Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nadette
Nadette
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi

Chakra Original & Harmonie ženy

Nadette
Nadette
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi
Chakra Original & Harmonie ženy

Chakra Original & Harmonie ženy

O Chakra Original™

Minerály, krystaly, polodrahokamy a nejrůznější drahé kameny. Tvořené po miliony a miliony let přirozenými zemskými procesy, vznikající při teplotách od 1.300 °C a tlaku tisíců atmosfér. Těžené, zpracované a vyleštěné do bezchybně hladkého povrchu bez jediného kazu. 100% ručně opracované bez použití jakýchkoliv chemikálií či barviv. Tím vším je značka luxusních přírodních intimních pomůcek Chakra Original™.

Každý Chakra je unikátní ručně vyráběný umělecký kus ukrývající v sobě sílu přírody a poskytující hluboké intimní spojení se sebou samým. Chakra pomůcky a Yoni vajíčka jsou ale ještě mnohem víc.  Je to o propojení se s čistou energií přírody, která prostupuje celým tělem a udržuje energii života v proudu. Naše Chakra se vymyká běžné nabídce erotických pomůcek, a může proto představovat velmi funkční prostředek k léčení vlastních intimních traumat, zesílené právě účinkem konkrétního kamene. Ruku v ruce se s tím snoubí zlepšení sexuálního prožitku, upevňující se zdraví a výborná prevenci proti nemocem v oblasti pánevního dna.

O ZenZai Fitness™& Harmonii ženy

Jako lektorka Fitness forem a Body & Mind působím více jak 20 let. Po celou dobu práce s ženami se, bohužel, problematika zdraví ženy a správné péče sama o sebe jeví jako nekonečný příběh... Dýchání,  vhodné cvičení, funkční hluboký stabilizační systém a zdraví pánve jsou neustále špatně chápány, stejně jako všechny možné tzv.super dokonalé reklamy na hubnutí! Ve snaze cvičit a hubnout si ženy špatně vybírají typy lekcí, nezdravé dietní programy a staví se ke svému tělu mnohdy špatně, což nepřináší očekávané výsledky. A pokud se výsledky dostaví, pak vydrží pouze krátkou dobu a dostavují se opakované zdravotní problémy a nechtěný jo-jo efekt je na světě. Cesta v bludném kruhu je pak nekončící a únavný proces, který bez správné motivace a chuti se sebou pracovat vede k frustraci ze sebe samé. Dveře k "nemoci" se pak otevřou a místo vnitřního uzdravení hledáme pomoc u lékařů. Kolečko léčení, všech možných rehabilitací a různých fyzioterapií zase nenese ten kýžený efekt... 

Cestou hluboké praxe práce s ženami a samozřejmě i sama se sebou, jsem vytvořila originalní program ZenZai Fitness & Harmonie ženy, který  se výborně doplňuje a propojuje s výrobky zn.Chakra Original. Jedná se o ucelený systém cvičení nejen pro pánevní dno, ale je sestavené tak, aby bylo funkční, očistné a každou z vás dovedlo tam, kde vy samy chcete být. S ohledem na danou energii, kterou má každá žena specifickou, vám pomůžu vybrat vhodný výrobek, který se stane součástí života, a ne jen nechtěným kouskem zapomenutým někde šuplíku. 

Pokud najdete samy sebe, pochopíte i své tělo a probudíte svoji vnitřní ženu! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 22. 1. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 21. 1. 2020

hezké

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 1. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.