Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Co je vaginální mapování?

Líbí se mi
Co je vaginální mapování?

Co je vaginální mapování?

Vaginální mapování 

- jemná, vědomá, akupresurní masáž vagíny.

Jde o pomalý a velmi citlivý postup, při kterém se jednotlivé body vagíny zbavují bolesti, napětí, některé místa se probouzí ze spánku a dochází k postupnému oživení celé pánevní oblasti.

Přijímající žena je v kontaktu s místem skrze dech a zvuk a vyjadřuje pocity, které v ní dané místo spouští. Proces je u každé ženy jiný. Někdy se objeví emoce jako je pláč, vztek, smutek, které může žena naplno vyjádřit, ale není vedena do znovuprožití daného momentu. Emoce se nechá projít tělem a pak odplynout. Tímto se tělo zbavuje napětí a energetické blokace, kterou tato emoce v těle vytvářela a bránila plnému procítění daného místa a oživení.

Ženy často prožívají fyzický pocity např. necitlivost daného místa, nebo bolest, ale i pocit příjemna.

Pokud je místo neživé, necitlivé, bolestivé, zůstává se na něm do doby až dojde ke změně. Místo má postupně možnost probuzení, oživení. Žena často sama fyzicky cítí, jak se uvolňuje napětí tkání. Tím, že věnuje danému místu plnou pozornost, se žena dostává do kontaktu se svojí vagínou a může jí tak začít plně cítit jako svoji součást.

Přijímající žena je ta, která určuje tempo mapování, délku doteku na daném místě a taky jeho intenzitu. V závislosti na tom, během sezení u některé ženy se projde pouze 2-­3 body, nebo u jiné 7-­10 bodů. Nic není lepší, nebo horší. Jenom žena sama ví, kolik času potřebuje zůstat na daném místě.

Během mapování dochází k odstraňování tzv. brnění, které se během negativních životních situací ve vagíně vytvořilo, aby chránilo ženu v určitém momentu před bolestí. Tkáň vagíny je jako houba, která nasává pozitivní i negativní prožitky. Tím vznikne spousta míst, která jsou skladištěm napětí a nerovnováhy. Postupným odstraňováním tnapětí a bolesti, oživováním, se žena znova napojuje na svoji ženskou sílu, senzitivitu a sexualitu.

Pro dosažení trvalého výsledku, je nutné sezení opakovat, minimálně 3x. Doporučená četnost sezení je individuální.

 

Podrobnosti najdete na www.bozskatantra.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 28. 6. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 9. 2016

velmi zajímavé

Odpovědět
Amanda
Amanda 18. 9. 2016

Čím víc, tím líp....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 371
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.