Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 6. 4. 2019
Líbí se mi

Chtěli byste vydělávat, i když spíte? Vytvořte si pasivní příjem!

Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková
Vloženo 6. 4. 2019
Líbí se mi
Chtěli byste vydělávat, i když spíte? Vytvořte si pasivní příjem!

Chtěli byste vydělávat, i když spíte? Vytvořte si pasivní příjem!

Zní to hezky, že? "Peníze vydělávají za mě" nebo "Moje peníze pracují pro mě" anebo "Mám pasivní příjem" či "Můžu dělat to, co mě baví, protože mi peníze chodí každý měsíc samy"

Spousta lidí je zaměstnaných a nebo podnikají, ale pořád díky tomu směňují svůj drahocenný čas za úplatu. Pracujete od rána do večera a další měsíc dostanete zaslouženou výplatu, vaši odměnu za celoměsíční práci. Někoho práce baví, někdo by ji nejraději změnil, ale neví jak, nebo ještě nenastala vhodná příležitost.

Co kdybych vám řekla, že je možné si vytvořit pasivní příjem? To znamená příjem, který vám každý měsíc chodí na účet, aniž byste se o to museli přičinit?

Jasně, přičinit se musíte vždycky a u pasivního příjmu platí, vynasnažím se a udělám něco na začátku a potom třeba jen někdy a můžu dělat to, co mě baví. Nebo aspoň jednou, až pasivní příjem bude dostatečně vysoký. Každopádně, dle mého názoru je pasivní příjem moc příjemným parťákem pro život.

Jak si takový pasivní příjem vytvořit?

Možností je hned několik.

1. Napište kvalitní knihu, nebo vydejte hudební hit

Jednou z možností, jak získat pasivní příjem jsou nepochybně peníze za vytvoření hodnotného díla, za které vám lidé platí i v budoucnu při jeho prodeji, či při hraní vašeho hitu v rádiu. Pokud jste takto zdatní, určitě je to pro vás možná cesta.

2. Staňte se odborníkem na to, co vás baví

Druhou možností je, že svůj koníček proměníte v práci svých snů v podobě online podnikání. Přece to, co umíte, můžete předat světu v podobě video návodů, ebooků nebo online kurzů! Myslíte, že by o to, co děláte,neměl nikdo zájem?? OMYL! Spousta lidí každý den hledá na internetu návody, jak něco udělat či jak se něco naučit. A za vaši pomoc a radu třeba i rádi zaplatí. Jak si takovou práci vytvořit, se můžete dočíst i v mém eBooku "Dělejte, co vás baví. Bavte se a vydělávejte peníze"

3. Zkuste affiliate marketing

Affiliate marketing je v podstatě propagování práce někoho nebo služeb nějakého internetového portálu. U nás skvěle fungují slevové portály, protože můžete nabídnout přátelům slevy na různé zboží či do různých eshopů, kde přátelé získají slevu či peníze zpátky z nákupu a vy za doporučení provizi. Nejvíce eshopů, mimo jiné i zahraničních, ale i kamenných obchodů, kde můžete se slevou nakupovat nabízí portál Cashback World

anebo třeba chytrá karta na placení Twisto, která funguje jako velice levná kreditka s maličkým úrokem a slevami u svých partnerů.

U Cashbacku můžete se slevou nakupovat v kamenných prodejnách typu Tesco, McDonald´s nebo třeba vaše malá masna ve městě, pokud s cashbeckem spolupracuje, ale třeba i na Aliexpressu. No a za používání kartičky získáte slevu a provizi za doporučení - tím pádem i pasivní příjem, o kterém nemusíte vědět, když Franta zrovna nakupuje, vy získáváte slevu a ani u toho nejste

O Cashbacku se můžete dočíst více ZDE v odkazu

4. Vydělávejte investováním

Kromě toho, že vyděláte už tím, že budete investovat, protože jak víme, s investicí jsou  spojené nemalé výnosy, ale nejsou třeba úplně hned, firma D.I.C. to ještě vyladila. Umožnila svým klientům a zákazníkům investovat do diamantů, nebo třeba nově i zlata a stříbra a ještě si k tomu vytvořit další, pasivní příjem za doporučení nových klientů!

V podstatě svým známým řeknete o investování u této společnosti, ukážete jim možnosti, jak nechat své peníze růst a ještě si díky tomu vytvoříte pasivní příjem. Společnost vytvořila systém pro vytváření pasivního příjmu pomocí pravidelného investování, který nazvala Diamantová jistota. Při drobné, pravidelné investici si tak na svůj diamant naspoří v podstatě každý. Což zní zajímavě. Drahé kovy a diamanty jsou už po staletí výhodnou investicí a uchovatelem hodnoty, která se v případě investování do těchto komodit stále zvyšuje a znásobuje. Takže výhody jsou zde jasné

O investování do diamantů a programu "Diamantová jistota" se můžete dozvědět více TADY>>.

5. Zapojte se do systému MLM

Tady jsem trošku na vážkách, zda se dá považovat MLM systém, čili síťový marketing za možnost vytvoření pasivního příjmu. Zde bych řekla ANO i NE, a to hned z několika důvodů.

Pokud se do systému MLM zapojíte, zpravidla musíte udělat nějakou práci, aby vám systém začal fungovat a tvořit zisk. Čili je to pro vás práce. Nicméně, podle typu zvoleného systému a marketingu společnosti záleží na tom, jaký je hlavní produkt této společnosti a jak dobře se bude mezi další lidi dostávat a jak se bude líbit.

Kvalitní MLM systém poznáte tak, že má produkt ideálně denní spotřeby, tzn. co potřebujete každý den, což jsou nepochybně potraviny, ale i kosmetika, léky, potřeby pro děti či domácí mazlíčky.

Dnes i některé slevové portály fungují systémem MLM, jako již zmíněný CashBack.

6. Vytvořte si příjem z pronájmu

Pokud máte opravdu vysoké cíle a dostatečné příjmy z práce, můžete si pomocí úvěru pořídit investiční nemovitost, díky které získáte každý měsíc příjem z pronájmu. Ten vám bude postupně umořovat úvěr, až jej zcela splatíte a nemovitost vám zůstane. A k tomu každý měsíc pravidelný, pasivní příjem  

 

Možností pasivního příjmu je ještě mnohem víc. Já jsem se snažila pro vás vybrat ty nejjednodušší, které můžete začít praktikovat HNED a s minimální počáteční investicí. Záleží už na vás, který bude ten váš a co se vám zalíbí.

Že se vám vytvoření pasivního příjmu pomocí doporučení nelíbí? A proč? Kamarádce přece taky doporučíte super kadeřnici, dobrou kavárnu, nebo pekařství narohu s voňavými rohlíčky a příjemným prodavačem

Když otevřete svoji mysl myšlence pasivního příjmu a investování, určitě vás začnou napadat další myšlenky a nápady, jak začít vydělávat, i když spíte. A třeba to budou zrovna nějaké nové myšlenky a nápady, o které se můžete podělit se světem.

Důležité je začít!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 14. 10. 2019

Investování je dobrá věc. Není čeho se bát, teda samozřejmě nějaká rizika tam jsou, ale tak u čeho ne, že? Důležité akorát je, aby si člověk vybral, do čeho bude investovat. Nás nejvíc zaujal investiční fond na https://www.premiotcapital.cz/investicni-fondy/ , kde se investuje do realit.

Odpovědět
Jana7
Jana7 21. 4. 2019

asi nemám ani na jedno

Odpovědět
Kateřina Hanáková
Kateřina Hanáková 22. 4. 2019

Nemáte na co, propagovat něco, něco někomu doporučit nebo dělat, co vás baví?

hudlenka
hudlenka 9. 4. 2019

Knihu chci napsat už asi 40 let, ale pořád mi to nějak nevychází, hudebně nejsem nadaná, takže dividendy nehrozí... cítím se jako slušný odborník na český jazyk, dělám korektury, ale bohužel zadarmo . Investovat nemám co, MLM - z toho jsem už vyrostla a hlavně nikdy jsem na těchto projektech nevydělávala (maximálně jsem sama nakupovala se slevou)..nu a pronajímat taky nemám co...Takže když to vezmu suma sumárum, nemohu si Vašimi nápady vydělávat...., ale i tak díky za ně, někomu jistě mohou pomoci

Odpovědět
Kateřina Hanáková

Hudlenko a co korektury dělat za peníze? Jsou portály, kde nabídnete své služby, tuším copywriter, atd...

hudlenka
hudlenka 9. 4. 2019

díky už jsem o tom zde četla, jen jsem to nedotáhla zatím do konce...ale díky moc

hudlenka
hudlenka 9. 4. 2019

zajímavé nápady, ale ne pro všechny splnitelné

Odpovědět
Kateřina Hanáková

Proč myslíte?

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 895
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.