Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

hrebycek
hrebycek
Vloženo 1. 1. 2017
Líbí se mi

Co Vám přeji aneb PF 2017

hrebycek
hrebycek
Vloženo 1. 1. 2017
Líbí se mi
Co Vám přeji  aneb PF 2017

Co Vám přeji aneb PF 2017

Všem srdcím světa přeji, aby tloukla pravidelně, jasně, vroucně a upřímně. Aby tepala láskyplně nejen pro sebe, ale i pro jiné srdce. Takové, které je naladěno ve stejné tónině anebo umí, chce a dokáže svou melodii a rytmus přizpůsobit srdci milovanému.

Přeju Vám, aby Vaše srdce hrála melodii nadpozemsky krásnou. Aby všichni, kdož jí uslyší, budou zasaženi, ustrnou v úžasu a uvědomí si, že i jejich srdce může hrát také tak. Prosím, chraňte obě svá srdce.

 

Všem srdcím, která jsem ve své pýše a povýšení zranil přeji, aby na mou hloupost zapomněla a zhojila se. Aby mohla znovu tlouci pro někoho lepšího, než jsem já.

Věřte, že vždy jsem konal tak, jak jsem v daném okamžiku uměl nejlépe a mé úmysly nebyly zlé a úkladné. Prosím, odpusťte mi.

 

Všem zraněným srdcím přeji, aby dokázala přijmout to, co hlava už dávno ví, že totiž po každé povodni vždy znovu vysvitlo Slunce  a zakalená voda opadla. Aby rány, které jim způsobilo vlastní ego, když Ona nebo On odešla či odešel, zarostly a zacelily se v jemnou a nepatrnou jizvičku.

Věřte, že vždy vše bylo konáno tak, jak Oni v daném okamžiku uměli nejlépe, jejich úmysly nebyly zlé a úkladné. Prosím, odpusťte jim.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
mamísek
mamísek 6. 1. 2017

Co k tomu dodat? Na začátku roku má snad každý nějaké předsevzetí, nebo bilanci předešlého roku. Co jsi napsal je hezké, ale mnohem hezčí je, když si člověk upřimně bez ironie dokáže přiznat své chyby s pokorou a láskou k druhým. Smekám klobouk před těmito lidmi....jen tak dál

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 2. 1. 2017

Krásný nový rok a jen vše dobré ...

Odpovědět
Lucie - zakladatelka ppzive

Pravda

Odpovědět
Glady
Glady 2. 1. 2017

Odpovědět
Afrodita
Afrodita 1. 1. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 159
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.