Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Romana Ocásková
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi

Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

avatar
Romana Ocásková
Vloženo 2. 1. 2017
Líbí se mi
Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

Co všechno musíme stíhat - děti, domácnost i kariéru?

V dnešní době je kladen opravdu velký tlak na to, abychom my ženy zvládly jak péči o rodinu, domácnost, tak k tomu měly kariéru. Jenže jak to vše stihnout? Co pro to můžeme udělat, abychom měly i sami čas na sebe? To jsou otázky, které si sama kladu, protože jsem se přestěhovala do jižních Čech, kde s manželem nemáme rodinu ani kamarády, kteří by nám pomohli.

Nejsem ale ještě bohužel v kategorii maminek, i když už delší dobu s maneželem mimčo plánujeme, vždy do toho něco přišlo – nejdříve jsem se léčila rok s boreliózou a potom jsem dostala výpověď v práci. Měla jsem v tomhle ohledu ale štěstí, když mě zaměstnali v Attaveně ČB. Díky tomu mohu právě pomáhat maminkám. Kurz V jednom kole, o kterém budu níže psát bych sama jednou velice ráda absolvovala. Ale jak říkám, děti ještě nemám…

 

Kurz v Jednom kole

Zameřeno na sebevzdělání, seberealizaci, vyšší seběvedomí, novou práci a zážitky!

V Třeboni a Týně nad Vltavou otevíráme v lednu 2017 zdarma kurzy pro rodiče. Jedinou podmínkou je, že se jedná o rodiče, kteří mají děti do 15-ti let. Kolegyně Julie ještě otevírá kurz i v ČB a Sedlčanech.

Kurz je dotovaný z Evropské unie, takže tuto podmínku musíme splnit. Na druhou stranu z toho plynou skvělé výhody – kurz je zdarma a zajístíme Vám také zdarma i hlídání dětí. Ty z Vás co bydlí kousek dál, nemusíte být smutné, zpětně Vám zaplatíme i dálkové autobusy.

Termíny kurzů:

Týn nad Vltavou – 9.1.2017 – 27.6.2017, zpravidla pondělí a úterý

Třeboň – 18.1.2017 – 29.6.2017, zpravidla středa a čtvrtek

Protože už se čas krátí, nevadí když začnete o kousek později, vše se dá domluvit. Také Vaše nepřítomnost, například když budou děti nemocné.

Co je obsahem kurzu?

Začnete 15-ti lekci počítačů – dostanete učebnice zdarma v rámci virtuálního kolegy a zaměříte se například na základy jako jsou složky a soubory, email, internet, ale i MS Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Zoner Pohoto Studio, Canva, Pixlr a mnohé další.

Po počítačovém kurzu na Vás čeká Virtuální firma v 21 lekcích, kde si můžete vyzkoušet práci jako cukrářka, manažerka nebo i astronautka, záleží jen na Vás!

V rámci kurzu nás navštíví externí lektoři například na time management i finanční gramotnost. Proběhne bilanční, pracovní diagnostika a zorientujeme se na trhu práce. Naučíte se jak si správně vytvořit životopis i motivační dopis a na co si dát pozor při pohovoru.

Ještě pro více zážitků, prezentaci výsledků virtuální firmy, komunikace na Vás čekají 2 workshopy mimo běžné výukové prostory, ze kterých jsou maminky také velice nadšené.

Co potom?
V rámci indiviuální podpory na Vás čekají například:

- Semináře, školení, kurzy,
- Koučink
- Pracovní praxe 
- Mzdové příspěvky

Kde najdu více informací?
- U koordinátorky projektu: Romana Ocásková, telefon: 778 064 624, email: romana.ocaskova@attavena.cz
- Na stránkách: www.vjednomkole-attavena.cz

 
Ohlasy z minulých projektů:
- na stránkách 
http://vjednomkole-attavena.cz/ohlasy/

 Budu velice ráda, pokud Vás tento kurz zaujal a může Vám pomoci nalézt nové či vysněné zaměstnání. Protože se v daném místě kurz v brzké době opakovat nebude, budu velice ráda, pokud dáte vědět rodině, kamarádům či známým, aby tuto příležitost nepropásli… Děkuji.

Tak co, jdete do toho s námi? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 3. 1. 2017

také toho musím denně stíhat mnoho, no, nyní bude o pár hodin více času....

Odpovědět
avatar
Romana Ocásková 3. 1. 2017

Každý semestr otevíráme kurzy na nových místech, pokud budete sledovat například i stránky http://www.attavena.cz, tak se o dalších nových kurzech dozvíte

Odpovědět
Glady
Glady 3. 1. 2017

Odpovědět
sipeji
sipeji 3. 1. 2017

bohužel pro mě je to moc daleko

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 544
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.