Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana101
Jana101
Vloženo 24. 12. 2019
Líbí se mi

Afirmace pro obezitu a cukrovku

Jana101
Jana101
Vloženo 24. 12. 2019
Líbí se mi
Afirmace pro obezitu a cukrovku

Afirmace pro obezitu a cukrovku

OBEZITA je projevem strachu a velké potřeby ochrany, např. před ublížením, podceňováním, kritikou, zneužitím a urážkami, sexuálními vztahy, před strachem ze života, atd. Představuje také útěk před city, nejistotu a zavrhování sebe samé. Je formou hledání seberealizace a naplnění. 

Přibírání na váze je především spojeno s pocitem nejistoty. Podle Louse L. Hay je boj s obezitou ztrátou času a energie, a diety jsou na nic. V okamžiku, kdy přestanete držet dietu, zase přiberete. Nejúčinnější dietou je skutečná vnitřní sebeláska, pocit spokojenosti se sebou, důvěra v přirozený běh života a pocit bezpečí, protože znáte sílu své vlastní mysli. Je třeba postavit se negativním myšlenkám, nedávat jim žádnou váhu a nechat je volně zmizet, neakceptovat je. Většinou jsou lidé naučení "dát si něco", kdykoli se v jejich životě objeví nějaký problém. 

Mnoho žen trpí pocitem méněcennosti, neboť nesplňují současný ideál štíhlého těla, a proto nenávidí vlastní tělo. Omezují se přesvedčením typu: "Kdybych byla štíhlá, měli by mě raději a byla bych oblíbenější". To však nepomůže, neboť nic vnějšího nepomůže. Jde o to být sama se sebou spokojená. 

CUKROVKA znamená, že lidé touží po tom, co by bylo, kdyby... Mají také ohromnou potřebu ovládat druhé. Zároveň však tito lidé trpí nesmírným smutkem a zatvrzelostí, což však často maskují smíchem a veselostí. 

AFIRMACE PRO OBEZITU:

 Jsem usmířená s vlastními pocity

Jsem v bezpečí

Vytvářím si bezpečné prostředí

Mám se ráda a jsem se sebou spokojená

AFIRMACE PRO CUKROVKU:

 Tento okamžik je plný radosti

 Ráda si "osladím" život

 

Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život

Foto: Pixabay

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
konatovka
konatovka 25. 12. 2019

Já bych se s obezitou nesmířila ani v mém pokročilém věku, i přes problémy s hubnutím, které mi potvrdili lékaři i odborníci z Poradny pro zdraví se dá dobře a bez pocitu hladu hubnout. Jen dodržovat správné zásady stravování a hlavně dostatek pohybu a úspěch je zaručen. Zhubla jsem hlavně kvůli sobě a ne kvůli lidem. Nerada bych se opravdu dožila třeba cukrovky, to bych si vyčítala, že jsem pro to nic neudělala. Manželovi bych se také nelíbila obtloustlá, protože on je také štíhlý. To je můj subjektivní názor, nikoliv žádné rady nikomu.

Odpovědět
Atevy
Atevy 24. 12. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 24. 12. 2019

díky, snažím se myslet pozitivně a nebojovat s obezitou, nemyslet na ni, ale mít se ráda taková, jaká jsem

Odpovědět
lemur
lemur 24. 12. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 668
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.