Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Chcete zhubnout nebo naopak přibrat? Začněte jinak a přirozeně

Irablue
Irablue
Vloženo 27. 8. 2016
Líbí se mi
Chcete zhubnout nebo naopak přibrat?  Začněte jinak a přirozeně

Chcete zhubnout nebo naopak přibrat? Začněte jinak a přirozeně

Trápí vás kolísání hmotnosti? Nemůžete zhubnout, i když děláte všechno možné? Jistě existuje řada metod, které vedou k redukci hmotnosti, a každému vyhovuje něco jiného. Jako průvodkyně osobním rozvojem využívám metodu, ve kterých si každý z vás pracuje s myslí a emocemi a se zdrojem vlastního potenciálu.

Metoda pozitivní psychologie NLP s hypnózou (neurolingvistické programování) j zcela přirozená, která je spontánně vlastní každému z nás. Klienti potvrzují, že jim tato metoda velice pomohla. Vaše tělo podvědomě totiž nejlépe ví, jak se stravovat, co jíst a nejíst, jaký pohyb nejvíc potřebuje, kdy je třeba aktivní a kdy pasivní odpočinek. Díky této metodě si váš vnitřní potenciál sám nastaví a najde to nejlepší možné řešení. Nadváhu zpravidla (kromě vnějších vlivů, jako špatná strava či nedostatek pohybu) především způsobují staré vzorce myšlení, přejaté myšlenkové návyky, a může zde být nedostatek sebepřijetí a sebelásky.  V současné době nabízím program Hubněte s NLP s hypnózou. Informace najdete na mých webových stránkách >>>ZDE<<<

Hypnóza neboli trans je přirozený stav, do kterého se každý člověk dostane několikrát za den.

Hypnóza je navozování změněného stavu vědomí, který se také nazývá trans. Umožňuje jemný vnitřní dialog s nevědomím a využití hypnózy je zaměřeno na aktivaci vnitřních zdrojů v klientovi, na jeho potenciál a spojení s jeho vnitřní moudrostí. Princip spočívá v odstranění bloků naší mysli, tím dojde k rozvoji tvořivosti a schopnosti učit se, kterou ve skutečnosti má v sobě každý z nás. V okamžicích prožívání transu se blížíme do stavu harmonického vyrovnání a tím můžeme zažívat psychickou i fyzickou rovnováhu.

V hypnóze člověk nespí, nachází se pouze v hlubokém relaxační stavu podobném meditaci, cvičení jógy nebo okamžiku flow.  Hypnóza nabízí nová pochopení a nechává nevědomí, ať si samo zpracuje téma, které člověk řeší. 

NLP s hypózou je konverzační nedirektivní hypnóza slavného amerického psychiatra a psychoterapeuta Miltona H. Ericksona. „Trans se může stát, stejně jako denní snění a tvůrčí stavy imaginace, důležitou fází svobodného rozvoje osobnosti.“ (Milton H. Erickson) Právě on byl tím, který zařídil to, že je dnes hypnóza přístupná všem lidem, kteří mají zájem se ji učit. Erickson je dnes považován za nejúspěšnějšího psychoterapeuta 20. století. Díky jeho vytrvalé práci a obnovování možností léčby hypnózou byla tato metoda v roce 1956 v USA uznána oficiálně jako léčebná a terapeutická metoda.

V kombinaci s geniální terapeutickou technikou Neuro-lingvistického programování (NLP) má konverzační hypnóza účinnost v řadě oblastí, například: strach a fobie, červenání, závislost na cigaretách, různé boleti a alergie, problémy s otěhotněním a další.

Během hypnotické terapie není možné nikoho donutit k něčemu, co není v souladu s jeho přesvědčením a rovněž také nelze nikoho přinutit k hypnóze, nelze s nikým manipulovat a učinit tak závislým na terapeutovi, aby se hypnotizovaný neprobral z transu.

 Hypnóza neboli trans je stavem změněného vědomí nemá žádné kontraindikace a pro řadu kultur je stavem zcela přirozeným. S úspěchem byl a je užíván šamany, zasvěcenci a školami mystérií různých kultur, kterými bylo například Řecko či starověký Egypt, a to za účelem léčení a rozšíření vědomí po celá tisíciletí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 3. 9. 2016

jsem na rostlinné stravě a díky ní jsem zhubla nádherně

Odpovědět
Irablue
Irablue 9. 10. 2016

hudlenka
hudlenka 29. 8. 2016

já bych potřebovala hypnózu, už o tom přemýšlím plno let..., že by bylo OK, kdyby mi někdo v těle nastavil DOST a nejez!

Odpovědět
Irablue
Irablue 29. 8. 2016

Můžeme se domluvit, pokud máte zájem

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 078
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.