Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 3. 2020
Líbí se mi

Čas je na naší straně

LenyaS
LenyaS
Vloženo 14. 3. 2020
Líbí se mi
Čas je na naší straně

Čas je na naší straně

Situaci, kterou právě prožíváme, vidím jako zkoušku. V posledním desetiletí se na osobní rozvoj dalo opravdu velké množstí lidí, ale až v situaci, kterou nyní prochází celá Evropa, dokonale zjistíme, jak jsme v této oblasti úspěšní.

 

Sami si zodpovězte, jestli koukáte na zprávy a nebo se držíte pravidla, že všechny zprávy, které potřebujete vědět se k Vám vždy dostanou? Dokážete najít něco pozitivního i teď, kdy se držíme doma? Už jste si našli chvíli na to, abyste se zastavili a zamysleli, co tohle všechno znamená pro Vás a jak se nastavit na další dny, abyste dál šli po cestě toho, po čem toužíte? Dokázali jste v sobě najít klid a nezačít šílet? Jak Vám to jde?

 

Využijte toho, že možná teď máte více času pro sebe a vytřískejte z toho to nejlepší, co jen půjde. Pro mnohé z Vás to bude znamenat, že strávíte víc času s rodinou. Že uděláte věci na domě, které dlouho odkládáte. Že dočtete knihy, na které nebyl čas, že… Doplňte si, co potřebujete, ale něco pro sebe udělejte.

Osobně to vidím jako neuvěřitelné okno, kdy svět zpomalil, kdy si můžeme doopravdy říct, že záleží hlavně na zdraví a na rodině. Až si říkám, proč to muselo zajít až tak daleko, abychom si to uvědomili? To vážně lidstvo tolik neposlouchalo? Ano, očividně neposlouchalo.

 

Vím, že nás čeká změna (pozor, změna, ne krize, to jsou dvě rozdílné věci a bude na nás, jak to bude). Připravte se proto, jak nejlépe dokážete! Mějte jasno v tom, jaké jsou hodnoty, co je důležité a co ve svém životě chcete. Budeme toho muset přehodnotit hodně a máme jedinečnou příležitost udělat to teď.

„Čas je na naší straně. „

 

Myslete na sebe, na své blízké, na lásku a najděte v sobě znovu víru a vděčnost, abyste se ujistili, že všechno je a zase bude v pořádku. Že zase vyjde slunce, že zase rozkvetou květiny a zase se jednou s úsměvem plně nadechnete a řeknete si, je to dobrý! ????

Hlavu vzhůru, lidé!

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
LenyaS
LenyaS 27. 3. 2020

Děkuji a držte se. Věřím, že ze všeho může vzniknout něco dobrého, pokud jsou dobří lidé.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 25. 3. 2020

krásné

Odpovědět
LenyaS
LenyaS 15. 3. 2020

Děkuji všem. Opatrujte se.

Odpovědět
lemur
lemur 15. 3. 2020

Pěkné!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 141
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.