Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 20. 7. 2020
Líbí se mi

Cvičte i o prázdninách každý den

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 20. 7. 2020
Líbí se mi
Cvičte i o prázdninách každý den

Cvičte i o prázdninách každý den

Víme, jak je těžké udržet si o prázdninách zdravý životní styl. Najít si čas na cvičení během letních dní se zdá téměř nemožné. Hezké počasí nás láká k tomu, abychom trávili čas venku s rodinou a přáteli. I v tomto období je ale důležité najít si pár minut denně na protáhnutí a posílení těla. Právě proto jsme vymysleli speciální balíček online videí, které vám zaberou pouze 15 minut. A nyní za skvělou cenu! Pro prvních 50 z vás máme slevu 20 %. Stačí zadat do pole "slevový kód" heslo PRVNICHPADESAT.

Dva různé balíčky online cvičení pro každého

První balíček jsme vám již popsali v tomto článku. Po skvělých ohlasech jsme se rozhodli balíček rozšířit a díky vašim zpětným reakcím jsme pro vás Zdravé 15 minutovky ještě vylepšili.

Nový balíček obsahuje cviky pro:

  • Správnou chůzi a běh
  • Posílené středu těla
  • Celkové protažení
  • Uvolnění krční páteře
  • Cviky do kanceláře

Stejně jako v prvním balíčku získáte 5 videí se 3 cviky, které dohromady trvají 15 minut. Jako bonus získáte konzultaci s leadrem metody PaedDr. Hanou Toufarovou. Navíc získáte motivační program pro cvičení, cvičební harmonogram a přístup do členské sekce. Získejte svůj balíček již dnes!

O metodě Fit Pain Free

Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.

Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na https://fitpainfree.com/.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 23. 7. 2020

Prvně jsem si myslela, že si od sportu v létě dám pauzu. Pak jsem ale jako vášnivá jezdkyně objevila cyklo díly od firmy Nexelo na https://www.cyklosvec.cz a sportování jsem opět zase propadla.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 22. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 7. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 21. 7. 2020

Bezva.

Odpovědět
Denča75
Denča75 20. 7. 2020

dobrý tip

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.