozpouštět a uvolňovat zanesená a zatuhlá místa, kde jsou uloženy negativní zkušenosti. Energetické bloky se uvolní a do vědomí vstoupí obrazy nebo pocity. Dostaly se právě
 z podvědomí do vědomí a mohou organizmus opustit.

 

Během procedury tak klient může prožít dávno potlačené pocity. Vynoří se kupříkladu myšlenka: „Matka byla přetížená,“ embryo pocítí matčino přílišné zatížení tak, jako kdyby se jednalo o jeho vlastní. Náhle je jasné, proč klienta tento pocit neustále přepadá, i když vnější okolnosti v současnosti ani zdaleka nejsou natolik stresující, aby takový pocit vyvolaly.


Je možné, že během procedury se tyto vzpomínky uvolní a klient se rozpláče nebo pocítí strach. Často takové zablokované zkušenosti z minulosti vstupují v následujících dnech do vědomí ve snech nebo bývá klient po dobu několika dnů zmatený, aniž by dokázal říci proč. Jedná se ale jen o přechodný stav a po týdnu se dostaví osvobozující výsledek masáže. Klient vše prožívá jako zmatenost a nesoustředěnost, protože jeho buněčné struktury se nově uspořádávají a mění se směrem k zdravější a plynulejší aktivitě. Je-li transformace příslušného tématu uzavřena, dojde na místě zablokované zatuhlé energie k proudění. Rozvinou se jak lehkost, tak i pozitivní vlastnosti dané oblasti. Vyjasní se a nastoupí harmonický životní pocit, který se, podle druhu oblasti, může projevovat jako radost, láska, síla či jako určité uzemnění a vystředění. Negativní vlivy prenatálního období se v organizmu postupně rozpouštějí a probíhá transformační proces. Na jeho konci klient pociťuje úlevu a očištění od stop své minulosti.


Negativní životní vzorce se svým omezeným rámcem konání, negativní programy, které klienta nenechají svobodně se rozhodnout, jak se má v té či oné životní situaci zachovat či jak na ni má odpovědět, ustupují větší svobodě jednání. Nyní je klientovi umožněno získat docela jiné, nové, dosud nepoznané zkušenosti.

Příklad
Člověk naprogramovaný prenatálními vlivy v jejich důsledku často zažívá od svého okolí odmítnutí nebo pocit, že není přijímán a milován. Když se uvolní blok v této oblasti, jeho srdce se otevře a on náhle nalézá lidi, kteří ho milují a přijímají takového, jaký je. Jeho srdce se nyní může otevřít lásce a prožívat radost s ní spojenou. Nádherná zkušenost, kterou mu ale kvůli jeho blokujícím vzorcům nebylo dříve umožněno zažít. 

 Více zde: http://www.libusejankujova.cz/terapi/jak-nas-ovlivnuje2/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 28. 12. 2016

Nádherné

Odpovědět
LucieZlín
LucieZlín 9. 5. 2016

Zkusila bych

Odpovědět
avatar
Jana Fišerová 11. 4. 2016

Zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 880
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.