Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CO NÁM VZKAZUJÍ SLAVNÉ ŽENY

Antalya
Antalya
Vloženo 22. 6. 2019
Líbí se mi
CO NÁM VZKAZUJÍ SLAVNÉ ŽENY

CO NÁM VZKAZUJÍ SLAVNÉ ŽENY

Někdy se  mi stává, že mám všeho plný zuby a říkám si pro sebe, proč  zrovna já mám tak těžký život. Na tyhle nálady si musím dávat pozor, protože čas od času se dostaví,protože se lituji, to asi každý má den blbec, musím se hlídat, abych se moc dlouho nelitovala, to si pak vstoupnu před zrcadlo a začnu nahlas si říkat, co jsem  od života dostala, především dvě zdravé děti, pro mámu to budou vždy děti ačkoliv jsou již dospělí, dále partnera, který je tady vždy pro mě,když to potřebují a pár dobrých přátel, začnu se na sebe usmívat a nakonec si řeknu,jsi sice nemocná,máš však šanci tuto nemoc aspoň částečně ovlivňovat svým přístupem,  jsou na tom lidi jště hůře než ty. Hodně mě také povzbuzuje hudba a čas od času si přečtu autobiagrafiii nějaké slavné ženy a tak jsem si uvědomila,že ony nedostaly nic zadarmo  a i v osobním životě mivaly také problémy jaká každá obyčejná žena.A co nám vzkazuji slavné ženy, jejich citáty jsou tak výstižné, že už nemám k tomu co dodat. ( mě se líbí obzvláště ty citáty,které jsou s obrázky)
 
Ženy, stejně jako muži, by se měly pokoušet o nemožné. A pokud neuspějí, jejich neúspěch by měl být výzvou pro ostatní.” - Amelia Erhart (průkopnice létání)

 “Díky tomu, že párkrát prohrajete, si uvědomíte, jak obtížné je vyhrát.” - Steffi Graf (vynikající tenistka)

V žádném věku bych se nemohla spokojit s tím, sednout si jen tak ke krbu a dívat se kolem. Život je určený k tomu, aby se prožil. Zvědavost musít být neustále přítomná. Nikdy a za žádných okolností se nesmíme k životu otočit zády.” - Eleanor Roosevelt)

r

 

“Postavit se našim nepřátelům chce velkou odvahu, ale ještě větší odvahu potřebujeme k tomu, abychom se postavili našim přátelům.” - Joanne K. Rowling

Nečekejte na to, až vás někdo povede. Dělejte to sami.” - Matka Tereza

Především buďte hrdinkami a ne oběťmi svého života.” - Nora Ephron  (noviřka,scénaristka režisérka)

Jsou dva druhy lidí - ti, kteří pracují, a ti, kteří si přivlastní veškeré zásluhy. Snažte se být mezi těmi prvními, je mezi nimi menší konkurence.” - Indira Gandhi

“Nechci, aby ostatní lidé rozhodovali o tom, kdo jsem. Chci si to rozhodnout sama.” - Emma Watson (herečka)

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 015
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.