Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 3. 5. 2017
Líbí se mi

Čtete bulvár? Ode dneška nebudete!

LenyaS
LenyaS
Vloženo 3. 5. 2017
Líbí se mi
Čtete bulvár? Ode dneška nebudete!

Čtete bulvár? Ode dneška nebudete!

Taková oblíbená činnost, že?? Kolik ženských Vám řekne, že to čte jen pro zábavu? Každá? – No, potěš! Kéž by to bylo jen pro zábavu! Jenže není. Dopady na Vás jsou ohromné.

 

Taky mě to bavilo. Ne, že ne!

Mě to kdysi taky bavilo. Mamka jim krásně říká „drbací časopisy“ nebo „drbárny“. Dneska jsem jeden otevřela a musím se přiznat, měla jsem sto chutí hodit ho hned do koše. Jak to může někdo číst? Proč to vlastně čtete i Vy? Něco jako „pouze zábava“ náš mozek stejně nezná, takže to v nás stejně utkvívá, ať chceme nebo nechceme. A teď si vezměte, co všechno už ohledně bulváru a ženských časopisů zjistila věda!!!:

  • – Je pro nás snažší řešit cizí život, než náš vlastní.
  • – Při čtení ženských časopisů všeho druhu, se dostavuje pocit méněcennosti do několika minut (však si přečtěte o tomto děsivém faktu víc v tomto mém článku: Štíhlí lidé jsou úspěšní…)
  • – Sledovat prohřešky slavných je nejlepší způsob, jak omluvit vlastní neúspěchy a nejvíce pak nedostatek peněz…

A na tohle všechno přišla věda! Bylo by mnohem přínosnější a zajímavější vést časopis plný poznatků o lidské mysli a emocích, než si číst o tom, kdo s kým a co a nejlépe za kolik.

 

V prvním případě odsouváme řešení toho, co nás pálí „na jindy“. V druhém případě se nám časáky snaží podsunout, že nejsme dost chytré, dost krásné, dost… cokoliv. Takže musíme kupovat to, co nás krásné, chytré a cokoliv vlastně udělá. A v třetím (nejhorším případě) v nás vyvolávají pocit, že být bohatý je špatné, a že ti úspěšní se k penězům dostali podvody a jestli ne, tak jsou to staří záletníci a nebo lháři…

 

Mé 3 jasné rady

To nemáte zapotřebí, co Vy na to? Jestli je pro Vás životní posun důležitý a fakt ho hodláte realizovat, doporučuji 3 věci:

  1. Dát televizi do sklepa,
  2. zapomenout na bulvár a zprávy a
  3. ponořit se do vlastních vod Vás samotných.

 

Zlepšení pocítíte brzy, možná i ihned.  Najděte všechny otázky, na které potřebujete znát odpověď. Přestaňte HNED dělat vše jako dřív. Známé rčení říká:

Věci budou stále stejné, pokud je nezačnete dělat jinak.

 

Zahoďte čtení o cizích, pusťe se vesele, hrdě a s nadšením do práce sami na sobě. Co všechno můžete čekat jako odměnu?

  • Budete postupně silnější v kramflecích, protože si uvědomíte, co důležité opravdu je a co ne = Vaše sebevědomí bude pevné jako skála.
  • Vaše vztahy dojdou prozření = Protože když znáte dobře sami sebe, nikdo a nic Vás nerozhází. Všichni budou chtít být s Vámi.
  • Budete veselí, energičtí a úspěšní = A s touhle silnou trojící máte dveře otevřené jak v lásce, tak v kariéře a i ve zdraví.

 

Jsou to jen 3 nej. Vy jich sami v sobě najdete možná i desítky nebo možná i stovky. :-P Vyplatí se začít měnit maličkosti a pozorovat, jaké jsou dopady. Tak co, budete číst drbárny dál?

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Glady
Glady 4. 5. 2017

bulvár nečtu

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 3. 5. 2017

Přesně tak

Odpovědět
Amanda
Amanda 3. 5. 2017

Hm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 375
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.