Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi

Cíl: Zhubnout, Applikace: Pokémon Go

LenyaS
LenyaS
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi
Cíl: Zhubnout, Applikace: Pokémon Go

Cíl: Zhubnout, Applikace: Pokémon Go

Hubnutí je jeden z nejčastějších cílů

 

Jeden z nejčastějších cílů, se kterými se potkávám je, že si lidé přejí zhubnout. Nedivím se. Doba je přímo nasáklá ideálem krásy. Ono to není špatně, když se na to člověk dokáže správně podívat a nechat spoustu téhle reklamní masáže, aby se ho nedotýkala. Jenže občas to prostě chceme udělat kvůli sobě. A to je pak ten správný cíl (jak na správné cíle mrkněte v mém e-booku zdarma). A myslím si, a vyzkoušela jsem si, že když už máte správně cíl podle sebe, je třeba ho také dosáhnout podle sebe.

Hubnutí není těžké, když posloucháte Vaše tělo. To se asi dočtete všude. Jenže o tom psát nechci. Nejsem hubnoucí specialistka. Tohle bude totiž legrace. 

Na aplikaci Pokémon GO už jste asi narazili. Ono je de facto těžké na ni nenarazit, že?  Tenhle fenomén ovládl jak děti, tak dospělé. Pokud ale přesto nevíte o co jde přesně, tak je to takhle:

 

Aplikace Pokémon GO

Je to aplikace, která Vám ukazuje mapu a když se pohybujete, mapa se pohybuje reálně s Vámi. Na ní jsou vyznačena různá důležitá místa pro hru. Nejdůležitější ale je, že jak chodíte (a musíte chodit, jak jedete rychleji, jak nějakých snad 24 km/hod., nepočítá se Vám vzdálenost a neukazují Pokémoni), tak potkáváte Pokémony a ty chytáte tak, že po nich házíte Pokéball a pak si je přidáte do sbírky.

Pokémoni byli už jednou zcela na vrcholu v devadesátých letech. Je k nim poměrně hezký animovaný seriál a tehdy děti si hrály s kartami Pokémonů a vyměňovaly je.

 

Chůze je přirozená

Jak jste tedy hned pochopili, tak jde o to, že musíte chodit. Vytáhlo to do ulicmiliony lidí a Ti se snaží ulovit vzácné, mega vzácné, či snad legendární Pokémony. Aplikaci jsem zkusila na pár dní a když jsem zjistila, že jsem téměř pořád venku, tak jsem to smazala. Ale váha ukázala za dva dny kilo dolů, a to bez jakéhokoliv přičinění. Je to prostě sranda!! 

A tak to můžete zkusit taky! Proč si to hubnutí nezpříjemnit? Uvidíte, že brzy začnete chodit do práce pěšky, na výlety, túry, z každé cesty městskou hromadnou dopravou vystoupíte o zastávku dříve.  Chůze je nejpřirozenější pohyb a ještě k tomu se pak můžete pochlubit svými úlovky a vylíhnutými, vlastními Pokémony z vajíček.

Jak jsem psala na začátku, hubnutí je dneska jeden z nejčastějších cílů, ve kterých se lidé snaží uspět. Je třeba mít cíl hlavně daný za vlastní, tedy ho nedělat například kvůli Maruně od vedle, protože měla divnou poznámku na moje nové šaty. Ale dělat ho doopravdy jen a jen proto, že to chcete. A pak si najít tu vlastní cestu. Zkoušet, zkoušet, přemýšlet o tom, zabývat se tím. Když totiž něco chcete, cesta se Vám otevře. Aplikace Pokémon Go může být jedna ta legrace, která Vám s tím vším pomůže.

Hodně úspěchů při hubnutí, i při jakémkoliv cíli, který si stanovíte a snem, za kterým se vydáte.

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 24. 10. 2016

Nejpřirozenější je chůze.

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 7. 10. 2016

v telke vraveli, ze v nejakom zahranicnom meste vznikla dopravna zapcha, lebo vsetci chytali pokemonov keby si radsej do lesa isli zabehat..

Odpovědět
Glady
Glady 7. 10. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 307
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.