Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 9. 3. 2020
Líbí se mi

Co mi chybí, proč se trápím?

Marie Kostelecká
Marie Kostelecká
Vloženo 9. 3. 2020
Líbí se mi
Co mi chybí, proč se trápím?

Co mi chybí, proč se trápím?

 

Hledáte příčinu, která vedla k poškození duše nebo těla?

Tuto příčinu je třeba rozebrat a k této chybě si vytvořit nový postoj a tím své vnitřní napětí uvolnit. Když problém či chybu, která Vás trápí, pojmenujete, náhle si vše uvědomíte a jste schopni pokračovat v dalších krocích své vnitřní analýzy, na jejímž konci je sladění sebe, těla, rozumu a duše. Vědomá spolupráce těchto dvou směrů (těla a duše) nás vede k plnohodnotnému, zdravému, radostnému a láskyplnému životu.                                            

-K duši /Solar plexus/ patří 6 zákl. orgánů: žlučník, játra, slinivka, slezina, žaludek a nadledvinky. Když dušička začne strádat, orgány jeden za druhým zhoršují svojí aktivitu. Žlučník a játra jsou tzv. lapači našich zážitkových problémů. Trápí vás něco? Naštval vás někdo? Nemůžete někomu odpustit? Půjčil jste někomu peníze a nevrátil vám je? Hryže vás žlučník. - Žlučník je sice po pravé straně, ale jeho dráha začíná při vnějším očním koutku a jde přes hlavu. Proto vznikají migrény, bolí hlava – tzn. potíže se žlučníkem. Máte ráno pocit, že vidíte hůře, je to proto, že usínáte s nějakým problémem a trvá až dvě hod. než se rozkoukáte. Člověk funguje jak tak bez brýlí, ale žlučník upozorňuje, že je v nás problém, který nemáme vyřešený.    

   -Dráha žlučníku vychází ze spodiny lebeční a přes šíjové svalstvo, rameno, mezižeberní svalstvo, ale také kyčelní klouby a kolena. S krční páteří nemá nic společného, jde o křeč šíjového svalstva – žlučník volá o pomoc. Ikdyž máte vyoperovaný žlučník -energetické dráhy žlučníku zůstávají do konce života. Problémy s kyčelním kloubem jsou jednoznačně žlučník. O kolena se mimo žlučníku dělí i játra a slezina. Totálních endoprotéz určitě není třeba tolik. To že kloub bolí, není jeho opotřebováním, to jsou bolesti všeho okolo. Před problémem se nedá utéct, jak ho nebudete řešit a nepojmenujete ho, tak se nezruší. Křivda cvičí s každým třetím. Lítost je nejzrádnější pocit, který existuje. Všechny ostatní pocity se dají člověku vymluvit, ale lítost ne. Okolo lítostivého člověka se chodí jako okolo malomocného, aby se ho nikdo nedotknul.        

   -Strach je nepříjemný pocit. Trápit se pro jiného je nesmysl, protože my mu nemůžeme pomoct a trápit se za něj nemá význam. Když nás trápí problém a my ho najdeme a pojmenujeme – problém se vyřeší. Křivda – on nám sice ublížil, ale zastřelit ho nemůžeme, proto mu raději odpusťte. Bez odpuštění není uzdravení. To není problém toho člověka, to je váš problém. Je třeba pojmenovat to, co mě rozhodilo, co mě trápí a dát tomu název. Pojmenovaný problém přestává být problémem a dostáváme se v 90 % zpět do pohody. Jsou ale lidé, kteří prošli v životě všeličím a nepoučili se. Chodí jako na připínáčcích, přitom je rozhazují dál a stěžují se, jaký mají těžký život. Musíme se pustit do pojmenování příčin našich nešťastných pocitů.       

    -Játra -největší tkáň v těle. Když nedostávají dost energie, je to vážné a nastartují další problém - plíce, srdečný obal. Lidé mívají v noci křeče, probouzí se, játra seberou energii ze srdce. Každý z nás má nasbíraných mnoho nešťastných věcí a proto si musíme „hlídat“ destruktivní pocity. Přes játra jde lítost, úzkost, strach, zloba, zlost, křivdy a starají se i o nízký krevní tlak. Ledviny vyrábí vys.oký krevní tlak. Ve spojitosti s játry se projevuje nedostatek hořčíku (modřiny) a když není dostatek železa, je chudokrevnost - špatně se přenáší kyslík do mozku a jste unaveni.                                                                                                        

-Únavový syndrom je nedostatečná funkčnost ledvin. Nejhorší je, že játra nebolí. Jiné orgány upozorní bolestí, játra ne. Mohou se nafukovat a mezitím pokazí, co se dá, protože když dobře nefungují, tak se zhoršuje metabolizmus. Plynatost, meteorizmus, bublání v těle, sklony k průjmům, nechutenství (v pudu sebezáchovy mají nadprodukci šťáv v žaludku, ten pak odmítá stravu), až po nedostatečné čistění tkání a nedostatečný krevní tlak. Hrozí, že lymfa, která je vytlačovaná z vlásečnic krevního systému do tkáně, se někde zastaví, vznikne z toho lymfatický uzlík 

-Glaukomické změny na očích – zákaly, jsou to jaterní skvrny, říká se stařecké, ale nejsou závislé na věku, ale na stavu duše. Proč se to přisuzují starší generaci? Staří rodiče si mysleli, že když dají dětem vše, dočkají se vděčnosti, ale to je velký omyl. Je to záležitost trápení se, strádání, atd.

    -Slezina je orgán, o kterém se dříve hovořilo, že je celkem zbytečný a když se nevědělo, kde se chytit problému s krví, tak se vyoperovala. Slezina je odstředivka lymfatických nečistot, Lymfa- je tělová míza, tekutina, uvolňuje se z krve a je tlačena přes svalová vlákna, nabaluje na sebe tuky, cukry, kde co, na druhé straně jsou to vlásečnice žilného systému, které to do sebe naberou. Nečistoty se protlačí přes slezinu, slezina je vytáhne a tak to v těle funguje. Když slezina začne chátrat, důsledky jsou zřetelné, neboť z krevního řečiště se stala stoka. Poškození sleziny nastává pocitem osamělosti.  Když při chůzi z kopce nebo ze schodů bolí kolena z vnitřní strany, je to slezina, když nás bolí kolena do kopce, jsou to játra a žlučník.

   Až se Vám to stane, ptejte se: Co mi chybí, proč se trápím? Podívejte se do svého vnitra a ODPUSŤTE!!!

 

Není NÁHODA, že právě TEĎ čtete tyto řádky, řešíte něco ve svém životě?

Pracuji s terapií EFT (odstraňování negativních emocí) již 11 let, ráda pomohu i Vám.

Téma Terapie může být: "Vztahy osobní nebo pracovní, práce, neúspěchy, Dětství (škola, šikana, rodiče, kamarádi...),

nepříjemné zážitky,a vzpomínky, Sebevědomí, zlost, lítost, nenávist a jiné..."

Jak EFT terapie pomohla jiným lidem najdete zde: REFERENCE

Příběhy mých klientů si můžete přečíst zde: Případy EFT

Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak mi napište.

DEJ LIKE FB STRÁNCE - Kouč Marie Kostelecká

 

PS: VYUŽIJTE MOJI JEDINEČNOU NABÍDKU

 

Krásný každý den

Marie Kostelecká - Váš kouč a terapeut energetické psychologie & EFT

 

http://mariekostelecka.cz/ 

TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE & EFT

KOUČ ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU A ROZVOJE OSOBNOSTI

 

"Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,

spokojenějšímu a šťastnějšímu životu."

 

Další články: https://www.zenysro.cz/marie-kostelecka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Super

Odpovědět
Marie Kostelecká
Marie Kostelecká 21. 5. 2020

hudlenka
hudlenka 17. 4. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 164
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.