Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2018
Líbí se mi

Jak nežít černobílý život aneb pět let života se ŽENAMI s.r.o.

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 5. 2018
Líbí se mi
Jak nežít černobílý život aneb pět let života se ŽENAMI s.r.o.

Jak nežít černobílý život aneb pět let života se ŽENAMI s.r.o.

Když jsem byla malá, obdivovala jsem ženy, které se uměly krásně usmívat, byly stylově oblečené a uměly chodit ve vysokých podpatcích a tvářit se důležitě v ještě vyšší společnosti než ty podpatky. Znala jsem to z televize, pak jsem jako hladová hosteska na vysokých podpatcích trávila hodiny s umělým úsměvem pozorujíc pražskou smetánku a říkala si, co by kdyby…

O pár let později jsem práci hostesky dávala svým vrstevnicím, povýšila jsem na další level a zaměstnávala jsem holky, které toužily po tom, co já tenkrát. Jenom s tím rozdílem, že měly více přestávek a bylo možné si brát i nižší podpatky. 

A najednou jsem seděla v New Yorku v restauraci s michelinskou hvězdou vedle Elišky Haškové Coolidge a řadou předních velkých manažerů a vedla diskuzi o zkázách světa. Pravidelně jsem se oblékala do chanelovských kostýmků, lámala rekordy ve výšce podpatků, učila se nové a nové fráze a ve 25 letech vypadala minimálně o 10 let starší. Procestovala jsem kus světa, pracovala jsem pro krásné značky, pila ta nejlepší vína a s partičkou nezapomenutelných kamarádek nechyběla na jediném festivalu ve Varech.

 

STŘIH…

Bylo by to na dlouho. Každopádně najednou jsem stejně jako dřív, jako malá holka, ležela ráno pod širákem, bosa jsem se postavila do orosené trávy a zastavila jsem se, naslouchala jsem… Vděčná za to, že se můžu úplně všude vrátit. Že mohu být zpátky tou holkou, která skáče po hlavě ze skály do lomu stejně tak jako obléká rozevláté šaty připravena po hlavě vyjednávat vabank. Toulat se jen tak po pláži s jedním nalezeným tulákem mé sestry. Možnost poznávat všechny role ženy se všemi slabostmi i skrytou (až nebezpečnou) silou.

S velkou pokorou přiznávám, že jsem měla obrovské štěstí na lidi, na přátele a všechny, které jsem kdy potkala a byli nebo mi pořád jsou po boku. Všichni, kteří mě nelitují, ale když mohou, tak pomohou. Všichni ti, kteří mě nešetří a umí mi natvrdo říci, že jsem to nezvládla. Ti všichni, kteří mě nikdy nezklamali a vždycky, když jsem potřebovala, tak byli se mnou. A pomohli mi k novým směrům, novým příležitostem a stejně jako já ve spojení našli sílu a stejně jako já věří v zákony přírody a slušnosti.

 

Bez toho bych tady nebyla dneska ani já, ani ŽENY s.r.o., které právě dnes slaví 5 let!

Protože i právě díky těmto zkušenostem vím, že každá žena může být jedinečná a dokonalá se všemi svými přirozenými vlastnostmi. Vše, co potřebuje, spočívá v ní. Pokud se jí podaří rozpoznat a rozvinout vlastní potenciál, stane se královnou svého života. Stane se inspirací pro další ženy, které svou cestu k přirozeným kořenům ženskosti hledají…

Když za mnou přišel Filip s White Elephant, věděla jsem, že to není náhoda. Slovo dalo slovo a přání a moudrost rozvinutí vlastního potenciálu ženy se otisklo do elixíru, který může každé z nás ráno a večer dopřát chvilku rozjímání k nalezení té cesty sama k sobě. A tak se při sklínce sama sebe ptám: “Jakou královnou dnes budu?”. Ta chvilka, než mne pohltí vír dne je jen moje a vrací mne k podstatě sebe sama. Filipe díky za tuhle Královskou inspiraci a elixír Královna k pátým narozeninám ŽENY s.r.o.

Díky za to všechno a že vstupujeme do šestého roku se společným poslaním dávat ženám prostor, příležitosti a práci... 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Majina
Majina 7. 1. 2019

zaujímavé čítanie.Želám vám kopec nových inšpirácií,elánu a hlavne všetkým kopec zdravíčka a šťastíčka.

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Děkuji Vám také!

Charlota
Charlota 31. 5. 2018

Hezký příběh. Také jsem kdysi zkoušela dělat hostesku jako mladá holka, pak jsem pracovala v Praze v jednom módním obchodě a tam jsem se setkávala s V.I.P. osobnostmi. Bylo to fajn období v mém životě, na které vzpomínky zůstanou, ať se děje cokoliv.

Odpovědět
Fatima
Fatima 28. 5. 2018

Odpovědět
Michaella
Michaella 28. 5. 2018

Super! Držím pěsti do dalších let a ať se daří ve všem, co si budete přát.

Odpovědět
EVA | první ŽENA s.r.o.

Michaello, mockrát děkuji!

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.