Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 16. 5. 2018
Líbí se mi

Chceš se v životě někam posunout? Pak přehodnoť svůj postoj ke všemu, co k tobě přichází!

Michaella
Michaella
Vloženo 16. 5. 2018
Líbí se mi
Chceš se v životě někam posunout? Pak přehodnoť svůj postoj ke všemu, co k tobě přichází!

Chceš se v životě někam posunout? Pak přehodnoť svůj postoj ke všemu, co k tobě přichází!

 
 

Aby člověk něčeho v životě dosáhl, musí hodně věci a postojů v sobě přehodnotit.

Vždy si najdeme důvod, proč něco NECHCEME a jsme na sebe v podstatě tvrdí, protože si odpíráme něco, co může do našeho života přinést změnu a být pro nás hodnotným přínosem. Někdy stačí změnit přístup a prostě CHTÍT a uvolníme tak prostor ke splnění toho, na co už dávno čekáme.

Osobní pocity a rozhodnutí ovlivňují náš život každý den.

Jsme to my, kdo si vytváříme prostředí pro svůj tok energie. Jsme to my, kdo svým postojem rozhodujeme o tom, jaký náš život bude a je. Jsme to my, díky komu se naše okolí cítí dobře nebo špatně.

Můžeme být silní a v myšlení vyspělí (jak se říká na vysoké úrovni) a stejně děláme chyby. Chyby uvnitř sebe, v přístupu a chování vůči sobě a svému okolí. Jenomže tyto chyby nás svazují a nepouštějí dál, v cestě za štěstím. Jsou to chyby životní a osudové. Díky ním nám utíkají příležitosti a možnosti vnitřní seberealizace.

Je otázkou, zda nás naše myšlení a úvahy posouvají správným směrem, nebo spíše brzdí.

Jsou myšlenky a úvahy důležitou intuicí a inspirací? Kdoví. Možná nás mnohdy jen matou a ukazují jiný směr a my pak díky tomu nabídku k lepšímu životu (změně) nepřijmeme. Ne každá myšlenka je správná. Naučit se rozlišovat a třídit své myšlenky, je moc důležité. Některé patří (pomyslně) do koše a je lepší se k nim nikdy nevracet, a s těmi druhými (správnými) je třeba pracovat a rozvíjet je do jiných (větších) rozměrů.

Před nedávnem jsem poslouchala jednu moudrou ženu, která říkala: " Mluvte vždy pravdu" a pak přitáhnete k sobě lidi, kteří vám nebudou nikdy lhát. Ano, mluvme pravdu a buďme k sobě navzájem féroví, pak se nám bude lépe žít. Ale kam nás tohle všechno posune? Je mluvení pravdy tím správným klíčem ke štěstí? Možná ano. Proč píšu slovo “možná”? Protože ne každý dokáže přijmout pravdu o sobě samém.

Myšlení je velmi pozoruhodným nástrojem pro tvoření úžasných věcí.

Myšlení může být ničivé a páchat zlo na člověku a celém světovém dění a nebo na druhou stranu přináší plnohodnotné nápady a úžasné věci. Je otázkou, kam své myšlení nasměrujeme, jak ho využíváme a nad čím denně přemýšlíme.

Myšlení je pro nás v podstatě záhada. Někdy nás dokáže pěkně překvapit. Používat ho správně, přináší radost a štěstí do života, jen najít ten klíč k rozluštění cesty je mnohdy složité.

Musíte otevřít své srdce a spolu se správným postojem a myšlením dosáhnete i na ty nejvyšší cíle ve svém životě!

Nebojte se. Udělejte první krok a zamyslete se, v čem děláte chyby a co vás brzdí v osobním rozvoji. Zamyslete se, proč nejste úplně ve své kůži, proč nejste až tak úplně šťastni, proč stojíte na místě. Někdy stačí změnit maličkost a zvednete pomyslný kámen, který stojí na cestě za štěstím. Udělejte ve svém životě změnu a vše negativní odbourejte, negace vás nikdy nenaplní radostí. Vysílejte lásku a dobro. Budete mile překvapeni, co obdržíte zpět. Tolik k mé dnešní úvaze

 
Blogerka Michaella

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Marika Korcová 14. 11. 2018

Já myslím, že by stálo za to, trošku se věnovat intuici, tedy tomu, co nás zpravidla ťukne jako první, ještě než o tom začneme přemýšlet. Víte, mozek s námi hraje takovou hru, ale to by bylo na moc dlouho, protože i náš mozek má rád svůj klid a své jisté....

Odpovědět
avatar
Martina DVořáková 18. 9. 2018

Zdravím, končí mi pomalu mateřská dovolená a já se poohlížím po práci. Do té předchozí se vracet nechci, práce na úřadě mě opravdu neuspokojovala, navíc kolektiv šílený nemluvě o penězích. Dost přemýšlím o práci realitního makléře. Nedávno jsme kupovali pozemek a práce realiťáka mi přišla opravdu jednoduchá, tak jsem si říkala, když mám obchodní školu, proč to nezkusit. Není tu někdo, kdo by mi poradil? Dokonce jsem našla článek s tipy jak se realiťákem stát na http://ideaclub.cz/media/prakticke-rady-jak-se-stat-realitnim-maklerem a nepřišlo mi to nijak obtížné, snad jen to samostatné shánění klientů a dělání marketingových kampaní, ale zní mi to jako výzva. Ráda bych však osobní zkušenosti v tomto oboru, je tu někdo takový?

Odpovědět
LilyAnn
LilyAnn 5. 9. 2018

Já se nikdy neumím motivovat...

Odpovědět
LeniHá
LeniHá 25. 5. 2018

Nádherná fotografie..pravdivý obsah..s tou pravdou druhým do očí bych také byla opatrná..ne vždy je vhodná..ne každý ji unese..vždy to chce zvážit, zda se hodí..

Odpovědět
Michaella
Michaella 25. 5. 2018

Ano, přesně tak. Někteří lidé pravdu nedokážou unést a raději celý život žijí v polopravdě nebo lži. Děkuji.

LeniHá
LeniHá 25. 5. 2018

Bojuji s tím od dětství.Jsem ráda k lidem otevřená a upřímná..bohužel život mě naučil, ne vždy se tím řídit..někdy je mlčení více než slovo

EVA | první ŽENA s.r.o.

Míšo, Vy jste báječná!!! Nádherně napsané, upřímně se těším na další příspěvky! Držím Vám upřímně pěsti!

Odpovědět
Michaella
Michaella 18. 5. 2018

Moc děkuji, mám radost, že se článek líbí

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 943
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.