Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Romana Ocásková
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi

Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

avatar
Romana Ocásková
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi
Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

V dnešní době je kladen opravdu velký tlak na to, abychom my ženy zvládly jak péči o rodinu, domácnost, tak k tomu měly kariéru. Jenže jak to vše stihnout? Co pro to můžeme udělat, abychom měly i sami čas na sebe? To jsou otázky, které si sama kladu, protože jsem se přestěhovala do jižních Čech, kde s manželem nemáme rodinu ani kamarády, kteří by nám pomohli.

Nejsem ale ještě bohužel v kategorii maminek, i když už delší dobu s maneželem mimčo plánujeme, vždy do toho něco přišlo – nejdříve jsem se léčila rok s boreliózou a potom jsem dostala výpověď v práci. Měla jsem v tomhle ohledu ale štěstí, když mě zaměstnali v Attaveně ČB. Díky tomu mohu právě pomáhat maminkám. Kurz V jednom kole, o kterém budu níže psát bych sama jednou velice ráda absolvovala. Ale jak říkám, děti ještě nemám…

 

Kurz v Jednom kole

Zameřeno na sebevzdělání, seberealizaci, vyšší seběvedomí, novou práci a zážitky!

V Třeboni a Týně nad Vltavou otevíráme v lednu 2017 zdarma kurzy pro rodiče. Jedinou podmínkou je, že se jedná o rodiče, kteří mají děti do 15-ti let. Kolegyně Julie ještě otevírá kurz i v ČB a Sedlčanech.

Kurz je dotovaný z Evropské unie, takže tuto podmínku musíme splnit. Na druhou stranu z toho plynou skvělé výhody – kurz je zdarma a zajístíme Vám také zdarma i hlídání dětí. Ty z Vás co bydlí kousek dál, nemusíte být smutné, zpětně Vám zaplatíme i dálkové autobusy.

Termíny kurzů:

Týn nad Vltavou – 9.1.2017 – 27.6.2017, zpravidla pondělí a úterý

Třeboň – 18.1.2017 – 29.6.2017, zpravidla středa a čtvrtek

Protože už se čas krátí, nevadí když začnete o kousek později, vše se dá domluvit. Také Vaše nepřítomnost, například když budou děti nemocné.

Co je obsahem kurzu?

Začnete 15-ti lekci počítačů – dostanete učebnice zdarma v rámci virtuálního kolegy a zaměříte se například na základy jako jsou složky a soubory, email, internet, ale i MS Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Zoner Pohoto Studio, Canva, Pixlr a mnohé další.

Po počítačovém kurzu na Vás čeká Virtuální firma v 21 lekcích, kde si můžete vyzkoušet práci jako cukrářka, manažerka nebo i astronautka, záleží jen na Vás!

V rámci kurzu nás navštíví externí lektoři například na time management i finanční gramotnost. Proběhne bilanční, pracovní diagnostika a zorientujeme se na trhu práce. Naučíte se jak si správně vytvořit životopis i motivační dopis a na co si dát pozor při pohovoru.

Ještě pro více zážitků, prezentaci výsledků virtuální firmy, komunikace na Vás čekají 2 workshopy mimo běžné výukové prostory, ze kterých jsou maminky také velice nadšené.

Co potom?
V rámci indiviuální podpory na Vás čekají například:

- Semináře, školení, kurzy,
- Koučink
- Pracovní praxe 
- Mzdové příspěvky

Kde najdu více informací?
- U koordinátorky projektu: Romana Ocásková, telefon: 778 064 624, email: romana.ocaskova@attavena.cz
- Na stránkách: www.vjednomkole-attavena.cz

 
Ohlasy z minulých projektů:
- na stránkách 
http://vjednomkole-attavena.cz/ohlasy/

 Budu velice ráda, pokud Vás tento kurz zaujal a může Vám pomoci nalézt nové či vysněné zaměstnání. Protože se v daném místě kurz v brzké době opakovat nebude, budu velice ráda, pokud dáte vědět rodině, kamarádům či známým, aby tuto příležitost nepropásli… Děkuji.

Tak co, jdete do toho s námi? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 1. 2017

také toho musím denně stíhat mnoho, no, nyní bude o pár hodin více času....

Odpovědět
avatar
Romana Ocásková 3. 1. 2017

Každý semestr otevíráme kurzy na nových místech, pokud budete sledovat například i stránky http://www.attavena.cz, tak se o dalších nových kurzech dozvíte

Odpovědět
Glady
Glady 3. 1. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 714
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.