Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 9. 5. 2018
Líbí se mi

Dámy, dáváte svému gentlemanovi prostor?

LenyaS
LenyaS
Vloženo 9. 5. 2018
Líbí se mi
Dámy, dáváte svému gentlemanovi prostor?

Dámy, dáváte svému gentlemanovi prostor?

Mám prostě štěstí na lidi. Jsem každý den vděčná, že přitahuji, a mám kolem sebe jen lidi, kteří mi mají co dát, dávají a vzájemně se můžeme podpořit. Jedním z nich je i Lukáš – mladý, krásný, perspektivní mužský, který navíc cítí, jaký je dnes deficit gentlemanů. Však si přečtěte jeho článek, jak takový muž vidí, co být gentleman dnes znamená. Článek najdete tu » Však uvidíte, je to moc zajímavé čtení.

 

A teď schválně zalovte v paměti, dámy, kolik takových kavalírních mužů znáte? A teď samy sobě sáhněte do svědomí, jestli dáváte mužům prostor, aby se jako gentlemani projevili?  Co mám na mysli? Všimněte si:

  • Jak my ženy toužíme po tom, aby nám muž otevřel dveře, ale neustopíme na správnou stranu, abychom mu to dovolily.
  • Chceme, aby zaplatil večeři, ale je nám to více méně blbý, tak se hned po tom, co číšník donese účet, nabídneme, že zaplatíme napůl a nebo dnes my a příště on.
  • Kolikrát doma všechno uděláme, než abychom řekly muži o pomoc, aby se mohl ukázat silný jako lev…

 

Uvědomila jsem si, že jim moc šancí nedáváme a přitom stačí naznačit. A teď si vezměte, jak je to báječný, když nejen, že muž zaplatí večeři, ale chce se o Vás postarat a nebo Vám prostě jen otevře dveře od auta. Takového muže přece každá žena tolik oceňuje!  Tak jim ten prostor dejte! Vždyť víme, jak na to. Už jsme se to jednou učili.

 

Víte, kde jsme se učili takovému chování?

Být slušný a použít pár věcí, které jsme se naučili v tanečních jako součást etikety, Vám může změnit život. Říkáte si, jak to může mít na život takový vliv? Je to proto, že slušné vychování, které nakonec přejde do krve, přejde i do dalšího chování, které ve vztazích dennodenně praktikujeme. Zjistíme (muži i ženy) velice brzy, že dát prostor tomu druhému na projevení jeho nejsilnějších stránek, a přitom to udělat jemně a s grácií, je něco, co Vám ten druhý nikdy nezapomene – za co Vás bude milovat. Rychleji si mezi sebou vybudejete důvěru a budete vědět, že i kdyby bylo nejhůř, vzládnete to společně, s lehkostí, elegancí a nadhledem.

 

Ženy, nechte se vést životem svým mužem, ustupte, ať Vám může galantně otevřít dveře a těšte se z jeho rytířského chování, ať můžete být navždy princeznami.  A jestli chcete nějakého muže naopak popostrčit k tomu, že být gentleman neznamená být žádná slečinka, tak mu dejte přečíst Lukášův článek.  A kdybyste chtěli najít svou životní rovnováhu, tak to zase můžete sáhnout po mém Akcelerátoru přání.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 11. 5. 2018

Super.

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 10. 5. 2018

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 5. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 141
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.